سان فرانسیسکو ساکن لوری فار تلاش می کند از یک Fitbit یونی

اندرو Evers, CNBC

در حالی که آمریکایی ها به خانه هستند تحت دستور به ماندن در خانه و یا خود قرنطینه به سرعت شیوع COVID-19 coronavirus آنها در حال حرکت کمتر و بیشتر بر اساس یک مطالعه جدید با استفاده از داده ها از بیش از 68,000 انتقالها تناسب اندام. این تحقیق شامل اپل ساعتهای Fitbits و Garmin smartwatches.

این COVID-19 پالس مطالعه انجام شده توسط Evidation سلامت دریافتند که سطوح فعالیت در ایالات متحده بودند پایین 39 درصد در سهشنبه, مارس 24 نسبت به فعالیت های ثبت شده در آوریل 1. در شهر نیویورک به تنهایی داده ها نشان می دهد که فعالیت بدنی کاهش یافته و 50 درصد در طول هفته این شهر دستور داد ساکنان خانه بمانند.

زمان خواب 20 درصد افزایش یافت رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در مارس 13. Evidation و تحلیل داده ها نشان داد که مردم خواب بودند 10 درصد بیشتر در هر ایالت به جز هاوایی و آلاسکا در طول آن دوره زمانی است.

Evidation گفت: مردم به طور فزاینده ای مایل به تماس با خدمات پزشکی از راه دور. سی درصد از پاسخ دهندگان در حال حاضر برنامه ای برای استفاده از پزشکی از راه دور بیش از یک پزشک مراقبت های اولیه و یا اتاق اورژانس در صورتی که علائم کروناویروس از 19 درصد در مارس 12.

نتایج حاصل از این بررسی همچنین نشان داد که 49 درصد از پاسخ دهندگان گفت: اضطراب خود را افزایش یافته بود در هفته گذشته از 29 درصد در مارس 12. اضطراب شد تا در هر دولت است.

مطالعه انجام شده از طریق این شرکت موفقیت برنامه است. نزدیک به 160 ، 000 نفر شرکت کردند در تمام 50 ایالت (هر چند 68,000 بود انتقالها تناسب اندام.) این شرکت قصد دارد برای به روز رسانی یافته های آن به طور منظم.

مطالعه ردیابی کاهش فعالیت بدنی دولت توسط دولت است.

Evidation سلامت

“ما همه در خانه ماندن و بسیار کمتر فعال ما در حال خواب بیشتر ما در وعده های بیشتر و ما در حال نگه داشتن چشم در سلامت ما را در خانه” Evidation سلامت رئیس جمهور کریستین Lemke گفت.

این مطالعه نشان داد که زمان خواب افزایش یافته است و تقریبا 20 درصد در سراسر کشور بر اساس داده ها از بیش از 68,000 انتقالها تناسب اندام.

Evidation سلامت

“بیشتر ما می خواستیم برای دیدن تفاوت در متحده است. ما می دانیم که کشورهای در حال دیدن علامت های مختلف و نرخ های مختلف بیماری نرخ” Lemke گفت. “ما در حال انجام این مطالعه به تماشای روند در طول زمان است.”

در حالی که Evidation داده نشان می دهد که فعالیت در هر حالت به سرعت از قطره های متنوع توسط دولت است. “این سخت است برای گفتن متحده قرار داده است که پناهگاه در محل جلوتر از سایر استان ها و کسانی که ممکن است پیوستن به آنها را بیشتر” Lemke, گفت:, و اضافه کرد که فعالیت بدنی می تواند به عنوان یک راه برای پی بردن به اینکه چگونه به خوبی مردم اجتماعی فاصله.

این مطالعه می تواند آهنگ کاهش فعالیت در سطح شهرستان.

Evidation سلامت

مطالعه نمی کند و فقط بر روی داده ها از ساعت های هوشمند و دیگر wearables. این همچنین شامل یک بررسی دقیق است که شامل سوالات در مورد اینکه آیا پاسخ دهندگان محل کار تعطیل شده است, جایی که آنها خود را coronavirus اخبار و آنچه از پاسخ دهندگان در حال انجام در پاسخ به شیوع بیماری است. شرکت نقشه برداری همان گروه از مردم هر هفته به طوری که نتایج می تواند نسبت به هر یک از دیگر.

Evidation سلامت متخصص در رعایت روند از دستگاه داده است که مردم را انتخاب کنید برای به اشتراک گذاشتن. آن همکاران با شرکت هایی مانند اپل الی لیلی و جانسون و جانسون برای کمک به شرکت های بزرگ انجام مطالعات با استفاده از ردیاب تناسب اندام داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im