کرون شرکت انرژی Orsted تاکید ارشاد برای سال 2020 و پخش کردن coronavirus چالش های

یکی از Orsted را مزارع بادی دریایی واقع در سواحل شمال غرب انگلستان است.

Alan Morris | iStock سرمقاله | گتی ایماژ

Orsted گزارش روز شنبه که در آن سود عملیاتی در سه ماهه اول سال افزایش یافت 33 درصد نسبت به مدت مشابه در سال 2019 و اضافه کرد که این “هیچ نشانه ای” coronavirus را به طور قابل توجهی تاثیر آن درآمد این سال است.

دانمارکی انرژی شرکت گفت: در آن گزارش مالی که سود قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک (EBITDA) آمار 6.8 میلیارد کرون کرون (DKK در اطراف $990 میلیون دلار) در سه ماهه اول از DKK 5.13 میلیارد دلار در مدت مشابه سال گذشته است.

درآمد از عملیاتی خشکی و مزارع بادی دریایی افزایش 25% به DKK 5.2 میلیارد دلار است. Orsted گفت: این رانده شد ramping تا از نسل در سه مزارع بادی — هرنسی 1, Lockett و مریم گلی قرعه کشی — به عنوان بالا به عنوان سرعت باد در اروپا در طول سه ماهه اول.

اشاره به زمان coronavirus همه گیر در فردریکیا-دفتر مرکزی شرکت گفت که “در این نقطه در زمان ما هیچ نشانه ای که COVID-19 وضعیت را به طور قابل توجهی تاثیر درآمد ما برای این سال است.”

به این ترتیب, آن تصریح کرد: های اخیر خود را EBITDA هدایت DKK 16-17 میلیارد دلار برای سال 2020 است.

با وجود این, مدیر عامل شرکت هنریک Poulsen هنوز هم اذعان کرد که Covid-19 بود که با داشتن یک تاثیر در برخی از مناطق.

“ما پروژه های ساخت و ساز تمام باقی می ماند و در مسیر. اما در سراسر پروژه های ما, ما می بینیم افزایش خطر ابتلا به جزء و خدمات تاخیر از تامین کنندگان نهفته COVID-19” او گفت:.

“بر اساس فعلی ما چشم انداز ما بر این باورند که COVID-19 مرتبط با تاثیر بر ما پروژه های ساخت و ساز محدود خواهد شد هم از نظر زمان و اقتصاد است.”

Coronavirus همه گیر شد و همچنین با اشاره به عنوان عاملی برای تاخیر در چندین بادی دریایی پروژه های در ایالات متحده آمریکا

انتشار Orsted موقت گزارش می آید یک روز پس از این شرکت اعلام کرد که آن برسل 1 & 2 offshore wind farm فرستاده بود خود را برای اولین بار قدرت را به هلندی, شبکه است. واقع در 22 کیلومتری سواحل Zeeland در جنوب غرب هلند, کار ساخت و ساز در این مرکز آغاز شد و در ژانویه این سال است.

هنگامی که به طور کامل و در حال اجرا برسل 1 و 2 استفاده خواهد 94 هشت مگاواتی توربین های زیمنس Gamesa و انتظار می رود که بزرگترین مزرعه بادی دریایی در هلند.

Coronavirus تاثیر در جای دیگر

Coronavirus تحت تاثیر چند عمده شرکت های درگیر در بخش انرژی های تجدید پذیر.

این شامل زیمنس Gamesa که انصراف راهنمایی های مالی برای سال 2020 سال مالی هفته گذشته است. در بیانیه ای به تاریخ مارس 21, آن گفت: “عدم ارتباط با COVID-19” بود “ترکیب چالش ها در هند و شمال اروپا است.”

یکی دیگر از شرکت های درگیر با توربین های بادی وستاس نیز خارج ارشاد برای سال 2020 است.

در یک اطلاعیه در اوایل این ماه از Aarhus-دفتر مرکزی شرکت اشاره کرد که گسترش جهانی Covid-19 و ملی اقدامات انجام شده برای مهار آن موجب اختلال در تاسیسات تولید و زنجیره تامین. Vestas نیز به تازگی اعلام کرد که تصمیم به اخراج حدود 400 کارمند دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>