دانیل کریگ تایید هیچ وقت به مرگ خواهد بود آخرین فیلم باند

007 ستاره دانیل کریگ تایید کرده است که هیچ وقت به مرگ خواهد بود آخرین فیلم جیمز باند.

وجود دارد به گزارش بریتانیا بازیگر شد با توجه به تفرج دیگر به عنوان جاسوسی اما او این فرصت را به رئوس مطالب نیت خود را زمانی که او میزبانی شنبه شب در زندگی ما.

کریگ پنجم Bond فیلم به سینما ضربه ماه آینده, اما انتشار آن شده است تا با تاخیر در ماه نوامبر با توجه به کروناویروس.

A fan group has called for the release of No Time To Die because of the coronavirus spread
تصویر: هیچ وقت مردن انتشار شده است تا با تاخیر در ماه نوامبر با توجه به کروناویروس

او همچنین مورد استفاده خود را باز معمول در تلویزیون نمایش کمدی به شوخی در مورد تاثیر قمر گراهام پل در هیچ زمان به مرگ پس از Fleabag خالق نامیده می شد به کمک این اسکریپت برای فیلم.

“این بعدی فیلم جیمز باند در حال رفتن به گذشته من,” او گفت:. “اما آن را به عنوان یکی از بهترین. از آنجا که ما رو قمر گراهام پل از Fleabag در آمده است برای کمک به برخی از گفت و گو است.”

در اشاره به تمایل این شخصیت در Fleabag به صحبت به طور مستقیم به مخاطبان کریگ افزود: “این نمی شود که متفاوت است. هر چند من به نوبه خود به دوربین و من را بگو نام Bond, James Bond. آیا این بد است که من علاقه داشتن به پاپ؟'”

اولین طرح این بازیگر به نظر می رسد در روز شنبه شب زنده یکی بود که پرداخت ادای احترام به پیوند عشق قمار است.

بیشتر از دانیل کریگ

تشبه به واقعیت از کارت های بازی در مکان هایی مانند لاس وگاس به جای آرام تنش معمولا دیده می شود در فیلم باند آن را نشان داد کریگ احاطه شده توسط rowdy revelers در حالی که در رگه برنده.

چند جایزه برنده شده است نشان می دهد در ایالات متحده شبکه ان بی سی – متعلق به آسمان پدر و مادر Comcast – از سال 1975.

آخرین قسمت همچنین شامل یک cameo از سناتور الیزابت وارنکه به پایان رسید پیشنهاد او برای کاخ سفید روز پنج شنبه با سیاستمدار های یک آغوش با SNL ستاره Kate McKinnon که به طور منظم به نقش او در طرح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>