جرمی Corbyn را عدم محبوبیت و همچنین مبارزه با تروریسم در اروپا – یکی از دلایل عمده برای کار بدترین کلی نتیجه انتخابات از سال 1935 با توجه به محکم نظرسنجی جدید از “واقعی رای دهندگان” توسط حزب محافظه pollster خداوند Ashcroft.

او در رای گیری نشان می دهد آقای Corbyn دیده می شد به عنوان ضعیف و مردد و فاقد میهن پرستی بود “آشکار تروریستی همدردی” قادر به مقابله با یهودستیزی شد “بیش از حد جناح چپ” و نامناسب به این کشور منجر شود.

خداوند Ashcroft همچنین ادعا سنتی کار رای دهندگان ترک حزب به خاطر آن از دست داده بود تماس با آنها و “نگاه کردن بر روی آنها در حالی که رای دهندگان خود را برای اعطا” – و آنها معتقد بودند آن مانیفست بود “پای در آسمان”.

Jeremy Corbyn
چرا که کار از دست دادن در آن سرزمین?

اما بهتر اخبار برای کار در خداوند Ashcroft این رای گیری این است که بسیاری از جداشدگان به محافظه کاران در ماه دسامبر انتخابات را رد نکرد بازگشت به حزب و آماده شد به صحرا بوریس جانسون و محافظه کاران اگر او نتواند به ارائه.

این یافته ها توسط خداوند Ashcroft یک میلیونر و سابق محافظه کار اصیل زاده خواهد شد بدون شک و تردید را اخراج فعالان کارگری و Corbyn وفاداران پس از آن در تضاد با نتايج حاصل از حزب خود پرس و جو خود را به شکست سنگین را با سرزنش به کار کرد.

“بدون شک برخی از خواهد بود مشکوک از انگیزه. من یک حزب محافظه بعد از همه — در واقع یک معاون سابق رئیس حزب” پروردگار Ashcroft اذعان او در مقدمه گزارش خود تشخیص شکست: کار را به نوبه خود به بوی قهوه که او ادعا می کند که “یک بی رحم اما هدف ارزیابی”.

“دو پاسخ وجود دارد که” او می گوید.

بیشتر از انتخابات سال 2019

“برای اولین بار است که کشور نیاز به یک اپوزیسیون قدرتمند. بریتانیا خواهد بود بهتر اداره می شود اگر آن را انجام حاکم هستند نگه داشته و بر روی انگشتان خود را.

“علاوه بر این در بهترین حالت آن حزب کارگر شده است یک نیروی بزرگ برای نجابت صحبت کردن برای مردم در سراسر کشور و حصول اطمینان از هیچ کس را فراموش کرده است. ما به آن نیاز به اصلاح آن نقش.

“جواب دوم این است که شما لازم نیست که به من اعتماد – فقط گوش دادن به آنچه که واقعی رای دهندگان باید بگویم.”

Labour leadership candidate Emily Thornberry rated Jeremy Corbyn two out of ten on antisemitism and zero for the election.
Corbyn امتیاز ‘0 از 10’ برای انتخابات

خداوند Ashcroft می گوید گزارش خود بر اساس گسترده رای گیری هر دو در میان عموم مردم و اعضای حزب کارگر همراه با گروه تمرکز با سابق کار رای دهندگان در کرسی های این حزب از دست محافظه کاران در ماه دسامبر.

او می گوید تحقیقات خود را به نظر می رسد کسانی که رای دادند کارگری در سال 2017, اما نه در سال 2019 و مقایسه دلایل خود را برای تعویض به دور از کار با اعضای حزب’ درک چرا آنها از دست داده است.

خداوند Ashcroft می گوید یافته های خود را شامل:

  • کار جدا شد و به احتمال زیاد به می گویند که آنها روشن باشد زیرا آنها نمی خواستند آقای Corbyn به نخست وزیر ندارند و کار قادر خواهد بود برای ارائه در وعده های خود, دیگر فکر می کردم کار به نمایندگی از مردم آنها را دوست دارید و می خواست به مبارزه با تروریسم در اروپا انجام می شود. کار اعضای فکر کردم نتیجه این شد با توجه به Brexit مسلط, انتخابات, رسانه ها, دادن ناعادلانه نظر آقای Corbyn و کار و رای دهندگان اعتقاد محافظه کار نهفته است
  • هر چند بسیاری از رای به مبارزه با تروریسم در اروپا انجام می شود به این معنی نیست که آنها لزوما در حال حاضر بازگشت به کار. این اصل که حزب در حال حاضر به گوش دادن به آنها و اجرای رفراندوم نتیجه بود حداقل به عنوان جدی برای جداشدگان به عنوان موضوع مبارزه با تروریسم در اروپا خود را
  • خلاف به کار رسمی درخواست آقای Corbyn شد یک دلیل عمده برای کار را از دست دادن حمایت. سابق حزب کارگر رای دهندگان در گروه تمرکز انتقاد از آنچه که آنها را دیدم او را به عنوان ضعف و بی تصمیمی و عدم میهن پرستی آشکار تروریستی همدردی عدم مقابله با یهودستیزی منسوخ شده و بیش از حد جناح چپ جهان بینی و آشکار unsuitability به این کشور منجر شود. توصیف بسیاری 2019 کار مانیفست به عنوان “پای در آسمان”
  • گذشته از مبارزه با تروریسم در اروپا و Corbyn بسیاری سابق حزب کارگر رای دهندگان فکر حزب متوقف شده بود به نمایندگی از آنها به طور کلی بیشتر شد و در حال حاضر بیشتر برای دانشجویان و بیکاران و “طبقه متوسط رادیکال”. وجود دارد احساس گسترده است که حزب نگاه کردن بر روی آنها در حالی که رای خود را برای اعطا
  • با وجود این بسیاری نکرد بازگشت به کار در آینده اگر حزب را تغییر داد. بسیاری تاکید کرد که آنها در حال حاضر در هر انتخابات به عنوان آن می آید. اگر آنها خوشحال شدند با نتیجه انتخابات و انتظار می رود بوریس جانسون به تحویل آنها خواهد بود آماده به نگاه در جاهای دیگر اگر آنها نا امید شدند
  • رهبری مدعی آقا Keir Starmer به ثمر رساند که بالاترین رتبه در میان کار اعضا و رای دهندگان به عنوان یک کل. با این حال برخی از کار جداشدگان ارتباط او با تلاش برای متوقف کردن Brexit. امیلی Thornberry یاد شده به عنوان داشتن “slagged کردن کسی که به خاطر او تا به حال یک انگلستان پرچم خود را در خارج از خانه” و ربکا طولانی بیلی به عنوان “جرمی در دامن”. لیزا Nandy کمتر شناخته شده اما برخی به او اعتباری برای صحبت کردن در برابر آقای Corbyn رهبری است.
LONDON, ENGLAND - DECEMBER 12: Jeremy Corbyn, leader of the Labour Party, visits the vote count in his Islington North constituency on December 12, 2019 in London, England. Corbyn, who has held the Islington North seat since 1983, is expected to step down as leader if his party is dealt a decisive defeat by the Conservatives, led by Prime Minister Boris Johnson. The Prime Minister called the first UK winter election for nearly a century in an attempt to gain a working majority to break the parli
Corbyn: من نمی خواهد مبارزه با یکی دیگر از انتخابات

خداوند Ashcroft می نویسد: “تا آنجا که بسیاری از این حامیان سابق نگران بودند پس از آن حزب کارگر را رد کرده و نمی تواند مورد اعتماد با امور مالی عمومی به پایین نگاه کرد در افرادی که مخالف با آن بود بیش از حد جناح چپ موفق به درک و یا حتی گوش دادن به مردم که قرار بود به نمایندگی از این بود بی کفایت appallingly تقسیم شده بود و هیچ منسجم اولویت درک نیست آرمان و یا که در آن رفاه می آید از سایتهای ارزش ها و درمان آنها را مانند احمق.”

و او نتیجه می گیرد: “این گزارش است و نه یک نقشه راه برای بازیابی: افراد مختلف می توانند در قرعه کشی به شدت های مختلف نتیجه گیری از داده های مشابه, و من مطمئن هستم که خواهد در این مورد با این پژوهش است.

“اما گام اول است برای آمدن به شرایط با نقطه شروع خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im