پدر سه که جان سالم به در COVID-19 نشان داده است که چگونه پرستاران به او 15 دقیقه برای تماس با عزیزان در مورد او هرگز از مراقبت های ویژه.

دارن Buttrick از Coven در Staffordshire گفت: شنیدن بوریس جانسون حساب از غلبه بر بیماری آورده بود همه آن را به او.

او گفت: اسکای نیوز: “من در تلاش برای حتی شماره گیری اعداد در گوشی من رفتن به حافظه بانک چیدن مردم, تعداد, حلقه, خانواده, حلقه دوستان – آن را فقط افتضاح بود نیاز به توضیح نیست.

Darren Buttrick, seen after he returned home from hospital
تصویر: دارن Buttrick دیده می شود او پس از بازگشت به خانه از بیمارستان

“من می خواهم گریه و من می خواهم التماس پزشکان و پرستاران قبل و نه به من اجازه می میرند. من التماس کرد من خواهش کرد.

“و سپس می گویند به آنجلا, من پدر و مادر من و برادران من, خواهر, خانواده, دوستان, که این می تواند آخرین مکالمه من آنها را دوست دارم آن بسیار احساسی بود که بسیار ناراحت کننده است و من فقط آنجا نشسته گریه.”

همسرش آنجلا گفت: این تصمیم به تشدید درمان خود را به بخش مراقبت آمد و به عنوان یک شوک به او و سه دختر.

“من فقط سقوط به کف من نمی تواند تابع. به عنوان به زودی به عنوان من قرار دادن تلفن را از او… من می خواهم حلقه دوباره و آن را مانند من نیاز به صحبت کردن با او به طور مداوم قبل از آنها قرار داده و او را تحت.”

بیشتر از Covid-19

دارن, 48, قرار گرفت, به کما و سپس بر روی ونتیلاتور در ولورهمپتون جدید بیمارستان صلیب.

او می خواهم تا به حال تب بالای 40 C (رطوبت 104f) و گفت: تنفس احساس او بود که “خفه”.

او تا به حال هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی هنگامی که او بیمار با این ویروس در 11 مارس. او در توصیف کسانی که برای مراقبت از او به عنوان “فرشتگان”.

:: گوش دادن به Sophy ریج روز یکشنبه در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

“یک پرستار به او نگاه من در چشم و او گفت:” آیا شما نگران نباشید ما شما را نجات دهد و او را نوازش بازوی من.

“من به او گفت به من ‘تعداد به 10’. من فکر می کنم من به سه, و من فکر می کنم من ممکن است هرگز از خواب بیدار در حال حاضر — است که می تواند به من رفته. خوشبختانه من و من سمت دیگر.”

آقای Buttrick که با این نسخهها کار برای یک شرکت مخابراتی ساخته شده است بهبودی کامل اما گفت که او را دچار مشکل فراموش کردن آنچه که او شاهد بوده است.

“دیدن افراد دیگر در بخش مراقبت های ویژه برای دو روز وقتی که من نیمه آگاهانه شنیدن این ماشین دیدن مردم فقط دروغ گفتن وجود دارد با لوله و پمپ ماشین آلات نگه داشتن آنها را زنده فقط افتضاح بود برای دیدن و احتمالا تصاویری که stay with me در حال حاضر و برای همیشه لطفا برای.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de