کومو می گوید نیویورک خواهد اعطای مجوز ازدواج از راه دور: ‘در حال حاضر وجود دارد هیچ بهانه ای هنگامی که سوال می آید’

یک زن و شوهر دست نگه دارید در حالی که با پوشیدن ماسک محافظ در پارک مرکزی به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده در مارس 20, 2020 در شهر نیویورک است.

سیندی Ord

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: دولت شروع خواهد شد اعطای مجوز ازدواج از راه دور به عنوان مستند اقدامات طراحی شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در اثر باقی می ماند.

“در حال حاضر وجود دارد هیچ بهانه ای هنگامی که سوال می آید تا برای ازدواج. هیچ بهانه ای” کومو گفت: در یک جلسه در روز شنبه. “شما می توانید آن را با زوم. بله یا نه”.

دفاتر ازدواج در سراسر کشور بسته باقی می ماند به عنوان یک نتیجه از Covid-19. هنگامی که خبرنگار پرسید: در مورد آنچه که دولت انجام شد به کمک کومو اول شوخی که دولت تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده و هر گونه اقدام است.

“ازدواج نرخ پایین رفتن نرخ طلاق است. آنچه ما انجام می دهند در مورد ازدواج در دفاتر? چرا کسی به فکر می کنم در مورد آن؟” کومو گفت.

اما ملیسا DeRosa, وزیر امور دفتر به فرماندار نشسته به سمت چپ خود گفت که “ما در واقع باید در مورد آن فکر کرد.”

“ما امروز با امضای یک فرمان اجرایی اجازه می دهد مردم برای دریافت مجوز ازدواج از راه دور و همچنین اجازه دادن به کارمندان برای انجام مراسم بیش ویدئو” DeRosa گفت. “بنابراین در صورتی که یک خیابان از مردم می خواهید برای پایین رفتن از آن خواهد شد در دسترس به آنها.”

یک سخنگوی فرماندار بلافاصله پاسخ به یک پرس و جو به دنبال متن سفارش.

کومو گفت: قبلا در این جلسه که داده ها پیشنهاد نیویورک می تواند گذشته اوج عفونت.

او گفت که coronavirus بستری شدن در بیمارستان و لوله هر دو کلید اقدامات شد و در ادامه به کاهش است اما هشدار داد که اقدام قابل توجهی شد و هنوز هم مورد نیاز به خصوص برای افزایش تست.

کومو گفت Covid-19 کشته و حداقل 540 نفر در نیویورک در روز جمعه یا 90 کمتر از روز قبل. بیش از 13000 در کشور فوت کرده اند این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>