فرماندار نیویورک اندرو کومو صحبت می کند در یک جلسه توجیهی روزانه در ساحل شمالی دانشگاه بیمارستان در طی شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در منهست, New York, مه 6 سال 2020 است.

برندان McDermid | ایسنا

جدید ترین Covid-19 بستری شدن در بیمارستان در ایالت نیویورک از مردم که ماندن در خانه و نه جسارت بسیار در خارج یک “تکان دهنده” پیدا کردن رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

آمار اولیه از 100 نیویورک بيمارستان شامل حدود 1000 بيمار کومو گفت: در جلسه توجیهی روزانه.

این نشان می دهد که 66 درصد از جدید پذیرش شدند از افرادی که تا به حال تا حد زیادی شده است پناه در خانه. بعدی بالاترین منبع پذیرش شد از خانه های پرستاری و 18 درصد.

است که گرفتن Hospitlized?

منبع: ایالت نیویورک

“اگر شما متوجه 18 درصد از مردم از خانه های سالمندان کمتر از 1% آمد از زندان و یا زندان 2 درصد از جمعیت بی خانمان 2 درصد از دیگر جمع امکانات, اما 66 درصد از مردم در خانه بودند که تکان دهنده است به ما” کومو گفت.

“این جای تعجب است که: اکثریت مردم در خانه بودند,” او اضافه شده است. “ما فکر کردیم که شاید آنها در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی و گرفته ایم اقدامات خاص در حمل و نقل عمومی اما در واقع هیچ چرا که این مردم بودند که به معنای واقعی کلمه در صفحه اصلی.”

کومو گفت: نزدیک به 84 درصد از موارد بستری بودند افرادی که نمی شد رفت و آمد به محل کار از طریق خدمات خودرو شخصی, خودروهای حمل و نقل عمومی و یا پیاده روی. او گفت: اکثر این افراد بودند یا بازنشسته یا بیکار. به طور کلی برخی از 73 درصد از پذیرش شد مردم بیش از سن 51.

او گفت: اطلاعات نشان می دهد که کسانی که در بیمارستان بستری هستند و عمدتا از downstate منطقه در یا در اطراف شهر نیویورک در حال کار نمی کند و یا در سفر هستند و کارمندان ضروری است. او همچنین گفت: اکثریت موارد در شهر نیویورک در حال اقلیت با نزدیک به نیمی بودن آفریقایی آمریکایی یا اسپانیایی.

کومو گفت: مقامات بهداشتی دولت فکر کرده بود درصد بالایی از افرادی که در بیمارستان بستری خواهد بود ضروری کارمندان مراقبت های بهداشتی کارگران یا کارکنان شهرستان که هنوز رفتن به محل کار.

“خیلی از این پایین می آید به آنچه شما انجام دهید برای محافظت از خودتان. همه چیز تعطیل است دولت انجام داده است همه چیز را می تواند در جامعه انجام داده است همه چیز را می تواند. در حال حاضر آن را تا به شما” کومو گفت.

فرماندار کومو جزئیات یافته های اولیه از این بیماری همه گیر کوروناویروس در یک نشست خبری در مارس 6 سال 2020 است.

منبع: ایالت نیویورک

سخنگوی کومو را بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست های اضافی برای اظهار نظر در مورد فرماندار اظهارات.

کومو گفت: دولت میزان بستری شدن است به کاهش خود ادامه داد, اگر چه در “آهسته” رای دادن. او گفت: حدود 600 نفر آلوده شدند و هنوز راه رفتن را از طریق درب بیمارستان هر روز اگر چه این تعداد نیز کاهش یافته است.

در حالی که داده ها نشان می دهد coronavirus است در کاهش نیویورک, جدید نتایج تحقیق به نظر می رسد برخورد با کومو را قبل از اطمینان داد که جداسازی قابل اعتماد می تواند در جلوگیری از انتقال.

“من می ترسم که آن را رفتن به آلوده خانواده من بدون توجه به آنچه که من انجام داد. ما گذشته که” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 13. “اگر شما منزوی, اگر شما اقدامات احتیاطی خانواده خود را نمی خواهد آلوده.”

روزانه آمار و ارقام از جمله تعدادی از افرادی که فوت کرده اند از coronavirus احتمالا بسیار بالاتر از آنچه گزارش شده است کومو گفت. او گفت: دولت شده است به طور کامل مستند در خانه مرگ که ممکن است نسبت به Covid-19. اضافی 232 نفر از coronavirus در روز سه شنبه.

“من فکر می کنم که واقعیت این است که رفتن به بدتر” کومو گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de