رژیم صهیونیستی. اندرو کومو روز جمعه دستور داد غیر ضروری کسب و کار به 100 درصد از نیروی کار خود را در خانه و هم در محل دقیق محدودیت های جدید در نیویورک شروع یکشنبه به عنوان دولت هایش با بدترین شیوع کروناویروس در آمریکا

“زمانی که من صحبت در مورد شدید ترین اقدام ما می توانیم این است که بنیادی ترین اقدام ما می توانیم را” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی. موارد در سراسر کشور رسید توسط 2,950 یک شبه به 7,102, او گفت:. “این است و نه زندگی را به عنوان معمول است. آن را قبول کند. آن را درک و مقابله با آن است.”

کومو اذعان کرد که این محدودیت را مجبور به کسب و کار و مردم به از دست دادن شغل خود و اضافه کرد که او را تعلیق اخراج سراسر کشور به مدت 90 روز.

“ما همه در قرنطینه در حال حاضر. همه ما در سطوح مختلف از قرنطینه و سخت است” او گفت:.

تحویل مواد غذایی واجد شرایط به عنوان یک ضروری خدمات, او گفت:.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio شده است هل دادن کومو موضوع به یک پناهگاه در محل سفارش برای شهر نیویورک که در آن موارد سر به فلک کشید بیش از 1000 در عرض چند ساعت در روز پنج شنبه. بیش از نیمی از این ایالت موارد متمرکز در پنج بخش نیویورک.

کومو تماس نمی محدودیت های جدید یک “پناهگاه در محل” منظور اگر چه بسیاری از آنها آینه چه در جای در جای دیگر در کشور که در آن مقامات قرار داده اند چنین دستوری در محل.

“این است که یک پناهگاه در محل سفارش” کومو گفت:, و اضافه کرد که او نمی خواهید برای ترساندن ساکنان. “پناهگاه در محل استفاده می شود در حال حاضر برای فعال تیرانداز و یا یک تیرانداز مدرسه.”

هنگامی که در مکان های عمومی, افراد باید عمل اجتماعی فاصله حداقل 6 فوت, او گفت:. کسب و کار است که ارائه خدمات ضروری مانند مواد غذایی فروشگاه ها و بانک ها باید در اجرای قوانین اطمینان حاصل شود که کارکنان و مشتریان حفظ حداقل 6 فوت از فضای بین هر یک از دیگر با توجه به یک اسلاید ارائه شده در کنفرانس مطبوعاتی. افراد همچنین باید محدودیت استفاده از حمل و نقل عمومی تنها در صورتی آن را کاملا ضروری است. افراد نیز نیاز به محدود کردن فعالیت های در فضای باز اجتناب از آنهایی که در آن آنها می آیند به تماس نزدیک با افراد دیگر.

فرماندار نیویورک اندرو کومو.

درو Angerer | گتی ایماژ

“تفریح در فضای باز انفرادی تفریحی ورزش. آن را در حال اجرا است. این پیاده روی” کومو گفت. “این بازی بسکتبال با پنج نفر دیگر.”

افراد بیمار نباید ترک خانه خود را مگر اینکه آنها نیاز به رفتن به دکتر و یا بیمارستان, او گفت:. جوان مردم نیز باید عمل اجتماعی دورى و اجتناب از تماس با جمعیت های آسیب پذیر ،

“این مقررات به اجرا گذاشته خواهد شد. اینها نکات مفید. این است که اگر شما واقعا می خواهید به یک شهروند. این حقوقی مقررات” کومو گفت که کسب و کار خواهد بود جریمه برای noncompliance اما افراد نمی تواند تحریم.

کومو قرار دادن یک تماس به کسب و کار برای شروع ساخت ماسک و دستکش و دیگر پزشکی دنده. دولت تقلا برای افزایش ظرفیت بیمارستان برای دیدار با یورش COVID-19 مورد انتظار بیش از 45 روز است.

د Blasio گفت: پنج شنبه بوده است وجود دارد “یک انفجار از موارد در اینجا در شهر نیویورک” از جمله یک زندانی در Rikers Island. موارد در این شهرستان شروع به پریدن کرد 1,939 یک شبه به 4,408, کومو در روز جمعه گفت. تعداد موارد فزاینده به عنوان دولت رمپ تا آن قابلیت تست و تشخیص ناشناخته عفونت. “این شماره است با اینحال بسیار دردناک” د Blasio کرد و گفت: زمانی که مورد تعداد قابل توجهی پایین تر بود.

در روز سه شنبه, de Blasio گفت نیویورکی به آماده شدن برای یک “پناهگاه در محل” منظور در روزهای آینده شامل حرکت سریع ویروس. کومو مقاومت گفت: روز شنبه که او نمی خواهد تصویب یک نگران آن باعث خواهد شد که مردم را به وحشت تفکر مقامات قرار بود به تعطیل پل ها و تونل ها.

د Blasio گفت که او می خواهد به مدل این شهر محدودیت پس از آنهایی که تصویب شده توسط شمال کالیفرنیا مقامات در اوایل این هفته. San Francisco Bay Area مقامات دستور داد برخی از 7 میلیون نفر به “پناهگاه در محل” در دوشنبه منع مردم از ترک خانه های خود به جز تحت “شرایط محدود” با توجه به سفارش.

مردم در منطقه خلیج که سرمایه گذاری انتظار می رود باقی می ماند 6 فوت از هم جدا شستن دست های خود پوشش خود را سرفه یا عطسه و رعایت تعدادی از محدودیت های دیگر. غیر ضروری کسب و کار در سراسر کشور از جمله wineries و میله بسته خواهد شد. اما خدمات ضروری مانند فروشگاه های مواد غذایی, بانک ها, داروخانه ها و شاهدانه مغازه ها باز باقی خواهد ماند.

ساکنان مجاز به راه رفتن سگ خود را و یا رفتن برای یک اجرا تا زمانی که آنها را به حفظ یک فاصله حداقل 6 فوت از هر کسی آنها را نمی در حال حاضر زندگی می کنند با, سان فرانسیسکو, سلامت افسر دکتر گرانت Colfax گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه است.

— CNBC اما Newberger کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im