نظامی Sealift Command بیمارستان کشتی USNS آسایش (TA-20 ثانیه) حرکت نیروی دریایی ایستگاه نورفولک.

منبع: نیروی دریایی ایالات متحده

نیویورک امور خارجه رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ارسال یک شناور بیمارستان برای کمک به دولت و مدیریت یورش coronavirus موارد انتظار می رود به افزایش بعد از 45 روز.

“در حال حاضر در نیویورک به طور خاص نرخ منحنی نشان می دهد که در 45 روز ما می تواند به یک ورودی از افرادی که نیاز 110,000 تخت است که در مقایسه با ظرفیت فعلی ما از 53,000 تخت 37,000 مراقبت های ويژه, پنکه که در مقایسه با ظرفیت در حال حاضر 3000 هواکش. که ما مسئله اصلی” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی در روز چهارشنبه.

از صبح روز چهارشنبه تعدادی از افراد آلوده به ویروس coronavirus در نیویورک نزدیک به دو برابر شده و به بیش از 2.300, کومو گفت. خارج از این موارد نزدیک به 23 درصد از آنها در بیمارستان بستری هستند.

کومو دو برابر تعداد پیش بینی شده تخت بیمارستان و تجدید نظر در میزان بستری شدن از برآورد خود در روز سه شنبه زمانی که او گفت: دولت نیاز 55,000 تخت بیمارستان برای COVID-19 بيمار و گفت: میزان بستری شدن 19%.

بستری نرخ coronavirus موارد در دولت به طور قابل توجهی بالاتر از متوسط جهانی از 10٪. هر چند کومو را ارائه نمی دهد تخمینی از کل موارد پیش بینی شده در نیویورک اعداد متناوب اگر عفونت های جدید به دنبال زمان بستری هستند. در 23 درصد coronavirsus موارد در سراسر کشور نیاز به بیش از 500 ، 000 در اوایل یا اواسط ماه مارس برای رسیدن به 110,000 بستری شدن در بیمارستان پیش بینی شده توسط نیویورک مقامات.

به راحتی یک کشتی تبدیل از یک درشت تانکر نفت به 1000 تخت بیمارستان کشتی, یکی از دانشکده های نظامی دو شناور اثر ورزش. راحتی است homeported در نیروی دریایی ایستگاه نورفولک در نورفولک ویرجینیا.

وزیر دفاع علامت Esper گفت: ارتش ایالات متحده ارائه می کنند تا 5 میلیون ماسک ماسک و موارد دیگر از تجهیزات حفاظت شخصی برای حفاظت از خط مقدم پاسخ و همچنین تا 2000 تخصصی هواکش.

این USNS راحتی و west coast دو قلوی USNS Mercy تقریبا سه زمین فوتبال و 10 داستان بالا آنها را مسلم بزرگترین بیمارستان کشتی در جهان است.

تهدید COVID-19 می آید در حال حاضر مشغول به زمان برای بسیاری از ایالات متحده بیمارستان. یکی دیگر از جدی تنفسی بیماری آنفلوآنزای فصلی است که در اوج خود در ایالات متحده با بیش از 36 میلیون نفر و بسیاری از بیمارستان ها کشیده و نازک است. در اوایل شیوع پزشکان هشدار داده که بزرگتر شیوع کروناویروس جدید در سراسر ایالات متحده می تواند پایمال کردن اتاق اورژانس و به سرعت باعث کاهش عرضه برخی از مهم تجهیزات پزشکی.

فرمانداران نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات روز دوشنبه اعلام کرد که آنها توافق کرده اند که به یک مجموعه مشترک از قوانین به منظور کاهش تراکم در سراسر منطقه بسته شدن سینما بسیاری از رستوران ها و کافه ها و محدود کردن تجمعات عمومی به کمتر از 50 نفر است.

پیش از آن در روز کومو نیویورک تایمز گفت که او نمی خواهد از تصویب نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio درخواست برای یک “پناهگاه در محل” سفارش کرد و گفت دولت نمی خواهد آن را تایید کند.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de