کامینگز گوش در علمی مشورتی جلسات گروه – خیابان داونینگ

خیابان داونینگ تایید کرده است Dominic کامینگز گوش در دیدار با دانشمندان ارشد ارائه مشاوره به دولت در شیوع کروناویروس – را رد کرده است اما ادعا می کند او بخشی از مرموز ،

مخالفت احزاب سیاسی گفت: مشاوران کسب و کار و حضور در جلسات علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم گلی) و نام خود را برای مذاکرات باز می شود تا به گسترده تر موشکافی.

آقای کامینگزنخست وزیر را مشاور ارشد بود در میان 23 شرکت کنندگان در یک کلید گلی نشست که یک مستند در سراسر کشور اعلام شد بر 23 مارس نگهبان گزارش شده است.

بن وارنر یک دانشمند داده است که کار با آقای کامینگز در رای گیری را ترک کمپین در طول مبارزه با تروریسم در اروپا همه پرسی نیز به حضور در این نشست است.

حکیم فراهم می کند که علمی و مشاوره فنی برای پشتیبانی از تصمیم گیرندگان در مواقع اضطراری شده است ارائه مشاوره به دولت در coronavirus شیوع.

Transport secretary Grant Shapps leads the government's daily coronavirus press briefing
هواپیماهای بدون سرنشین به trialled پزشکی تحویل

آقا داود پادشاه سابق دولت مشاور ارشد علمی گفت: او “شوکه” برای پیدا کردن که در آنجا بودند و چهره های سیاسی درگیر در گلی نشست.

او گفت: نگهبان: “اگر شما به علم مشاوره مشاوره شما باید عاری از هر گونه تعصب سیاسی.

بیشتر از Covid-19

“است که فقط پس بسیار مهم است.”

یک شماره 10 سخنگوی تایید به شدت دقت بیانیه ای که آقای کامینگز و دکتر وارنر حضور داشتند و یا گوش به گلی نشست اما رد آنها تا به حال به هیچ وجه تحت تاثیر گروه مشاوره.

سخنگوی گفت: “این درست نیست که آقای کامینگز یا دکتر وارنر هستند ‘در’ و یا اعضای گلی.

“آقای کامینگز و دکتر وارنر با حضور برخی از حکیم جلسات و گوش دادن به برخی از جلسات در حال حاضر همه آنها مجازی است.

“آنها این کار را به منظور درک بهتر این بحث های علمی در مورد این اورژانس و همچنین برای درک بهتر این محدودیت چگونه علم و اطلاعات می تواند کمک به تصمیم گیری های دولت.

“گاهی اوقات آنها سوال بپرسید و یا ارائه کمک به هنگامی که دانشمندان ذکر مشکلات در کلمبوس.”

: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

دولت هیچگاه منتشر شده یک لیست از حکیم عضو یا شرکت کنندگان اما فردی اعضا می توانند افشای آنها بخشی از این گروه است.

Sir Patrick blue palace hotel حاضر مشاور ارشد علمی که صندلی حکیم گفت: در نامه ای به مجلس در اوایل این ماه که تصمیم به افشای آن بود که عضویت بر اساس مشاوره از مرکز برای حفاظت از زیر ساخت های ملی (CPNI).

او گفت که این کمک به حفاظت از امنیت شخصی از اعضا در حالی که حفاظت از آنها را از “لابی و دیگر اشکال ناخواسته نفوذ که ممکن است مانع توانایی خود را برای دادن مشاوره”.

پروفسور کریس Ersin این افسر ارشد پزشکی انگلستان و عضو حکیم گفت: نمایندگان مجلس در روز جمعه است که نه او و نه Sir Patrick تا به حال هر گونه اعتراض “در اصل” جزئیات عضویت منتشر شد.

او گفت: عوام علم و فناوری کمیته CPNI مشاوره مبتنی بر این واقعیت است که حکیم شد و یک کمیته فرعی کبرا – دولت مدنی احتمالات کمیته – و گاهی اوقات در برخورد با مسائل امنیتی.

سایه وزیر بهداشت Jonathan Ashworth گفت: افشای که آقای کامینگز شده بود حضور حکیم افزایش “قابل توجهی سوال” در مورد اعتبار دولت تصمیم گیری.

او گفت: “دومینیک کامینگز هیچ جایی در دولت مشاوران علمی گروه در coronavirus.

“او یک مشاور سیاسی نه پزشکی یا علمی متخصص است. اگر عمومی هستید که اعتماد به نفس در, مریم گلی, دولت باید Dominic کامینگز دیگر نمی توانید شرکت یا شرکت کنند.”

Alex Crawford speaks to an elderly patient about having important hospital treatment while keeping aware of coronavirus
‘من از دست من, اما من باید در بیمارستان’

لیبرال دموکرات رهبر آقا اد دیوی گفت: افشای تاکید بر نیاز به یک پرس و جو عمومی به دولت را از دست داده و همه گیر.

او گفت: “مردم نیاز به اعتماد به نفس آن است که مشاوره است که هدایت تصمیمات دولت نه مشکوک مشاوران سیاسی. عدم شفافیت مطلق است و خشم.

“برای رسیدن به حقیقت و به بوریس جانسون از این فرصت برای پاسخ به برخی از سوالات جدی است که نیاز به تحقیقات مستقل به طور رسمی بررسی دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر.”

ریچارد هورتون سردبیر مجله پزشکی لانست توییتی: “اگر این درست است که دومینیک کامینگز با حضور در جلسات مریم گلی و سپس دولت به رهبری بوریس جانسون کاملا خراب مستقل علمی مشاوره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>