کشتی کروز دوری بیش از coronavirus نگرانی می رسد در کامبوج

یک کشتی کروز که در حال صرف دو هفته در دریا بعد از اینکه تبدیل به دور توسط پنج کشور بیش از ترس این که کسی روی ممکن است coronavirus وارد کامبوج در روز پنج شنبه به امداد رسانی به مسافران و ستایش جهانی بهداشت مقامات.

MS Westerdam که 1,455 مسافران و 802 خدمه در هیئت مدیره وارد در یک نقطه لنگر در کامبوج شهر بندر از سیهانوکویل اوایل صبح روز پنجشنبه با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط دریایی ترافیک وب سایت.

“ما تا به حال بسیاری از نزدیکی لحظات ما فکر ما بودند رفتن به خانه تنها به تبدیل دور” آنجلا جونز یک توریست آمریکایی در هیئت مدیره کشتی و گفتگو کرد.

جونز و مسافران همکار در حال صرف تقریبا دو هفته در دریا به کشتی موفق به پیدا کردن یک کشور است که اجازه می دهد آن را به حوض.

“امروز صبح فقط دیدن زمین بود چنین نفس گیر لحظه گفت:” جونز. “من فکر می کردم: آیا این واقعی است؟”

مسافران در هیئت مدیره کشتی قرار گرفته اند به طور منظم چک های بهداشتی در سراسر این مشکل سفر با توجه به هلند و امریکا کشتی اپراتور و یک واحد مستقر در میامی-کارناوال Corp.

اگر چه هیچ کس در هیئت مدیره بد افتاده در هیئت مدیره کشتی تبدیل شده بود توسط ژاپن و تایوان و گوام و فیلیپین و تایلند بیش از ترس این که کسی در کروز می تواند این ویروس جدید آنفلوآنزا مانند ویروس است که به کشته شدن بیش از 1300 نفر, تقریبا تمام آنها در چین است.

برای کشتن زمان در هیئت مدیره و شکستن یکنواختی از اقیانوس بی پایان پیمایش گذشته کابین ویندوز خدمه کشتی را سازماندهی کرده اند ده ها تن از فعالیت های به نگه داشتن مردم تحت اشغال گردشگران در هیئت مدیره کشتی به رویترز گفت در اوایل این هفته.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus ستایش کامبوج اجازه Westerdam به حوض.

“این یک نمونه از همبستگی بین المللی ما همواره خواستار,” Tedros گفت: پیش از ورود به کشتی. “شیوع بیماری را می توانید بهترین و بدترین مردم است.”

Stoking ترس از مقامات در کشورهای در کشتی است مسیر شده است, در حال انجام قرنطینه در ژاپن از الماس شاهزاده کشتی کروز نیز موفق توسط یک واحد از کارناوال Corp. در مجموع 175 از 3,700 مردم در هیئت مدیره الماس شاهزاده باید آزمایش مثبت برای coronavirus.

روز دوشنبه Westerdam تا به حال اقدام به حوض در بانکوک اما رد شد مجوز توسط مقامات تایلندی به انجام این کار. روز چهارشنبه یک کشتی جنگی نیروی دریایی همراهی این Westerdam از خلیج تایلند و از آن جایی که رهبری در دوره جدید به کامبوج با توجه به ترافیک دریایی.

Westerdam کاپیتان وینسنت Smit گفت: در نامه ای به مسافران کشتی خواهد بود در لنگر خارج سیهانوکویل برای اولین بار به مقامات اجازه می دهد برای انجام چک های بهداشتی در هیئت مدیره.

اکثر مسافران قادر خواهد بود به پیاده و شروع سفر خود را به خانه از طریق چارتر پرواز از پنوم پن کامبوج سرمایه از Feb. 14 با توجه به یک کپی از این نامه دیده می شود خبر داد.

“ما بسیار خوشحالیم که به ما نهایی طرح” Smit گفت: در این نامه است.

سفیر ایالات متحده کامبوج گفت که او تا به حال اعزام یک تیم برای کمک به شهروندان ایالات متحده با پیاده و انتقال به بعد مقصد و هماهنگی با سفارتخانه های دیگر ملیت ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>