کشتی کروز اپراتور به دنبال ویروس جدید تست برای آمریکا مسافر گفت: به آزمایش مثبت

هیجان زده مسافران پیاده از MS Westerdam است که در حال حاضر لنگر انداخت در سیهانوکویل کامبوج. کشتی کروز وارد کامبوج در 14 فوریه سال 2020 پس از اینکه رشته برای دو هفته

پائولا برونشتاین | گتی ایماژ

بیشتر تست های مورد نیاز برای تایید است که یک آمریکایی مسافر از کروز کشتی لنگر انداخت در کامبوج جدید کروناویروس پس از او آزمایش مثبت در مالزی, MS Westerdam اپراتور گفت: در روز یکشنبه.

83 ساله نخستین مسافر از MS Westerdam که توسط کارناوال پارسیان واحد هلند و امریکا برای تست مثبت برای ویروس.

“در حالی که اولین نتایج گزارش شده آنها مقدماتی در این مرحله و ما منتظر ثانویه تست برای تایید” هلند امریکا در بیانیه ای گفت.

مقامات کامبوج به نام در مالزی به نقد و بررسی آن نتایج آزمون.

هلند و امریکا گفت: 236 مسافر و 747 خدمه باقی مانده روی عرشه کشتی است که لنگر انداخت در کامبوج بندر سیهانوکویل.

آن وارد شده در پنجشنبه حمل 1,455 مسافران و 802 خدمه. آن را در حال صرف دو هفته در دریا بعد از اینکه تبدیل به دور و ژاپن و تایوان و گوام و فیلیپین و تایلند است.

مسافران تست شد و به طور منظم در هیئت مدیره و کامبوج نیز آزمایش 20 پس از آن لنگر انداخت. هیچ بين جدید کروناویروس که به کشته شدن بیش از 1500 نفر اکثریت قریب به اتفاق در چین است.

این زن آمریکایی پرواز به مالزی روز جمعه از کامبوج همراه با 144 نفر دیگر از کشتی مالزی وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که او در شرایط با ثبات است.

شوهر زن نشان داده بود اما علائم آزمایش منفی آن گفت. این زن و شوهر تنها آنهایی که در میان 145 به نشان دادن علائم این وزارتخانه گفت.

کامبوج گفت: دولت خود را آزمایش انجام شده بود با همکاری سازمان بهداشت جهانی و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

“وزارت بهداشت درخواست مالزی مقامات به بررسی نتایج حاصل از آزمون” کامبوج وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت:.

وجود گسترده ترس است که کشتی های کروز در سراسر آسیا ممکن است گسترش ویروس. بزرگترین خوشه چین شده است در الماس شاهزاده قرنطینه کردن ژاپن در یوکوهاما. از حدود 3,700 مسافر و خدمه در هیئت مدیره 285 نفر تست مثبت و فرستاده شده به بیمارستان.

ویتنام پشت دو کشتی در روز جمعه.

این زن آمریکایی مورد به ارمغان می آورد تعداد کل تایید coronavirus موارد در مالزی به 22.

یک 80 ساله چینی توریستی با آلوده coronavirus مرده است در فرانسه اول مرگ و میر در اروپا و چهارم در خارج از سرزمین اصلی چین است.

بسیاری از مرگ و میر تا کنون شده است در بخش مرکزی و چینی در استان هوبی که در آن ویروس اعتقاد بر این است که در سرچشمه حیات وحش در بازار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>