کروز شرکت ها استخدام دکتر اسکات Gottlieb دیگر coronavirus کارشناسان برای کمک به غلبه بر ‘پچ خشن’

رویال کارائیب و نروژی کروز خط باید استخدام یک پانل از بالا سلامت مشاوران برای کمک به غلبه بر “پچ خشن” ایجاد می شود که شیوع کروناویروس در کشتی به ارمغان آورد و صنعت را به متوقف مدیر عامل شرکت نروژی فرانک Del Rio روز سه شنبه گفت.

دو کروز شرکت و رقیب سرسخت — ایجاد یک پانل مشترک سابق مقامات بهداشت عمومی و بالا اپیدیولوژی به توصیه این شرکت با خیال راحت به بازگشت به عملیات آنها روز دوشنبه اعلام کرد. توصیه های نیز با هدف تغییر ذهن در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که قبلا شناسایی کروز به عنوان یک منبع از گسترش ویروس.

در مارس 14, CDC صادر شده بدون بادبان سفارش برای کشتی های کروز است که آن را بعد از تمدید تا ژوئیه 24. آن را در حال حاضر توصیه می کند افراد در مقابل مصرف کروز و می گوید که مسافران بازگشت به آمریکا باید قرنطینه در خانه برای 14 روز.

“از آنجا که از طبیعت بی سابقه ای از رمان coronavirus همه گیر و افزایش خطر انتقال COVID-19 در کشتی کروز دولت آمریکا مشاوره ما مسافران به تاخیر تمام سفر کروز” CDC می گوید در وب سایت خود را. این سازمان گفت: Covid-19 “به نظر می رسد به گسترش بیشتر به راحتی بین مردم در محله های نزدیک روی کشتی و قایق.”

پنل همکاری-ریاست سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb و سابق یوتا رژیم صهیونیستی است. مایک لیویت که در خدمت به عنوان وزیر بهداشت و خدمات انسانی تحت رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش است. دیگر اعضای این پانل عبارتند از: متخصص بیماری های عفونی دکتر مایکل Osterholm و سابق CDC مدیر دکتر جولی Gerberding.

“ما شده اند در تماس با CDC. پنل شده در تماس با CDC” رویال کارائیب مدیر عامل ریچارد Fain گفت CNBC سیما Mody در مصاحبه ای گفت: “Squawk در خیابان.” “آنها به خوبی از آن آگاه است و آنها در واکنش به گرمی به آن, بنابراین من در واقع کاملا مثبت است که ما در حال انجام دقیقا آنچه ما باید انجام دهیم.”

ریچارد Fain Royal Caribbean Cruises | رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل

آدم جفری | CNBC

کروز شرکت های در حال تقسیم جبران هزینه های مغز “اعتماد” به عنوان Fain آن را به نام رویال کارائیب سخنگوی جاناتان فیشمن گفت CNBC. پانل شروع جلسه در ماه ژوئن این شرکت گفت: روز شنبه در یک بیانیه و توصیه های خود را در ماه اوت.

صنعت کروز است که با این بیماری همه گیر کوروناویروس که به ارمغان آورد سفر جهانی به نزدیکی متوقف چهره یک کار چالش برانگیز: اضافه کردن اقدامات ایمنی است که متقاعد کردن مشتریان و تنظیم کننده است که شرکت ها می توانند افراد بی خطر است. کارشناسان می گویند پیدا کردن تعادل مناسب روی حیله و تزویر است و در عین حال حیاتی برای خطوط کروز برنده تصویب CDC و در همان زمان حفظ خود را به پایه مشتری وفادار.

“ما به دنبال ایجاد پروتکل های که حفظ سلامت مهمانان و خدمه و انجام این کار بدون تضعیف چه چیزی باعث کروز بسیار ویژه” Fain روز سه شنبه گفت. “آن متفاوت خواهد بود.”

این هنوز مشخص نیست که دقیقا چه کروز ممکن است تغییر کند و اگر قایقرانی قادر خواهد بود به سر در اواسط ماه سپتامبر که این شرکت در حال حاضر هدف قرار دادن. پانل “این فقط آغاز شده و در این روند” Fain گفت. نروژی را دل ریو گفت: “در اوایل برخی از نتیجه گیری شد شروع به پریدن کرد که شاید معتبر نیست امروز.”

Fain گفت: بوفه است که بسیاری از گردشگران شده اند به عشق شما به احتمال زیاد شامل نمی شود خود خدمت می کنند و گزینه های به جای تکیه بر یک عضو خدمه. به گفته کارشناسان صنعت دیگر تغییرات در نظر گرفته شده عبارتند از ماسک صورت در هیئت مدیره و یادداشت دکتر برای مسافران بالای سن 70.

فرانک Del Rio, مدیر عامل شرکت نروژی کروز خط

اسکات Mlyn | CNBC

یکی از اولین شیوع این ویروس در خارج از چین که در آن ویروس پدید آمده در زمان بر روی یک کشتی کروز در نزدیکی ژاپن در ماه فوریه است. پس از آن ویروس روی تعدادی از کشتی های دیگر منجر به پردازنده مرگ و میر در حداقل یک مورد.

CDC را بدون بادبان منظور می گوید: “کشتی کروز سفر تشدید گسترش جهانی Covid-19 و دامنه این بیماری همه گیر است که ذاتا و لزوما یک مشکل این است که بین المللی و بین ایالتی در طبیعت شده است و کنترل به اندازه کافی با صنعت کشتی کروز یا فردی دولتی محلی و یا مقامات بهداشتی.”

ماه گذشته کروز دریایی با خطوط بین المللی انجمن یک انجمن صنفی است که نشان دهنده هر سه عموم معامله کروز شرکت اعلام کرد که اعضای آن را به طور داوطلبانه گسترش تعلیق عملیات از بنادر ایالات متحده تا سپتامبر. 15. آن را اشاره به “وضعیت در حال انجام در داخل ایالات متحده” به عنوان یک دلیل برای این تصمیم است.

با وجود نگرانی ها در مورد نقش کشتی در گیر Del Rio گفت: رزرو برای 2021 هستند “قابل توجه با توجه به این شرایط است.”

“این به من می دهد بزرگ تشویق است که مردم درک کنند که این ویروس در سراسر آمریکا و کشتی کروز بدون استثنا” دل ریو روز سه شنبه گفت. “و به زودی به عنوان ما می توانیم قطعی اثبات این که آن را بی خطر است برای رفتن بر روی یک کروز و این که چه پانل ماموریت آنها خواهید بود.”

هر دو مدیران گفت: این یک فرصت برای شرکت ها برای انطباق با شرایط فعلی به جای کاملا دوباره اختراع آنچه در آن به معنی کروز.

“ما اعتقاد داریم که در دراز مدت زنده ماندن از این کسب و کار دست نخورده است و ما قصد داریم از طریق یک پچ خشن با این ویروس” دل ریو گفت. “اما ما با اعتماد به نفس که این پچ را نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای.”

کارناوال بزرگترین شرکت کروز در جهان است که در سلامت پنل. روز دوشنبه این شرکت اعلام کرد در نظر دارد تا میزبان خود را در اجلاس سران, همراه با دنیای سفر و گردشگری شورای اسلامی به بحث در مورد بهترین شیوه های مربوط به مهار و کاهش Covid-19.

به عنوان یک نتیجه از شیوع بیماری و فشار دولت برای جلوگیری از گسترش این ویروس در اکثر کروز عملیات در سراسر جهان متوقف شده پس از اواسط ماه مارس. با هیچ منبع ثابت درآمد کارناوال سلطنتی و نروژی باید به دنبال منابع جدید نقدی و از طریق صدور تازه بدهی و جذب سرمایه گذاران جدید از جمله عربستان و ثروت و صندوق های سهام خصوصی شرکت.

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش ژنتیک-تست شروع به کار Tempus و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>