نرم افزار Brexit حامیان جمع آوری پیش از Brexit روز جشن به میزبانی ترک به معنی ترک در میدان پارلمان در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 در لندن, انگلستان.

جف J Mitchell | گتی ایماژ

لندن – در ساعت قبل از بریتانیا رسمی خروج از اتحادیه اروپا صدها سیاسی-فکر انگلیسی ها رفتند به خیابان ها و فضاهای عمومی در لندن و وستمینستر منطقه قرن ها از قوه مقننه کشور است.

از آن شده است اغلب انگیز و گاهی اوقات مملو سه و نیم سال پس از باریک اکثریت رای دهندگان تصمیم گرفتند برای آینده در خارج از جهان بزرگترین بلوک سیاسی. و در شب هنگام که ملت تغییر 2016 رفراندوم رای خواهد تبدیل به یک واقعیت وجود دارد بسیار بیشتر از حامیان مبارزه با تروریسم در اروپا را در ملاء عام از وجود مخالفان.

ده ها تن از پرچم ملی در انگلستان آشنا قرمز و سفید و آبی الگوی ارائه شده پاشیده رنگ در سراسر میدان پارلمان در غیر این صورت خاکستری زمستانی شب; برخی از زدن از دائمی ماست قطب در اطراف محیط و دیگران بخور در اطراف گردن Brexit ترین حامیان سرسخت.

“این یک جشن بزرگ برای من شخصا” گفت: Michael Kinane یک Brexit حامی از اسکس فقط در شرق لندن که sported کلاه تزئین شده با پرچم. “من همیشه معتقد بودند در بیرون و مستقل از اتحادیه اروپا.”

از آن شده است تقریبا نیم قرن پس از پادشاهی متحده امضا برای پیوستن به دیگر کشورهای اروپایی در یک پیشرو به اتحادیه اروپا و تصمیم به شروع unpicking سیاسی حقوقی و قانون اساسی موضوعات است که باید محدود این کشور جزیره ای به قاره اروپا برای سال های بسیاری ثابت شده است و دردناک برای بسیاری در هر دو طرف از کانال انگلیسی.

بوریس جانسون, نخست وزیر که به طور موثر surfed به قدرت در یک موج پوپولیستی خشم انگلیسی در مورد عضویت در اتحادیه اروپا, پخش یک پیام اواخر جمعه خواستار رسمی عمل جدایی “شگفت آور لحظه ای از امید است.”

او اذعان کرد که وجود دارد خواهد بود کسانی که احساس “حس اضطراب و از دست دادن” اما اصرار داشت که بریتانیا به خروج از اروپا بود “نه یک پایان بلکه یک آغاز است.”

در یکی از حس این لحظه دقیق از فراق رخ می دهد فقط بر روی کاغذ از انگلیس ادامه خواهد داد به رعایت اتحادیه اروپا قوانین و مقررات برای آینده 11 ماه طول اجرای دوره توافق با اتحادیه اروپا را به کسب و کار و شهروندان زمان برای تنظیم به عنوان هنوز نامشخص شرایط جدید.

نرم افزار Brexit حامیان جمع آوری پیش از Brexit روز جشن به میزبانی ترک به معنی ترک در میدان پارلمان در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 در لندن, انگلستان.

جف J Mitchell | گتی ایماژ

جانسون و متحدان سیاسی خود را در حزب محافظه کار هنوز رو توسط خود تعیین کننده پیروزی انتخاباتی ماه گذشته وعده داده اند که انگلستان به توافق برسند گسترده معاملاتی جدید در رابطه با اتحادیه اروپا تا کنون بزرگترین مقصد برای هر دو کالا و خدمات است.

اما سیاستمداران ارشد در بروکسل بارها هشدار داده است که جانسون مذاکره جدول زمانی بسیار بلند پروازانه و اصرار خود در آن نقطه به معنای نگرانی در مورد از لحاظ اقتصادی آسیب رساندن به “سخت Brexit” در پایان اجرای دوره هنوز هم باقی بماند.

کارگران دفتر در وایت, خیابان که میزبان چندین ادارات دولتی بیرون آمد تا شاهد شروع pro-Brexit خیابان, پارتی شب جمعه است. دو جوان حرفه ای تماشای راهپیمایی و شعار به عنوان همکاران خود را چند طبقه بالا آنها را بدقت نظاره گر به خارج از پنجره.

“تنها یک جمعیت کوچک اما به نظر می رسد یک بیت از یک کلاه برداری کرد که به نام او تنها به عنوان جو. “من واقعا نمی دانم چه چیزی به آن را.”

همکارش مگان گفت: با تکان دادن پرچم نقاب واقعا چه وضع پیش رو برای بریتانیا آن را به عنوان جدولها جدید و مستقل و البته برای خود در صحنه بین المللی با تمام این استدلال تحریک امکانات و مشکلات تشکیل شده است که هسته اصلی اختلاف که تا به حال خدشه دار این کشور در گفتمان سیاسی برای چند سال گذشته.

“من فکر می کنم این فرصت در حال رفتن به می آیند و پس از بسیاری از کسب و کار مجسمه نیم تنه در هفته ها و ماه است که به دنبال خروج واقعی خواهد شد که در اول ژانویه سال 2021,” او گفت: بالاتر از سر و صدا.

“آنها در حال تلاش برای حرکت ما به دور از اتحادیه اروپا-محور زبان برای سرپوش گذاشتن بر این واقعیت است که زمانی که می آید به املاک یک روز وجود دارد رفتن به مشکلات مشکلات بزرگ و ما آماده نیست.”

سه ترین رهبران ارشد اتحادیه اروپا موسسات چاپ نظر قطعه مختلف در اروپا روزنامه های صبح جمعه از جمله تایمز لندن با تمرکز بر روی رابطه جدید بین دو طرف و چالش های پیش رو.

“ما باید به کار سخت برای بافت با هم یک راه جدید رو به جلو به عنوان متحدان و شرکا و دوستان” نوشت: رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen اروپایی رئیس شورای چارلز میشل و رئیس پارلمان اروپا, دیوید Sassoli. “چگونه است که مشارکت خواهد بود بستگی به تصمیم گیری است که هنوز هم گرفته شود.”

“که کار همچنان به عنوان به زودی به عنوان خورشید فردا” آنها به این نتیجه رسیدند توصیف Brexit به عنوان یک “جدید سحر برای اروپا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de