پولادی قاتل گذشت قتل مرد مسن

ورزشی درمانگر را به جرم قتل یک مرد مسن با یک کمان پولادی خود را در خارج از خانه نیز محکوم شده است برای زندگی با حداقل مدت 31 سال.

ترنس Whall یک زن 39 ساله, هنرهای رزمی, متخصص, شات 74 ساله جرالد Corrigan به عنوان او تلاش برای تنظیم یک دیش ماهواره در خانه اش در شمال ولز در روز جمعه آخر ماه آوریل است.

بازنشسته مدرس عکاسی و تصویری در بیمارستان درگذشت سه هفته بعد از رابطه دچار جراحات شدید داخلی پس از پولادی پیچ از طریق بدن او کبود قلب خود و در هم شکسته استخوان در بازوی خود را.

BEST QUALITY AVAILABLE Undated family handout file photo issued by North Wales Police of Gerald Corrigan. Terence Whall, 39, has been found guilty at Mold Crown Court of the murder of the 74-year-old who was shot with a crossbow outside his home in Anglesey, North Wales, in the early hours of Good Friday last year. PA Photo. Issue date: Monday February 24, 2020. See PA story COURTS Crossbow. Photo credit should read: Family Handout/PA Wire NOTE TO EDITORS: This handout photo may only be used in
تصویر: جرالد Corrigan به ضرب گلوله کشته شد با یک کمان پولادی

آقای Corrigan پسر نیل در قالب تاج دادگاه برای صدور حکم در روز جمعه و خواسته از طریق اشک: “چگونه می توان کسی را انتخاب کنید به استفاده از چنین وحشیانه سلاح در یک پیر مرد ؟

“آیا آنها واقعا می خواهید به او باعث مرگ تدریجی و دردناک? زیرا این چیزی است که ما شاهد بوده و اگر چه خدا را به سهولت درد ما هرگز قادر به فراموش کردن آن است.”

آقای Corrigan شریک ماری بیلی 64 افزود: “این وحشتناک است دوزخ درون من هر روز به فکر چگونه جری به قتل رسید و چگونه او رنج می برد.”

دادگاه شنیده چگونه Whall پنهان شده بود پشت یک دیوار در خارج از مستمری خانه, قبل از دستکاری با بشقاب های ماهواره ای برای فریب او به باغ که در آن او را به ضرب گلوله.

بیشتر از ولز

Whall در ابتدا ادعا کرد که او در خانه در Bryngwran, Anglesey, در آن زمان, اما پس از آن ادعا کرد که او با داشتن یک برخورد جنسی با دوست Barry Williams در نزدیکی میدان پلیس پس از بهبود داده های GPS از ماشین خود را.

آقای ویلیامز رد این ادعا است.

روشن نیست که چرا Whall که نشان داد هیچ احساسی به او محکوم هدفمند Mr Corrigan, اگر چه منصفه گفته شد قربانی و خانم بیلی داده بود £250 ، 000 به یک محکوم conman.

شمال ولز پلیس گفت: موازی بررسی تقلب در حال انجام بیش ادعا می کند که زن و شوهر تا به حال تحویل پول به ریچارد Wyn لوئیس بود که میزبانی Whall و شرکت متهم گاوین جونز زمانی که آنها دستگیر شدند.

پلیس آنها را دستگیر و در لوئیس’ در مارس سال گذشته پس از یک گزارش اختلاف در مورد پول است.

South Stack Road
تصویر: آقای Corrigan کشته شد در نزدیکی جنوب پشته جاده در Anglesey

قاضی Mrs عدالت Jefford توصیف Whall در اصل از شرق لندن به عنوان “متکبر” و اعتقاد داشتند که او “could get away with murder”.

“شما باید محروم Mr Corrigan خانواده از هر توضیحی برای آنچه که یک مرگ وحشتناک که در آن آقای Corrigan شد کاملا بی گناه,” او گفت: در صدور حکم است.

“برای دلایل خود را شما به وضوح در حال برنامه ریزی برای کشتن.”

او افزود: “متکبر خود را باور است که شما می توانید دور قتل نابجا بود.”

Whall نیز بوده است محکوم به شش سال زندان به خدمت همزمان با قتل او حکم – برای توطئه برای منحرف این دوره از عدالت.

که به اتهام در ارتباط با توطئه برای به آتش لندرور دیسکاوری وسیله نقلیه است که او رانندگی در شب او قربانی – و جونز, 36, به اعدام محکوم شد همان جرم در اوایل این هفته.

جونز که قاضی بود گفت: “یکپارچه درگیر” در این طرح شد و به مدت پنج سال زندانی.

برادر خود را Darren Jones, 41, شد, محکوم به دو سال و 10 ماه برای آتش سوزی و مارتین رابرتز که تبدیل 35 روز از صدور حکم شد و در زندان به دو سال و چهار ماه برای همان جرم.

آنها اعتراف كردند تنظیم آتش به خودرو در پنجمین روز از محاکمه که به طول انجامید بیش از چهار هفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>