‘بحرانی’ کارفرمایان ارائه محل امن پست-مستند می گوید: Hancock

کارفرمایان گفته شده توسط وزیر بهداشت آن را “بحرانی” به آنها ارائه محل امن یک بار مستند اقدامات کاسته.

مت Hancock گفت: مذاکرات در حال انجام با شرکت ها و اتحادیه های کارگری در مورد آنچه که قوانین باید در محل برای اطمینان از “امن فاصله”.

اما او اجتناب هجی کردن چیزی اضافی تحریم های کسب و کار ممکن است برای اطمینان از کارگران احساس حفاظت شده به عنوان coronavirus همه گیر همچنان ادامه دارد.

Protective shields have been put in place in some shops to protect customers and cashiers. File pic
تصویر: برخی از شرکت ها اصرار دارند مستند اقدامات کاسته شود. فایل عکس

کار خواستار یک “استاندارد ملی ایمنی”, رهبر, آقا, Keir Starmer هشدار داد که “اجرای ماشین آلات نشده را به حداقل”.

او به نام مشاوره اسناد منتشر شده بیش از آخر هفته “خیلی مبهم”.

برخی از شرکت ها شده اند قرار دادن فشار بر دولت شروع به بلند کردن این مستند در تلاش برای احیای اقتصاد است.

بررسی دقیق اجتماعی فاصله اقدامات برگزار خواهد شد با روز شنبه با نخست وزیر بوریس جانسون انتظار می رود به غیر از “مرحله دوم” طرح خود را برای مقابله با COVID-19 روز یکشنبه.

بیشتر از سیاست

آقای Hancock حاضر به دادن هر گونه نشانه اولیه از چه اقدامات اضافی کسب و کار ممکن است گفته شود به دنبال گفتن اسکای نیوز’ کی [email protected]صبحانه: “در حال حاضر وجود دارد قوانین را در جایی که ما رو در آورده برای مقابله با این بحران است.”

او همچنین خطاب به نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی از یک برنامه مقیم در جزیره موجود زنده در حال خواست تا برای دانلود به عنوان بخشی از یک آزمایش از کره جنوبی به سبک “آزمون ردیابی و ردیابی” برنامه ای است که به معنی کسی است که هشدار داده اگر تلفن خود را ثبت آنها شده است در مجاورت نزدیک با فرد آلوده.

“آزادی به عنوان یک ملت ما به منظور مقابله با این ویروس در حال حاضر عظیم” آقای Hancock اعتراف کرد.

آقا Keir گفت: باید وجود داشته باشد “اجماع” در مورد چگونه به بلند مستند اما به نام “اصول اساسی” چگونه بریتانیا عمل خواهد شد در چند ماه آینده به گذاشته شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>