مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک در مراسم سالانه جلسه توسعه چین فروم (CDF) 2018 در Diaoyutai دولت مهمانخانه در پکن, چین, مارس 26 سال 2018 است.

Jason Lee | ایسنا

کارخانه ها در چین, مرکز صنعت الکترونیک را عرضه زنجیره ای بسته شده اند برای تمدید قمری تعطیلات سال جدید و شیوع مرگبار coronavirus. بسیاری از آنها در انتظار دوباره باز در فوریه 10, یک هفته بعد از آنچه قبلا برنامه ریزی شده.

اما قرنطينه و اقدامات دیگر در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این بیماری در چین می تواند همچنان به اخلال الکترونیک ساخت خوبی به فصل تعطیلات حتی اگر کارخانه ها به سرعت بازگشت به تولید کامل تولید ،

Andre نویمان-Loreck بنیانگذار در شیر مشاوره یک دره سیلیکون شرکت که متخصص در ارائه مشاوره به شرکت های سخت افزاری و راه اندازی محصولات ساختمان سازی در آسیا گفت که مشتریان خود شده بود درخواست بسیاری از سوالات در مورد چگونه برای مقابله با این بیماری همه گیر شدند و به طور فعال در طرح های احتمالی.

“شرکت هایی که در حال ساخت سخت افزار و یا محصولات فیزیکی در حالت بحران در حال حاضر و که درست است که آیا آنها در حال گرفتن تمام شده محصولات ساخته شده در چین و یا با تکیه بر چین برای قطعات و زیر مجموعه های” نویمان-Loreck گفت.

برای مثال Facebook هشدار داد در روز جمعه که آن را انتظار coronavirus به تاثیر تولید آن Oculus تلاش هدست واقعیت مجازی.

چگونه تاخیر می تواند آبشار

زنجیره تامین شده است مختل شود با یک هفته تاخیر به کارخانه ها دوباره باز گفت Sherina کمال خطر تحلیلگر در Resillience 360, تدارکات مدیریت ریسک شرکت حمایت DHL.

“اثر موج دار شدن در آینده از یک منطقه در چین است که کاملا بی سابقه” کمال گفت. “ما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این.”

کارخانه نیروی انسانی می تواند به یک موضوع است که طول می کشد طولانی فراتر از اوج شیوع توجه به این که بسیاری از کارگران کارخانه در چین سفر از روستا به کارخانجات در مناطق شهری است.

“وجود دارد بسیاری از کارگران موقت که رفتن به شهر برای به دست آوردن یک زندگی و سپس آنها بازگشت و دوباره با خانواده خود گفت:” Jayashankar Swaminathan, استاد جهانی عملیات در UNC قینان-Flagler کسب و کار مدرسه. “اما در این وضعیت ممکن است آنها افکار دوم در مورد اینکه آیا برای بازگشت. که خواهد بود یک مشکل عمده برای شرکت ها در صورت وجود کمبود نیروی انسانی است.

به خوبی اجرا شرکت ها به طور معمول باید برنامه ای برای تولید اختلالات و اگر شرکت های شناسایی و دوم تامین کنندگان برای بخش های کلیدی آنها ممکن است قادر به حفظ تولید فعلی محصولات در کمی کندتر گفت: Swaminathan.

اما تاخیر در طراحی و نمونه سازی فرایند می تواند آبشار به خوبی به این فصل تعطیلات.

کارگران چینی مونتاژ قطعات الکترونیکی در تایوانی فن آوری های غول پیکر Foxconn کارخانه در شنژن چین است.

خبرگزاری فرانسه | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

چرا که شرکت الکترونیک کار بر روی محصولات جدید در کارخانه های چینی در همان زمان آنها در حال تولید در سال گذشته محصولات — یک فرآیند به نام “معرفی محصول جدید” (NPI). این بدان معناست که محصولات برنامه ریزی شده برای فصل تعطیلات ماه دور می تواند به تاخیر افتاد.

“شرکت با یک محصول در توسعه این که آیا آنها در مرحله نمونه سازی و یا آنچه به نام NPI مرحله آنها در معرض خطر برای تعطیلات سال 2020 به این دلیل که برنامه ای برای تعطیلات در حال حاضر و این برنامه در حال حاضر در حال لغزش به دلیل کارخانه ها نیست و زنجیره تامین نیست و در حال اجرا” نویمان-Loreck گفت.

به منظور تولید تعداد زیادی از دستگاه های الکترونیکی, الکترونیک, شرکت ها از طریق چندین ساختار مراحل یا “می سازد.”

برای اولین بار یک شرکت ایجاد یک کمیت های کوچک و یا آنچه به نام مهندسی تایید تست یا EVT ساخت که در آن ویژگی های عمده و قطعات تست شده و اصلاح شود. پس از آن می آید به طراحی و یا توسعه تایید تست یا DVT استفاده می شود به اطمینان حاصل کنید که دستگاه را می توان ساخته شده است در مقادیر زیاد. پس از آن می آید تولید آزمون تایید و در نهایت “رمپ” زمانی که کارخانه در حال ساخت مقادیر زیادی از این محصول به صورت عمومی است. این فرایند طول می کشد ماه و تاخیر در ساخت می تواند کاهش سرعت کل فرایند است.

“کسانی که ایجاد نیاز به دست در مهندسی حمایت از تیم توسعه. اگر شما یک تیم در ایالات متحده آمریکا است که طراحی محصول خود را, آنها به طور معمول سفر به چین برای کسانی که می سازد” نویمان-Loreck گفت.

اما شرکت های ایالات متحده را محدود کارمند سفر به چین به طور بالقوه محدود کردن دست در زمان که مهندسین نیاز به کار کردن مسائل مربوط به تولید. برای مثال مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک هفته گذشته گفت که این شرکت به محدود کردن سفر به “کسب و کار بحرانی” توابع.

آیفون تاخیر پیش بینی شده

برخی از کارشناسان حتی انتظار تاخیر جهانی, آیکون, مانند سیب, مهم, محصول, آی فون.

“چه اتفاقی برای آی فون خاص ؟ من شرط می بندم این ممکن است تاخیر در راه اندازی بعدی مدل و یا محصولات” Swaminathan گفت.

“ما آخرین نظرسنجی نشان می دهد که آیفون عرضه شده است که متاثر از coronavirus و بنابراین ما قطع آیفون حمل و نقل پیش بینی 10 درصد” TF اوراق بهادار تحلیلگر Ming-Chi Kuo نوشت: در فوریه 2 توجه داشته باشید. او گفت: در سه ماهه دوم محموله بودند دشوار است برای پیش بینی به دلیل “عدم قطعیت از coronavirus بیماری و مصرف کننده اعتماد به نفس است.”

در طول یک درآمد تماس هفته گذشته کوک گفت که درآمد این شرکت هدایت در زمان را به حساب عدم قطعیت مربوط به وضعیت و تاثیر بر تولید کنندگان خارج از هوبئی بود “کمتر روشن در این زمان است.”

یک نماینده برای Foxconn یکی از چین بزرگترین کارفرمایان و اپل اولیه آیفون اسمبلر نه تایید می کنند که کارخانه را دوباره باز کنید روز دوشنبه, فوریه. 10.

“ما شده اند از نزدیک نظارت فعلی بهداشت عمومی چالش مربوط به کروناویروس و ما در حال استفاده از همه توصیه می شود سلامت و شیوه های بهداشت به تمام جنبه های عملیات ما در تحت تاثیر بازار. این ایمنی و بهداشت اقدامات در حال انجام در پشت سر هم با تلاش های اجرا شده توسط دولت” سخنگوی گفت.

“عملیات برنامه برای امکانات ما در چین به دنبال توصیه های دولت های محلی و ما را دریافت نکرده اند هر گونه درخواست از مشتریان ما نیاز به از سرگیری تولید در اوایل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de