جنایتکاران مشروط و هدفمند در بودجه سرکوب

مجرمان در مشروط شدن را سخت تر تحت محدودیت بودجه جدید وعده داده در آینده بودجه.

در اطراف £70m است که متعهد صدراعظم Rishi Sunak به قرار دادن بیشتر پیچیده برچسب های الکترونیکی در آن محکوم به الکل مربوط به جرائم منتشر شده در نیمه راه از طریق خود احکام.

دستگاه های نظارت بر محل و همچنین تجزیه و تحلیل اگر الکل مست شده توسط اندازه گیری نمونه ای از پوست عرق هر 30 دقیقه.

دیگر clampdowns پرداخت می شود برای با سرمایه گذاری شامل افزایش میزان پرداخت نشده کار را کسانی انجام خدمات اجتماعی نیاز به انجام با توجه به خزانه است.

جرم و جنایت در منطقه دولت مشتاق است به تمرکز بر روی با آخرین آمار و ارقام نشان پلیس در انگلستان و ولز در حال مبارزه با بالاترین سطح از چاقو جرم و جنایت در یک دهه.

آقای Sunak گفت: نگه داشتن خیابان ها امن بود: “یکی از مردم اولویت” با استناد به یک درایو به استخدام 20,000 افسران پلیس – تقریبا تعداد برش توسط محافظه کار به رهبری دولت از سال 2010.

بودجه تعهد شده بود با استقبال لیبرال دموکرات اما آنها دولت را متهم به عدم “به درستی سرمایه گذاری” در خدمات توانبخشی.

بیشتر از بودجه

دیزی کوپر حزب عدالت سخنگو گفت: نظام عدالت کیفری بود “عدم اعاده حیثیت مردم منجر به جرم و جنایت بیشتر و بیشتر قربانیان”.

او خواست صدراعظم به “سرمایه گذاری در توانبخشی خدمات هر دو در زندان و در جامعه به فعال کردن افرادی که مرتکب جرایم به نوبه خود زندگی خود را در اطراف”.

LONDON, ENGLAND - MARCH 08: Chancellor of the Exchequer Philip Hammond holds the budget box up to the media as he leaves 11 Downing Street on March 8, 2017 in London, England. Today's Budget will be the last one to take place in the spring. It is being replaced by an annual autumn Budget, the first of which is to be held later this year. The current Chancellor wants to simplify the process of setting taxes and government spending. (Photo by Dan Kitwood/Getty Images)
تصویر: Rishi Sunak را ارائه اولین بودجه در روز چهارشنبه – کمتر از یک ماه به این کار

آقای Sunak شده است که در کمتر از یک ماه پس از سلف خود ساجد جاوید به طور غیر منتظره ترکنیز حمایت اضافی £15m به “بهبود روند دادگاه برای قربانیان تجاوز به عنف و سوء استفاده جنسی”.

که پول را در استخدام مستقل جنسی مشاوران که به “روت برای هدایت و حمایت از قربانیان از طریق سیستم عدالت” وزارت خزانه داری را تایید کرد.

یکی دیگر از £5m استفاده خواهد شد به محاکمه جدید استفاده داخلی دادگاه.

£بیشتر 10m انتظار می رود که در مهار خشونت خانگی با مقابله با “خطر بالا بالا-آسیب عاملان” از طریق اقدام اولیه و با استفاده از یک به یک مداخلات.

کار MP روزی Duffield که صحبت با اسکای نیوز’ Sophy ریج در روز یکشنبه در مورد تجربه خود از خشونت خانگیدر حال حاضر استقبال از دولت در حمایت از یک قانون جدید است که می تواند نیروی برخی از محکوم داخلی معتادان به تست دروغ سنج به سعی کنید به آنها را متوقف کند reoffending.

Rosie Duffield
MP داستان سوء استفاده های داخلی

یکی دیگر از اطلاعیه در بودجه trailed در دوشنبه شب بود £30m تعهد برای کمک به بازگشت به بالا برنامه ریزی برای آن را اجباری برای ساختمان های عمومی شامل در دسترس ،

این “تغییر مکان” صندوق استفاده خواهد شد برای کمک به سازمان های نصب امکانات ویژه ای که شامل بزرگسالان به اندازه تغییر نیمکت و افراشتن سیستم در ساختمان های موجود.

اما فشار قرار داده بود در صدر اعظم برای حل انگلستان بحران مسکن پس از یک گزارش که بیش از یک سوم از افرادی که خواسته خود را به مقامات محلی برای کمک به باقی مانده و یا بی خانمان شد با توجه به کمبود مسکن مقرون به صرفه.

برخی از 38 درصد از کسانی که با نزدیک شدن شورای خود را برای کمک به خود را دیدم وضعیت مسکن یا همان باقی بماند و یا بدتر با توجه به بررسی بحران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>