National Cyber Security Centre (NCSC) هشدار داده است صاحبان هوشمند دوربین و مانیتور کودک که مجرمان اینترنتی می تواند دسترسی به این دستگاه ها اگر کاربران تغییر نکرده خود را به طور پیش فرض رمز عبور.

در کنفرانس مشترک خبری با اعلام گروه مصرف کدام ؟ سازمان دولتی مسئول دفاع سایبری هشدار داد که زندگی فیدهای از این دوربین می تواند توسط مجرمان.

این ناشی از یک حریم خصوصی از چالش های خود را, اما همچنین می تواند مورد استفاده توسط دزدان و جنایتکاران برای کمک به آنها در هنگام انجام منازل به قصد سرقت و یا حملات مشابه.

به آدرس خطر NCSC مردم را تشویق به تغییر هوشمند خود دوربین به طور پیش فرض رمز عبور با استفاده از این نرم افزار استفاده می کنند برای مدیریت دستگاه. آنها نشان می دهد اتصال سه واژه های تصادفی هم که شما را به یاد داشته باشید.

Exterior of the National Cyber Security Centre in central London
تصویر: NCSC اتحاد عمومی هشدار داد برای به روز رسانی دستگاه های خود را

کاربران نیز باید در حفظ و دوربین های خود را امن به طور منظم به روز رسانی نرم افزار امنیتی خود را و اگر آنها را با استفاده از ویژگی های است که اجازه می دهد تا آنها را به از راه دور دسترسی به دستگاه از اینترنت برای غیر فعال کردن آن.

صحبت کردن به اخبار آسمان سال گذشته پس از آن دیجیتال, منشی, مارگوت جیمز گفت: دولت آماده شد به نیروی تولید کنندگان و خرده فروشان دست می آید به فروش نا امن اینترنت-دستگاه های متصل.

خانم جیمز هشدار داد مصرف کننده حفظ حریم خصوصی و امنیت “در معرض خطر” به دلیل نقص در استانداردهای امنیتی در اینترنت اشیاء (IoT) دستگاه.

بیشتر از علم و تکنولوژی

مسئله این است که به احتمال زیاد به رشد به عنوان مصرف کننده بیشتر دستگاه های IoT – اشیاء روزمره متصل به اینترنت است که می تواند به برقراری ارتباط با یکدیگر از سراسر وب – تبدیل شدن به بخشی از متوسط انگلیسی, خانواده, Ms, James اضافه شده است.

این ژانویه دولت اعلام کرد قصد دارد به قوانین است که می تواند تولید کنندگان از دستگاه های هوشمند پایبند به قوانین:

  1. همه مصرف کننده متصل به اینترنت دستگاه کلمه عبور باید منحصر به فرد باشد و نه resettable به هر جهانی تنظیمات کارخانه;
  2. تولید کنندگان از مصرف کننده دستگاه های IoT باید با ارائه یک نقطه تماس به عنوان بخشی از یک آسیب پذیری افشای سیاست بنابراین هر کسی می تواند گزارش یک آسیب پذیری;
  3. تولید کنندگان از مصرف کننده دستگاه های IoT باید به صراحت دولت حداقل طول زمان که دستگاه دریافت به روز رسانی های امنیتی در نقطه فروش و یا در فروشگاه و یا آنلاین.
Close-up of weatherproof outdoor Nest home surveillance camera from Google Inc installed in a smart home in San Ramon, California, August 21, 2018. (Photo by Smith Collection/Gado/Getty Images)
تصویر: هوشمند دوربین می تواند توسط مجرمان اینترنتی. فایل عکس.

دیجیتال زیرساخت وزیر مت Warman گفت: “ما در حال کار سخت را به انگلستان امن ترین محل به صورت آنلاین و می خواهید همه به اعتماد به نفس در خود دستگاه های متصل.

“من به تازگی اعلام کرد قوانین جدید برای بهبود استانداردهای امنیتی اینترنت متصل محصولات خانگی است که برگزار خواهد شد شرکت های تولید و فروش این دستگاه به حساب.

“من از همه می خواهیم که صاحب یک محصول هوشمند به دنبال NCSC راهنمایی برای مطمئن شوید که دستگاه خود را امن است.”

کارولین Normand که? مدیر وکالت افزود: “کدام ؟ بارها در معرض جدی نقص های امنیتی با دستگاه از جمله دوربین های بی سیم و اسباب بازی کودکان.

“اجباری امنیتی مورد نیاز و اجرای قوی است که تضمین تولید کنندگان و خرده فروشان و بازار آنلاین برگزار می شود مسئول فروش ناامن محصولات ضروری است.

“تا زمانی که قوانین جدید در محل آن حیاتی است که مصرف کنندگان پژوهشی دستگاه های هوشمند خرید با دقت و به دنبال راهنمایی برای اطمینان از دستگاه های خود را محافظت شده توسط کلمه عبور قوی و دریافت به طور منظم به روز رسانی های امنیتی برای کاهش خطر هکرها بهره برداری از آسیب پذیری,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im