کریکت ستاره مایکل برگزاری شکسته شدن در دوربین بحث نژاد پرستی

سابق غرب هند کریکت مایکل برگزاری شکست در tears live on camera در حالی که بحث نژاد پرستی پدر و مادر خود مواجه شده در گذشته است.

دیروز سابق پرتاب کننده سریع ساخته شده یک درخواست مهیجی برای جامعه به تغییر در اولین روز از انگلستان مسابقه تست در برابر غرب هند در ساوتهمپتون.

در مصاحبه با اسکای نیوز’ علامت Austin امروز سابق کریکت 66 نشان داد او به فکر کردن در مورد پدر و مادر خود را زمانی که او تبدیل شد و عاطفی در تلویزیون.

Michael Holding makes emotional point about white privilege
چهار شنبه: برگزاری فوق العاده حرکت سخنرانی در مورد نژاد پرستی

هنگامی که آستین او را در مورد چگونه او احساس می کرد در آن لحظه برگزاری این صدا شروع به شکستن.

“به صداقت احساسی که بخشی آمد زمانی که من شروع به فکر پدر و مادر من. و آن را در آینده دوباره در حال حاضر.”

برگزاری متوقف شد قبل از ادامه: “علامت گذاری به عنوان من می دانم آنچه پدر و مادر من را از طریق رفت.

“خانواده مادرم را متوقف صحبت کردن به او به خاطر شوهر او بیش از حد تیره است.

“من می دانم آنچه آنها را از طریق رفت و آمد که به من فورا” گفت: برگزاری پاک کردن اشک از چشمان او.

او همچنین صحبت در مورد بار او مواجه نژادپرستی در طول سال از جمله زمانی که او و سفید خود را دوست بودند در نظر گرفته نمی شود, رزرو هتل در آفریقای جنوبی.

“ما در مورد آن خنده که نه زندگی در این جامعه و گاهی اوقات من ادا و اصول در سر من و من در حرکت است. اما من می توانم نگه داشتن خنده اش نشان و حرکت در,” او گفت:.

“آن زمان برای تغییر است.”

او افزود: امیدوار مقابله با نژادپرستی نهادی نخواهد بود “خار در زیر فرش” و دوباره خواست برای بهتر آموزش و پرورش در تاریخ سیاه.

او گفت: “من امیدوارم که مردم درک دقیقا آنچه که من میگویم و دقیقا همان جایی که من از. من 66 سال است. من این را دیده ام من از طریق آن بوده است و من آن را تجربه کرده اند با افراد دیگر.

“این ادامه نمی مانند این – ما باید درک کنند که مردم مردم هستند.”

روز گذشته در طی یک تاخیر برای برگزاری باران نشان داد او با حضور سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات و با اشاره به مورد امی کوپرکه به نام پلیس پس از مشاجره با یک مرد سیاه و سفید در پارک مرکزی نیویورک.

او گفت: “او در معرض تهدید این مرد سیاه با سفیدی و گفت که او قرار بود به پلیس تماس بگیرید و به آنها بگویید که وجود دارد یک مرد سیاه و سفید تهدید او.

“اگر جامعه که در آن او زندگی نمی توانمند سازی او و یا او را به فکر می کنم که او تا به حال که قدرت سفید و قادر به تماس با پلیس در یک مرد سیاه و سفید او نمی خواهد آن را انجام داده اند.

او در ادامه به برجسته مورد لوئیس Howard Latimer سیاه مرد که کامل کربن رشته ساخته شده است که lightbulb ممکن است اما عملا ناشناخته نسبت به آن سفید مخترع توماس ادیسون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>