کردیت سوئیس پست 69% پرش در سود خالص با وجود رسوایی جاسوسی

Tidjane تیام مدیر اجرایی کردیت سوئیس صحبت می کند در طول یک درآمد در کنفرانس خبری در زوریخ سوئیس در آوریل 24, 2019.

Stefan Wermuth | بلومبرگ | گتی ایماژ

کردیت سوئیس گزارش درآمد خالص 3.4 میلیارد فرانک سوئیس برای 2019 در روز پنج شنبه کمی بالاتر از انتظارات بازار.

برای سه ماهه پایانی سال بانک سوئیس ارسال شده درآمد خالص از 852 میلیون فرانک سوئیس. تحلیلگران به حال برآورد درآمد خالص 838.5 میلیون فرانک سوئیس برای سه ماهه چهارم و از 3.2 میلیارد فرانک سوئیس در سال.

بانک سوئیس تعجب سرمایه گذاران هفته گذشته اعلام کرد که مدیر عامل Tidjane تیام در حال خروج از موقعیت های بالا موثر از جمعه. استعفای آمد پس کشیده-از رسوایی جاسوسی در بانک.

سابق کردیت سوئیس اجرایی اقبال خان بود پس از آن توسط پیمانکاران خصوصی در تلاش برای ایجاد که آیا او شکار غیر قانونی همکاران و مشتریان برای پیوستن به او در UBS.

تحقیقات داخلی توسط شرکت حقوقی Homburger وجود دارد گفت: “صفر شواهد” که تیام درگیر شده بود در نظارت طرح. این کاوشگر منجر به خروج از Pierre-Oliver, بانک افسر ارشد عامل و پرسش های مطرح شده به عنوان به چگونه تیام بود غافل از نظارت بر خان. سوئیس تنظیم کننده FINMA است که هنوز هم در حال بررسی این حادثه است.

گزارش ها نشان می دهد وجود دارد یک جنگ قدرت بین بانک رئیس Urs Rohner و تیام. در حالی که سهامداران به نظر می رسد که کار پشتیبانی از تیام به عنوان مدیر عامل شرکت کردیت سوئیس مدیره به اتفاق آرا رای دادند برای حفظ Rohner.

صحبت کردن با CNBC در هفته گذشته Vontobel تحلیلگر ارشد Andreas Venditti گفت: اعلام خواهد به احتمال زیاد برای کمک به “همه چیز آرام” اما رفت “کاملا مخالف” “بسیار صریح و روشن در حمایت از اظهارات” از سهامداران.

توماس Gottstein که منجر شده است سوئیس واحد کردیت سوئیس را به عنوان مدیر عامل.

کردیت سوئیس سهام آنها تا 12 درصد بیش از سال گذشته است.

این است که اخبار, داستان, لطفا بعدا دوباره بررسی کنید برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>