کردیت سوئیس پست 69% پرش سالانه سود خالص با وجود رسوایی جاسوسی

Tidjane تیام مدیر اجرایی کردیت سوئیس صحبت می کند در طول یک درآمد در کنفرانس خبری در زوریخ سوئیس در آوریل 24, 2019.

Stefan Wermuth | بلومبرگ | گتی ایماژ

کردیت سوئیس ضرب و شتم انتظارات بازار با آخرین درآمد در روز پنج شنبه ارسال 69 درصد افزایش سالانه درآمد خالص با وجود رسوایی جاسوسی پدید آمده است که در طول سال 2019.

سوئیس دهنده گزارش درآمد خالص 3.4 میلیارد فرانک سوئیس ($3.48 میلیارد دلار) برای سال 2019. برای سه ماهه پایانی سال بانک سوئیس ارسال شده درآمد خالص از 852 میلیون فرانک سوئیس.

تحلیلگران به حال برآورد درآمد خالص 838.5 میلیون فرانک سوئیس برای سه ماهه چهارم و 3.2 میلیارد فرانک سوئیس در سال.

در اینجا برخی از نکات برجسته دیگر در سال:

  • خالص درآمد رسیده 22.4 میلیارد فرانک سوئیس در مقابل 20.9 میلیارد فرانک سوئیس در سال 2018 است.
  • هزینه های عملیاتی افزایش یافت 1% از سال 2018 به 17.4 میلیارد فرانک سوئیس.
  • بازگشت ملموس سهام آمار 9 درصد در سال 2019 در مقابل 5 درصد در سال 2018 است.
  • آن CET1 نسبت ایستاده بود در 12.7% در مقابل 12.6 درصد در پایان سال 2018 است.

“ما باید در آغاز سال به شدت در سراسر همه بخش های ما و به عنوان یک نتیجه هستند با احتیاط خوش بینانه در مورد چشم انداز برای سال پیش رو” این بانک در بیانیه ای گفت.

کردیت سوئیس نیز گفت که می خواهد به رشد درآمد خود را در مدیریت ثروت در سال 2020 افزایش سودآوری بیشتر و نگه داشتن “هزینه نظم و انضباط است.”

این بانک پیشنهاد نقدی سود سهام از 0.2776 فرانک سوئیس به ازای هر سهم برای سال مالی از 2019. کردیت سوئیس سهام آنها تا 12 درصد بیش از سال گذشته است.

تیام خداحافظی

بانک سوئیس تعجب سرمایه گذاران هفته گذشته اعلام کرد که مدیر عامل Tidjane تیام در حال خروج از موقعیت های بالا موثر از جمعه. استعفای خود را پس از یک کشیده از رسوایی جاسوسی در بانک.

سابق کردیت سوئیس اجرایی اقبال خان بود پس از آن توسط پیمانکاران خصوصی در تلاش برای ایجاد که آیا او شکار غیر قانونی همکاران و مشتریان برای پیوستن به او در UBS.

تحقیقات داخلی توسط شرکت حقوقی Homburger وجود دارد گفت: “صفر شواهد” که تیام درگیر شده بود در نظارت طرح. این کاوشگر منجر به خروج از Pierre-Oliver, بانک افسر ارشد عامل و پرسش های مطرح شده به عنوان به چگونه تیام بود غافل از نظارت بر خان. سوئیس تنظیم کننده FINMA است که هنوز هم در حال بررسی این حادثه است.

گزارش ها نشان می دهد وجود دارد یک جنگ قدرت بین بانک رئیس Urs Rohner و تیام. در حالی که سهامداران به نظر می رسد که کار پشتیبانی از تیام به عنوان مدیر عامل شرکت کردیت سوئیس مدیره به اتفاق آرا رای دادند برای حفظ Rohner.

صحبت کردن با CNBC در هفته گذشته Vontobel تحلیلگر ارشد Andreas Venditti گفت: اعلام خواهد به احتمال زیاد برای کمک به “همه چیز آرام” اما رفت “کاملا مخالف” “بسیار صریح و روشن در حمایت از اظهارات” از سهامداران.

توماس Gottstein که منجر شده است سوئیس واحد کردیت سوئیس را به عنوان مدیر عامل. تیام گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. “من افتخار می کنم از چه کردیت سوئیس به دست آورد در طول تصدی من. ما تبدیل شده اند کردیت سوئیس در اطراف ما 2019 نتایج نشان می دهد ما می تواند پایدار و سودآور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>