کردیت سوئیس درآمد افزایش می یابد 75% از یک سال پیش اما بانک کنار مجموعه بزرگ coronavirus از دست دادن ارائه

کردیت سوئیس گزارش داد 75 درصد افزایش در سه ماهه اول سود خالص پنجشنبه مدیر عامل جدید توماس Gottstein اولین گزارش درآمد پس از گرفتن سکان.

این بانک در گزارش درآمد خالص 1.31 میلیارد فرانک سوئیس به مدت سه ماه تا 31 مارس تا از 749 میلیون دلار برای مدت مشابه سال گذشته است.

اما سوئیس وام دهنده خود را کنار بگذارند 568 میلیون فرانک سوئیس به صورت بالقوه وام ضرر و زیان به طور عمده به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس و هشدار داد که انتظار می رود “Covid-19-مربوط به عدم قطعیت باقی بماند.” برای مقایسه در سه ماهه اول سال 2019 در بانک کنار 81 میلیون فرانک سوئیس به صورت بالقوه وام ضرر و زیان است.

“مقیاس سوء اقتصادی تاثیر Covid-19 بحران است که هنوز هم دشوار است به ارزیابی و ما را هشدار می دهند که ممکن است ما نیز دیدن بیشتر رزرو ساخت و اختلالات در سه ماهه های آینده به خصوص در شرکت های بانکی و وام های دیگر در خارج از سوئیس و همچنین از سرمایه گذاری های ما در مدیریت دارایی” این بانک در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

در اینجا برخی از نکات برجسته کلیدی از سه ماهه اول:

  • درآمد خالص آمار 5.8 میلیارد فرانک سوئیس تا 7 درصد از 5.4 میلیارد دلار در سه ماهه اول سال 2019.
  • نزدیک تماشا سهام مشترک tier 1 (CET1) نسبت به رقم 12.1 درصد در سه ماهه اول از 12.7% سه ماهه قبلی و 12.6 درصد در مدت مشابه سال گذشته است.
  • بازگشت ملموس و حقوق صاحبان سهام (ROTE) در آمد در 13.1% از 8.6 درصد در سه ماهه چهارم سال 2019 و 7.8 درصد در سه ماهه اول سال 2019.

در گزارش خود به این بانک نسبت پایین تر CET1 نسبت به “افزایش خطر وزن دارایی به طور عمده از شرکت های بزرگ وام drawdowns و افزایش نوسانات بازار در نیمه دوم سه ماهه.”

کردیت سوئیس را پیشنهاد نصف سود خود در مجمع عمومی سالانه خود در مارس 30 زیر فشار از سوئیس تنظیم کننده FINMA. هیئت مدیره به پیشنهاد مجمع عمومی فوق العاده ای در پاییز سال 2020 برای توزیع از نیمه دوم سال 2019 سود سهام “به موضوع بازار و شرایط اقتصادی است.”

همراه با برش آن سود سهام کردیت سوئیس نیز به حالت تعلیق در آن سال 2020 به اشتراک گذاری بیع متقابل برنامه حداقل تا سه ماهه سوم به منظور ارزیابی تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس. در گزارش خود در این بانک گفت این بود که “محتاط و مسئول گام برای حفظ سرمایه در مواجهه با چالش های مطرح شده توسط Covid-19 بیماری همه گیر.”

اولین-درآمد سه ماهه گزارش مشخص شده این بانک برای اولین بار از مدیر عامل سابق Tidjane تیام رفتگان در ماه فوریه پس از یک مدت طولانی رسوایی جاسوسی.

تخصیص به صورت بالقوه از دست دادن اعتبار از بانک های عمده در ایالات متحده در هفتۀ گذشته را کنار بگذارند و در مجموع حدود 25 میلیارد دلار برای سه ماهه اول.

انتظارات بازار برای از دست دادن وام مقررات توسط اروپا و وام دهندگان عمده در سال 2020 افزایش 130% بیش از 30 روز گذشته با توجه به مهر و تحلیل داده ها از Refinitiv.

ضمن اینکه بیش از 40 درصد بوده است, اصلاح کرده, کردن از تحلیلگران سود سال هوا برای بانک های اروپایی از جمله HSBC BNP Paribas و دویچه بانک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>