دیوانه معاملات سوداگرانه رانندگی برخی از سهام بدون توضیح و بالاتر اواخر چرخه بازار نشانه

به عنوان طولانی ترین تا کنون ایالات متحده bull بازار همچنان سرمایه گذاران به دنبال سهام که بهتر ادامه خواهد داد — اما حدس و گمان محض است فشار برخی از سهام بدون توضیح بیشتر در چند هفته گذشته.

اما این پدیده جدید نیست آن را به عنوان مشخصه یک “اواخر چرخه” بازار توضیح داد پیتر Boockvar مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در Bleakley گروه مشاوره.

“در تاریخ بازار سهام همیشه وجود دارد که نام پاپ آپ و پوستر پسران به صورت حدس و گمان — شرکت های است که می تواند درمان سرطان ما را به ماه یا مریخ” Boockvar گفت CNBC. “برای این بازار گسترده تر آن را انعکاسی از ریسک پذیری و افراد مایل به رول تاس.”

تسلا Virgin Galactic و حتی موتور هیدروژن ساز وصل برق دیده می شود که تمام فصل های سود از ابتدای سال با هر یک از سهام اساسا دو برابر یا حتی سه برابر. هر یک از سهام سقوط بصورتی پایدار و محکم در نظری دسته با سرمایه گذاران ارزش نهادن به شرکت در آنچه در آن می تواند کسب درآمد در آینده – و نه آنچه در آن می کند در حال حاضر. بسیاری از این حرکت بزرگ اتفاق می افتد و بدون هر گونه اخبار مهم.

“در یک جهان در حال حاضر که در آن وجود دارد این است که کاهش رشد اقتصادی وجود دارد و جستجو برای هر چیزی رشد مربوط … و چه سردتر از وسایل نقلیه الکتریکی و فضا؟” Boockvar گفت.

ولز فارگو سهام استراتژیست روز پنجشنبه گفت که آنها “در حال مجذوب parabolic حرکت می کند” به تازگی توسط Virgin Galactic و تسلا.

“یک تئوری ما فکر می کنم برخی از شایستگی است که دانه ها برای این حرکت کاشته شد در ماه اکتبر زمانی که کارگزاران آنلاین برش کمیسیون به صفر است. در آن زمان چند نفر پیش بینی شده برای هر یک ماکرو موج دار شدن از این تغییر” ولز فارگو گفت.

یک گروه از سرمایه گذاران خرده فروشی است که با عجله به خرید این نظری نام اعضای شرکت بدنام ق فروم r/wallstreetbets. ق کاربران ذکر کرده اند “TSLA,” “SPCE” و “وصل” هزاران بار در ماه گذشته با برخی از اعضای ارسال تصاویر خود را به حساب های تجاری نشان دادن نصب و سود. ق کاربران لقب داده اند این شرکت ها به عنوان “الگوی رفتاری سهام” با توجه به این طنز آمیز outsized سود که آمده اند پس از r/wallstreetbets اعلام کرد سهام بودند حال افزایش است.

Lumber Liquidators شد فقط آخرین “الگوی رفتاری سهام” در روز پنج شنبه. R/wallstreetbets کاربر دوبله Lumber Liquidators “یک چرخش عظیم بازی” و گفت: آنها خریداری 25,000 سهام. در عرض چند ساعت این پست تا به حال بیش از 1500 نظرات از کاربران دیگر با بسیاری از گفته آنها نیز خریداری سهام. Lumber Liquidators شروع به پریدن کرد 18.6 درصد در روز پنج شنبه با هیچ دیگر کاتالیزور.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار کاهش یافته است CNBC درخواست برای اظهار نظر در r/wallstreetbets در حالی که ق را بلافاصله پاسخ دهد.

“این قطعا یک ویژگی که در آن سرمایه گذاران تبدیل کرده و با برخی از ‘داستان سهام'” Boockvar گفت. “این که آیا آن برخی از اتاق چت و یا کسی زیرزمین آن اتفاق می افتد هر گاو چرخه.”

Boockvar همچنین اشاره کرد که “در اواخر چرخه لزوما به معنی پایان چرخه” اشاره کرد که cryptocurrency تا به حال نظری مشابه اجرا کنید.

“بیت کوین شما می تواند پرتاب کردن وجود دارد که در اواخر چرخه” Boockvar گفت.

ریچارد برنشتاین مدیر عامل شرکت و مدیر سرمایه گذاری رئیس ریچارد برنشتاین مشاوران مشابه گفت: CNBC “Squawk Box” این هفته است که این نوع از معاملات سوداگرانه مگس در صورت کاهش رشد تماس با این موج علائم هشدار دهنده.

“واقعیت این است که رشد تولید ناخالص داخلی سه چهارم شده است کمتر از متوسط عملکرد منحنی معکوس, سود شرکت ها رشد 2 ٪ است و ما در حال صحبت کردن در مورد چیزهایی مانند تسلا و Virgin Galactic به عنوان آینده است. که بسیار عجیب و غریب” برنشتاین گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>