کرامر می شنود globetrotting رهبران کسب و کار هستند ‘شخصا نگران’ در مورد کوروناویروس قرار گرفتن در معرض

CNBC Jim Cramer روز جمعه گفت رهبران کسب و کار او صحبت کرده به شدت نگران شیوع کروناویروس با استناد به شواهد لغو کنگره جهانی موبایل.

“مردم من می دانم که قرار بود برای رفتن وجود دارد این نوع مانند کروز — من نمی رفتن وجود دارد. من قصد ندارم به خطر رفتن به بارسلونا” کرامر گفت: “Squawk در خیابان.”

“شما استفاده می شود برای شنیدن این سخت-گزیده مدیران بگو: من شخصا شخصا نگران’,” او اضافه شده است.

بزرگترین نمایشگاه تجاری برای صنعت تلفن همراه برنامه ریزی شده برای اواخر این ماه در بارسلونا ، در مورد 100 ، 000 نفر با حضور در 2019. اما سازمان دهندگان این سال لغو این رویداد روز چهارشنبه گفت: “جهانی نگرانی در مورد شیوع کروناویروس سفر نگرانی و شرایط دیگر” آن را “غیر ممکن” را به آن را نگه دارید.

ال جی, سونی, اریکسون, نوکیا, Nvidia, Intel و آمازون تصمیم به حضور در قبل از رسمی لغو قرار دادن فشار بر سازمان.

بیش از 64,000 مردم تشخیص داده شده اند با کروناویروس و حداقل 1,380 نفر کشته شده اند. اکثریت قریب به اتفاق موارد در چین است.

همانطور که از اوایل این هفته اسپانیا تنها دو مورد تأیید از coronavirus.

تصمیم به لغو MWC صحبت می کند به گسترده اثر شیوع این “پول دیوانه” میزبان گفت.

روشن بود coronavirus شد تأثیر جامعه کسب و کار با کارخانه های تعطیل به عنوان کارگران در خانه ماند و هواپیمایی لغو هزاران پرواز به چین, به عنوان مثال.

کروز اپراتورها نیز باید لغو سفر و برخی از کشتی ها که در حال حاضر مجموعه بادبان تحت قرنطینه.

اما کرامر گفت: MWC لغو میریزد نور در چگونه مدیران در حال مشاهده این وضعیت با توجه به سلامت خود و نه فقط رفاه کارکنان خود را.

“که بوده است نه داستان. در حال حاضر ما در ” من نمی خواهید به صدمه [فاز],’,” او گفت:.

— CNBC Ryan براون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>