COVID کنفرانس خبری ‘بزرگترین بحران تا کنون’ از سوی رئیس جمهور

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده روزانه کاخ سفید COVID-19 کنفرانس خبری به راه اندازی یک تاول سطح پهن هرچیزی در برابر رسانه های ایالات متحده.

در یک مونولوگ طولانی که رییس جمهور آمریکا پرتاب کرد در برابر اتهامات, اخبار سازمان های, رزرو اکثریت از خود, انتقاد نیویورک تایمز.

یک شبکه تلویزیونی در توصیف آن به عنوان “بزرگترین بحران از سوی رئیس جمهور” آنها همیشه می خواهم دیده می شود.

در یک نقطه او همچنین تصویری تولید شده توسط کارکنان کاخ سفید که شامل یک مونتاژ از انتخاب کلیپ از دولت فرمانداران ستایش او را برای دست زدن به بحران است.

“شما جعلی شما می دانید که شما در حال جعلی” او استدلال با یک خبرنگار که از او پرسید: او را چه در دولت انجام داده بود برای متوقف کردن گسترش COVID-19 در طول ماه فوریه. “شما ننگین شما آنقدر ننگین.”

The president said he had hundreds of statements supporting his handling of the crisis
تصویر: رئیس جمهور گفت که او تا به حال صدها نفر از اظهارات حمایت از مدیریت بحران

به جای استفاده از پلت فرم به پرداخت ادای احترام به صدها نفر از آمریکایی ها که از دست داده و زندگی خود را به کروناویروس بیش از 24 ساعت گذشته رئیس جمهور بارها و بارها ذکر شده آنچه که او می خواهم به خوبی انجام می شود.

“ما انجام داده ایم این حق ما واقعا انجام این کار درست است مشکل این است که مطبوعات را پوشش نمی دهد آن را,” او گفت:.

بیشتر از Covid-19

هنگامی که به چالش کشیده او گفت: در این ویدئو قرار داده شده است با هم در یک زن و شوهر از ساعت توسط کاخ سفید کارکنان و او “صدها نفر از دیگر اظهارات کلیپ های بهتر,” او می تواند نشان داده اند.

پرسید که چه قدرت او تا به حال به دوباره باز کردن این کشور به عنوان مخالف به قدرت دولت و استانداران برای تصمیم گیری آقای ترامپ ادعا کرد: “من این قدرت نهایی”.

این در تضاد با بیانیه های قبلی با شش شرقی امور خارجه آمریکا فرمانداران از جمله نیویورک و نیوجرسی که گفت این بود سمت چپ به آنها را به تصمیم می گیرید که برای قفل کردن دولتها و از این رو مسئولیت خود را زمانی که آنها دوباره باز کرد.

سی ان ان پخش کنفرانس خبری زنده است اما همراه با گرافیک متهم جمهور از تبدیل این جلسه به “تبلیغاتی جلسه” و تلاش برای “بازنویسی تاریخ”.

های متعدد شبکه های خبری اجزا از این کنفرانس به عنوان آن در حال انجام معترض که رئیس جمهور بود که به اشتباه با استفاده از این جلسه به مبارزات انتخاباتی به جای به روز رسانی در بحران بهداشت و درمان آمریکا گسترده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>