COVID-19: ویلیام می گوید بریتانیا ‘در بهترین حالت آن زمانی که ما در یک بحران’

شاهزاده ویلیام گفت: شیوع کروناویروس تا دوباره نشان داده شده است که بریتانیا “در بهترین حالت آن زمانی که ما در یک بحران”.

دوک کمبریج ستایش روح جامعه است که “می آید عجله به عقب” در طول تماس های ویدئویی را به سازمان های خیریه کمک به حمایت از افراد آسیب پذیر در COVID-19 بیماری همه گیر.

موسسات خیریه او صحبت کرد و به دریافت پول از ملی اضطراری اعتماد (خالص).

در یک ویدئو او صحبت به Jacky کرافورد از Moorlands جامعه خیریه در گول شرق یورکشایر.

ستایش پاسخ های عمومی به بحران گفت: “من فکر می کنم در بریتانیا است که در بهترین حالت آن بطور غیر عادی و مرموز زمانی که ما در یک بحران.

“ما همه با هم به جلو و روح جامعه است و جامعه احساس می آید عجله برگشت سریعتر از هر چیز دیگری است.”

در این فیلم خانم کرافورد خواسته ویلیام با ارسال یک “مجازی بالا پنج” به Moorlands خیریه و او پاسخ داد: “شما در حال انجام یک کار فوق العاده لطفا با تصویب در بسیاری از آرزوهای خوب و بزرگ با تشکر از yous به همه داوطلبان.”

بیشتر از Covid-19

این سازمان که ارائه وعده های غذایی برای خانواده جدا شده و حیاتی محصولات مانند پودر بچه و پوشک دیده است یک افزایش قابل توجهی در ارجاع پس از وقوع COVID-19.

ویلیام نیز لذت می برد یک شوخی با خانم کرافورد زمانی که او توضیح داد که او و شریک زندگی خود را چسبیده بودند به طرف مقابل از خانه “به طوری که ما نمی آلوده یکدیگر فقط در مورد”.

جرقه خنده از موسسه خیریه کارگر ویلیام quipped: “آیا این بهانه ای شما بوده ام به دنبال در حالی که جکی?”

فیلم منتشر شد که در آن اعلام شد ویلیام منصوب شده است به عنوان حامی NET.

آن گفت: £12.5 متر بوده و توزیع از اورژانس درخواست راه اندازی شد با ویلیام کمک در ماه گذشته.

او همچنین ساخته شده یک تماس دیگر به جامعه مزرعه Dal Dy Dir در پویس ولز است که پشتیبانی از افراد معلول و دیگر به حاشیه رانده شدند.

ناتالی وبستر از مزرعه به او گفت اعتماد کمک کند تا به حال ساخته شده “باور نکردنی تفاوت” به داوطلبان و امور خیریه کارکنان.

شاهزاده گفت: “من می خواهم به مطمئن شوید که خالص شدن از آن حق است و پول است که توزیع به افراد مناسب در زمان مناسب و همچنین شما احساس پشتیبانی می کند.”

هفته گذشته دوک و دوشس کمبریج در زمان بخشی در اولین مدرسه مجازی بازدید تعجب آور کودکان کلیدی کارگران در یک مدرسه در لنکشایر با یک تماس تصویری.

خالص رئیس خداوند Dannatt گفت: هر کس که با اعتماد است “خوشحال” به ویلیام به عنوان جدید خود را حامی.

وی افزود: “ما مشتاقانه منتظر به کار با او و شرکای ما در جامعه انگلستان مبانی شبکه برای کمک به جوامع در سراسر کشور مقابله با افزایش چشمگیر در مواد غذایی فقر و همچنین بسیاری دیگر به طور فزاینده فشار دادن مسائل اجتماعی ناشی از این بحران است.”

شما می توانید کمک های مالی در www.nationalemergenciestrust.org.uk و یا متن تجدید نظر به 70141 برای اهدای £10.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>