COVID-19: ما شرکت های اروپایی در چین هنوز هم با چالش های در برگشت به کار

کارکنان کار در خط تولید با دقت بالا ورق آلومینیوم در کارخانه شاندونگ Weiqiao پیشگام گروه شرکت محدود در 23 نوامبر سال 2019 در Zouping استان شاندونگ چین است.

تنگ Ke | VCG via Getty Images

پکن — نظرسنجی از کسب و کار خارجی در هفته جاری منتشر شد نشان می دهد بسیاری از مردم در چین هنوز هم بازگشت به کار به ویژه در کارخانه ها و اضافه کردن به از دست دادن درآمد.

Coronavirus که به کشته شدن بیش از 2700 نفر در این کشور مجبور بیش از نیمی از جهان را که دومین اقتصاد به گسترش خاموش شدن برای سال جدید قمری تعطیلات حداقل یک هفته است. با این حال در تلاش برای محدود کردن COVID-19 را گسترش مقامات دلسردی مردم از جمع آوری. شهرهایی مثل پکن را نیز تحمیل 14 روز قرنطينه برای کسانی که از سایر نقاط کشور است.

سفر به اختلالات جریان از مردم و مغازه ها یک چالش بزرگ برای شرکت های خارجی در چین در حال حاضر گرگ Gilligan رئیس پکن مستقر در اتاق بازرگانی آمریکا در چین گفت: در یک مصاحبه تلفنی جمعه. “هنوز هم وجود دارد تعداد بسیار زیادی از افراد هستند که هنوز هم پناه در محل و نمی تواند به بازگشت به خود را (شهرستان) محل اقامت.”

بسیاری از 169 شرکت های عضو که در پاسخ به مجلسی نظرسنجی هفته گذشته گفت: آن را خیلی زود به بگویید که چقدر تاخیر اما حدود 10 درصد برآورد ضرر و زیان هستند حداقل 500 ، 000 یوان ($71,400) در روز است.

در اینجا آنچه کسب و کار گفت: سه اتاق بازرگانی در بررسی های انجام شده در هفته گذشته:

AmCham — 169 پاسخ دهندگان

اگر کسب و کار خود را نمی تواند به حالت عادی بازگشت 30 آوریل نزدیک به نیمی از انتظار چین درآمد برای سال کاهش دهد.
اگر این ویروس طول می کشد از طریق Aug. 30 نزدیک به یک پنجم از پاسخ دهندگان انتظار می رود تا سال 2020 درآمد به سقوط بیش از 50٪.

آلمان اتاق بازرگانی در چین و اتحادیه اروپا اتاق بازرگانی در چین — 577 پاسخ دهندگان

تقریبا نیمی از پیش بینی دو رقمی کاهش درآمد برای نیمه اول سال 2020 است.
یک چهارم انتظار برای دیدن یک قطره از بیش از 20٪.

اتاق بازرگانی در چین — 135 پاسخ دهندگان

نیمی از انتظار چین درآمد برای سال به رها کردن بیش از 10 ٪ به عنوان یک نتیجه مستقیم از ویروس.
بیش از یک ربع انتظار کاهش بیش از 20٪.

مقامات چینی می گویند کار این است که به تدریج از سرگیری

مقامات چینی همچنین رنگ یک تصویر مخلوط از بازگشت به کار در اطلاعیه های رسمی این هفته است.

آمار و ارقام رسمی برای شرکت های بزرگ و ضروری صنایع فرآوری مواد غذایی نشان می دهد سطح بالایی از بازگشت به کار. اما به طور کلی بسیاری از کسب و کار هنوز هم.

همانطور که از روز شنبه از سوی وزارت صنعت و فناوری اطلاعات گفت: تحقیقات خود را برای متوسط و کوچک شرکت نشان داد:

به طور کلی 32.8 درصد از سر کار تا 3.2 درصد از یکشنبه.

برای کوچکتر تولید و کسب و کار و 43.1 درصد بازگشت به کار تا 6.2 درصد از یکشنبه.

هفت unnamed استان ها و مناطق در چین از سرگیری کار میزان حداقل 40 درصد است.

روز سه شنبه وزارت حمل و نقل اعلام از سرگیری کار رای به صورت عمده حمل و نقل پروژه های ساخت و ساز بود و در بهترین حالت حدود 50% و تنها حدود 25.9 درصد برای عمران و حمل و نقل هوایی فرودگاه.

زغال سنگ مصرف برق کشور به عنوان اندازه گیری توسط شش قدرت نسل گروه افزایش یافته و بیشتر به آرامی در هفته گذشته نسبت به هفته قبل به 60 درصد از آن قبل از سال جدید قمری تعطیلات تحلیلگران مورگان استنلی گفت: در یک یادداشت جمعه.

واگرایی در سراسر چین

اما از سر گیری کار به وضوح به منطقه متفاوت است.

اتحادیه اروپا در مجلسی گفت: در تماس با رسانه ها روز شنبه که برای اعضا در شنیانگ مرکز استان لیائونینگ در شمال شرقی چین “همه چیز تقریبا به حالت عادی بازگشت.” در شهرداری چونگ کینگ که مرزهای ویروس, کانون هوبئی “شرکت ها هنوز هم در برخورد با موانع اداری.”

در نهایت کسب و کار خارجی در حال امیدوار است که مقامات چینی’ افزایش تاکید بر رشد اقتصادی کمک خواهد کرد که حل و فصل این چالش ها به زودی.

دولت مرکزی اعلام کرده است یک کشت از اقدامات در دو هفته گذشته به کاهش نرخ وام صرف و یا قطع برخی از مالیات ها و بیمه های اجتماعی سهم برنامه ها و به طور کلی بهبود تامین مالی به کوچکتر و متوسط.

در حالی که کسانی هستند, مفید, چه چیزی مهم تر برای کسب و کار است که تولید درآمد و داشتن جریان نقدی فوری گفت: AmCham را Gilligan.

“ما هنوز هم بسیار امیدوار کسانی که اصلاحات اقتصادی اقدامات خود ادامه خواهد داد” او گفت:. او اشاره کرد که در رسمی بحث و گفتگو با وزارتخانه ها و سازمان ها به نظر می رسد “انگیزه بسیار بالا با توجه به چالش های اقتصاد است.”

میان بیرون کشیده شده و تنش بین آمریکا و چین بر تجارت و کسب و کار از شیوه جدید, قانون سرمایه گذاری خارجی در زمان اثر در ماه ژانویه که به دنبال آدرس مالکیت معنوی و سایر دیرینه شکایت. در این سال چین نیز اجازه می دهد بیشتر مالکیت خارجی در موسسات مالی محلی.

چینی بازار مصرف است کلید

در نهایت اولویت دسترسی به جهان و دومین اقتصاد است. شرکت های خارجی مانند استارباکس و آدیداس هشدار داده اند در مورد تاثیر منفی اختلال در فعالیت های خود و فروش در چین.

“این (قانون سرمایه گذاری خارجی) در حال رفتن به سر ما دفاتر بیشتر هیجان زده” اروپایی مجلسی جمهور Joerg Wuttke گفت: پنج شنبه. “بیشتر اطمینان پیاده سازی کلیدی است.”

“چه lures های شرکت ها برای انجام کسب و کار در چین است که طرف تقاضا نیست واقعا قوانین” او گفت چه کلیدی برای کسب و کار است که چگونه مصرف کنندگان چینی در واکنش به این ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>