COVID-19 ‘تا حد زیادی از بین رفته’ در بریتانیا در خارج از بیمارستان ها و خانه های مراقبت پروفسور ادعا

Coronavirus است “تا حد زیادی از دست رفته است” از جمعیت بریتانیا در خارج از بیمارستان ها و مراقبت از خانه استاد اپیدمیولوژی ایران گفته است که اخبار آسمان.

Tim Spector که COVID علامت مطالعه برنامه دانلود شده است بیش از سه میلیون بار او گفت: “تعداد موارد تایید شده – فقط بیش از 211,000 – بود “بسیار مصنوعی” به دلیل آن است که “تنها تعداد آنها شده است قادر به تست و یا رسیدن به بیمارستان”.

“ما فکر می کنیم این عدد واقعی است که در میلیون ها,” او گفت:.

اما تعداد در حال سقوط او اضافه کرد و گفت: “به نظر می رسد که آن را تا حد زیادی از این جمعیت که در آن نرخ ها واقعا کم است.”

آشکار اختلاف بین جمعیت عمومی و بیمارستان ها و مراقبت در خانه است “احتمالا با توجه به باقی مانده عفونت آنها شده اند قادر به خلاص شدن از شر به خصوص در مراقبت خانه” پروفسور Spector گفت.

او همچنین ادعا وجود دارد که 13 یا 14 نشانه های مرتبط با COVID-19.

جدا از تب و سرفه مداوم نشانه های دیگر برای نگاه کردن به صورت حاد شامل درد عضلانی در سالمندان, مشکلات معده, اسهال سردرگمی و حتی هیپوترمی.

بیشتر از Covid-19

کودکان و افراد جوان اخذ شده است خارش پوست با کروناویروساستاد Spector گفت.

وجود دارد “افزایش لیست از این نه عجیب و غریب شرایط است که ما واقعا نیاز به جمع آوری به منظور جذب بیماری واقعی” او ادامه داد.

عدم انجام این کار به معنی “از دست رفته آن را در جامعه هنگامی که آن شروع به برگشتن” با توجه به پروفسور Spector.

اگر همه علائم جمع آوری شد در یک الگوریتم “شما می توانید پیش بینی نزدیک به عنوان به خوبی به عنوان یک تست اینکه آیا کسی عفونی یا نه” او گفت:.

پروفسور Spector از کالج کینگ لندن اضافه شده که رسمی تمرکز بر روی تنها یک تب و سرفه مداوم است “و نه سفت و سخت”.

او گفت که بدون این دو نشانه هایی از ویروس “هیچ کس به شما طول می کشد به طور جدی – شما لازم نیست خود منزوی و شما نمی توانید یک تست”.

وی افزود: “در حال حاضر وجود دارد شواهد که درست نیست – بسیاری از کشورهای دیگر باید خود را تغییر تعاریف.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

استاد Spector گفت: دولت ردیابی برنامه در حال trialled در جزیره موجود زندهبود “یکی از بسیاری از چیزهایی که باید انجام شود” اما به “تکیه می کنند و همه چیز در این برنامه خواهد بود بی پروا”.

او ادامه داد: “آنها در حال تلاش برای دریافت آن به 60 درصد (از جمعیت) که من فکر می کنم از آن درخواست شده است و زمانی در هر کشور است.

“من هنوز فکر می کنم آن را یک ابزار مفید اما به آن نیاز دارد به انجام در رابطه با روش های دیگر است.”

او ادامه داد: “برای این کار باید با تیم هنوز در انجام آزمایش تصادفی با آنتی بادی با به دنبال پس از در خطر قرار گرفتند.

“آن را نیز باید دست در دست با دستگاه های مانند خود ما که در آن مردم می توانند گزارش طیف گسترده ای از علائم است که به اعتقاد ما بهتر است پیش بینی اینکه آیا این بیماری وجود دارد یا نه.

“آنها نباید فقط با تکیه بر یک استراتژی – من فکر می کنم که بسیار خطرناک است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>