اروپا را تماشا ایتالیا فاجعه انسانی گشوده شد و هشدار داد در مورد آنچه در آمده بود.

برای ایتالیایی ها آن را خیلی دیر شده بود برای آماده سازی آنها تا به حال به یاد بگیرند که وحشت از این بیماری همه گیر آنها به عنوان آنها زندگی می کردند.

زمانی که دولت ایتالیا اعلام کرد که اولین مستند در اروپا چند تواند پیش بینی چه مدت از آن خواهد آخرین.

سه هفته شد و نزدیک به هشت. مهلت تمدید شد زمان و زمان دوباره.

حتی به ایتالیا حرکت می کند به “فاز 2” از شنبه این کشور بلند است اقدامات بیشتر به آرامی و با احتیاط بیشتر از بسیاری از دیگران.

شاید کمی تعجب هنگامی که شما ضربه این کشور متحمل شده است در کمی بیش از دو ماه است.

حتی در روزهای اولیه از مستند شما می تواند احساس آن کشور بود و در یک حالت اضطراب. به ایتالیایی ها دیدم بهداشت و درمان اضطراری تشدید آنها نیز تا به حال به روند شوک به عنوان اولین کشور در اروپا دستور داد تا در خانه بمانند.


More than 100 healthcare staff in Italy have lost their lives to COVID19 since February. And more than 12,000 have become infected.
ایتالیا با جامعه پزشکی در دولت از تروما

یک گفتگو باقی مانده اچ در حافظه من بیشتر از بسیاری دیگر.

در روز دوم از مستند من Aurelio Fragapanni در خارج از انتظار یک داروخانه به جمع آوری به دارو. او نمایش داده می شود جاذبه و گرما نشان داده شده توسط بسیاری از ایتالیایی ها.

اما یک سوال ساده – “حال شما چطور است؟” – و او شروع به گریه کرد.

به عنوان یک شهروند ارشد او در این ویروس در معرض خطر دسته پس از من پرسید: اگر او می ترسم. “من احساسی, اما نه برای من” او پاسخ داد. “مردم آماده هستند.”

Piazza del Duomo is deserted due to corona restrictions on April 30, 2020 in Varese, Italy
تصویر: برای مدت زمان طولانی در ایتالیا شده است تحت مستند با شهرستان مربع خالی سمت چپ

Aurelio درست بود.

چند می تواند آماده شده است برای آنچه در دو ماه آینده خواهد نگه دارید.

هیچ چارچوب مرجع پیش بینی رویدادهای این بیماری همه گیر.

ایتالیا یک کشور ناخواسته اولین ها.

برای اولین بار به نمایش بیمارستان های آن تاخت و تاز کردن با بیمار است.

اولین تماس در ارتش به حمل و نقل و مرده است.

اول برای راه اندازی یک پرونده جنایی به مراقبت از خانه و میر.

آنچه که ما از دیدن و شنیدن تکان دهنده بود.

BERGAMO, ITALY - APRIL 3: (EDITORIAL USE ONLY) A member of the Italian Red Cross walks through an alley in the old town during his home visit to COVID-19 positive patients on April 3, 2020 in Bergamo, Italy. The number of new COVID-19 cases appears to be decreasing in Italy, including in the province of Bergamo, one of its hardest-hit areas. But as the infection rate slows, life is still far from normal. A local newspaper, the Eco di Bergamo, estimates that the province has lost roughly 4,800 people to coronavirus - almost twice an official tally that only counts hospital deaths - and everyone here knows someone who's fallen ill: a neighbor, a family member, a relative, a friend or an acquaintance. The Italian Red Cross, which runs an ambulance service here, continues to field constant calls for help. With only a small portion of its 600-person volunteer crew and 38 paid staff able to report for duty, those who remain work shifts of up to 20 hours long. (Photo by Marco Di Lauro/Getty Images)
Coronavirus: مستند درس از ایتالیا

دقیقا 10 هفته ایتالیا از دست رفته بیش از 28,000 از شهروندان خود را به COVID-19. آن را شامل نمی شود بسیاری از کسانی که فوت کرده اند در خانه های مسکونی.

بیش از 180 پزشکان و پرستاران را نیز از دست داده و زندگی خود را به coronavirus – یکی دیگر از دو گرفته اند زندگی خود را.

سر از بیماری های عفونی در Spedali Civili بیمارستان در Brescia, Lombardia توصیف تروما از کار کردن با ترس از مرگ. بیش از 300 نفر از همکاران خود را آزمایش مثبت برای ویروس.

“ما درخواست شد هر یک از دیگر چه کسی خواهد بود و بعد که البته از نظر روانی خواستار است. همچنین به دلیل جدا از اینکه همکاران ما هستند.

“ما از هم جدا شده هر یک از ما در خانه به دلیل ترس ما از هم شاید به انتقال و سرایت به ما عزیزان.

“بنابراین اگر شما قرار داده که همه با هم حجم کار این خستگی, خستگی است که نسبتا روانی خواستار است.”

Ramsay Naples hospital CORONAVIRUS
گزارش ویژه: در داخل یک ناپل ICU

در اوایل هفته از ایتالیا شیوع وجود دارد یک حس امید و خوش بینی.

ایتالیایی ها جمع شده بودند در خود پنجره ها و بالکن به آواز خواندن با هم و می گویند “Andrà tutto bene” – همه چیز خوب خواهد بود.

اما تعداد مرگ ادامه به تشدید امید پژمرده.

آواز متوقف کرکره ماند بسته شده است.

Central Station is illuminated with the colours of the Italian flag during the coronavirus pandemic on May 01, 2020 in Milan, Italy
تصویر: ایتالیایی ها متوجه زندگی را نمی خواهد دوباره عادی برای مدت زمان طولانی

این مستند تنگ تر می شد بیشتر است. حتی ورزش محدود به مجاورت نزدیک به جایی که شما زندگی می کردند. تعدادی از پست های بازرسی پلیس به نظر می رسید به افزایش است. ما شاهد کمتر و کمتری از مردم خارج است.

تقریبا همه ما به موقعيت برخورد با شخصی خود را مبارزه.

“برای یک پیرمرد در خانه ماندن به تنهایی دشوار است” گفت: مستمری نشسته به تنهایی در یکی از رم مربع. “من هیچ روابط. این غم انگیز است. اما شما می دانید بهتر از آلوده شدن.”

حتی ضروری کارگران, خوش شانس در نظر گرفته بودند و به سختی مقابله.

preview image
ایتالیا به شل مستند محدودیت

استفانو Capelli تاکسی درآمد تا به حال کاهش یافته و به رقم 30 (£26) در روز است. من پرسیدم چه مدت او می تواند گذشته از نظر مالی. “شاید یک ماه. شاید” او پاسخ داد.

اگر پیش بینی های او درست بودند او را مجبور اجرا از پول حدود سه هفته پیش.

این مستند مرز تعطیلی و محدودیت های مسافرتی صدمه دیده اند اقتصاد ایتالیا. با وجود فشار برای بلند کردن اقدامات دیر در جنوب این کشور که در آن عفونت کمتر است اما فقر به مراتب بالاتر به نظر می رسد دولت به مصرف بدون خطر است.

ایتالیایی ها متوجه باشید که در حالت عادی به عنوان آنها می دانستند آن را نمی خواهد سر در هر زمان به زودی. این است که از همه بیشتر آشکار هنگامی که شما نگاه کنید به شرایط دقیق بودن تعیین شده توسط دولت برای بلند کردن اقدامات.

قیمت facemasks ثابت شده است اما بیش از حد وجود دارد بحث در مورد اینکه آیا به آنها را اجباری خارج است. آن است که در حال حاضر اجباری برای پوشیدن آنها را در حمل و نقل عمومی در مغازه ها و در محل کار.

ایتالیا دیده می شود که چگونه این ویروس گسترش می یابد و در سرعت ترسناک و آهسته دردناک مبارزه نیاز به آن را تحت کنترل.

مافیا در ایتالیا بهره برداری از coronavirus خلاء

مشخصه گرما از ایتالیایی ها جایگزین شده است توسط یک وسواس با فضای شخصی. حتی فیزیکی عمل پوشیدن ماسک به نظر می رسد که سکوت روحیه مردم.

این به نظر می رسید که غیر قابل تصور یک زن و شوهر از سال پیش.

اما آن را سخت به تصور کنید که زندگی به عنوان قبل از.

ملی تروما از اولین شیوع شاید هنوز خیلی خام است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de