COVID-19 مورد افزایش می یابد در گردشگری منطقه به عنوان تعطیلات تابستانی شروع

Coronavirus نرخ تولید مثل در این فرانسوی محبوب توریستی منطقه Brittany به شدت افزایش یافته است در هفته گذشته است.

برنامه ای برای ساختن ماسک صورت اجباری در محصور فضاهای عمومی آورده بودند رو به جلو در روز پنج شنبه در, Finistere منطقه Brittany و Mayenne منطقه در نزدیکی دره Loire پس از نگرانی بیش از یک سنبله در COVID-19 موارد است.

غربی و جنوبی فرانسههر دو محبوب با گردشگران بودند نسبتا در امان طول ارتفاع از کشور شیوع بین ماه های مارس و آوریل.

Brittany, home to St Malo, has seen a spike in COVID-19 cases
تصویر: بریتنی خانه به خیابان Malo در دیده است سنبله در COVID-19 موارد

اما تمرکز در حال حاضر تبدیل به این مناطق به عنوان R -, شماره یک های کلیدی اندازه گیری که چگونه سریع coronavirus در حال گسترش است – در بریتنی رز از 0.92 در 10 جولای به 2.62 14 جولای.

در آن به معنی برای هر فرد آلوده با COVID-19 آنها خواهد شد آن را به بین دو و سه نفر دیگر با تعداد کمتر از یک مورد نیاز به تدریج حاوی این بیماری است.

شماره یکی از چندین شاخص مقامات در حال تماشای به تصمیم گیری سخت تر محدودیت نیاز به reimposed پس از فرانسه را مستند به پایان رسیده است.

“این یک نگرانی تعدادی از آنجا که این بدان معنی است که بیماری در حال شکل گرفتن دوباره” پروفسور اریک Caumes, یک متخصص بیماری های عفونی در Pitie-Salpetriere بیمارستان در پاریس گفت: BFM TV.

بیشتر از Covid-19

بریتنی منطقه ای بهداشت و درمان سازمان گفت: افزایش تعداد مورد نیز مربوط به افزایش 50 ٪ در تست در این منطقه طی هفته گذشته و وجود دارد گفت: تنها سه نفر در بخش مراقبت های ویژه با این ویروس در منطقه است.

بیش از 30000 نفر فوت کرده اند با COVID-19 در فرانسه اما تعداد مرگ و میر و مردم در بخش مراقبت های ویژه بوده و در حال سقوط است.

People sunbathe at La Malvarrosa beach in Valencia July 01,2020. - The European Union reopened its borders to visitors from 15 countries but excluded the United States, where coronavirus deaths are spiking once again, six months after the first cluster was reported in China. (Photo by JOSE JORDAN / AFP) (Photo by JOSE JORDAN/AFP via Getty Images)
فرانسه و اسپانیا در میان قرنطینه معافیت

به عنوان تابستان فصل تعطیلات و رویکردهای روزانه موارد افزایش یافته که مردم جمع آوری در گروه های بزرگتر و مسافران شده اند اجازه بازگشت به فرانسه است.

استاد Caumes گفت: بیمارستان های پاریس دیده نمی شود هر گونه موارد جدید در ماه ژوئن اما پس از آغاز ژوئیه دو یا سه آلوده نفر در روز بوده است در آینده – مشابه شماره فوریه.

“ممکن است که اتفاقی که در پاریس است که هیچ چیز در مقایسه با آنچه که در دیگر مناطق فرانسه که ضربه اول اپیدمی موج و خطر مواجهه با یک بیماری همه گیر موج,” او گفت:.

بقیه از فرانسه را مجبور به پوشیدن ماسک در داخل اماکن عمومی از هفته آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>