امیلی Webb و کوین ساحل

امیلی Webb

امیلی Webb و نامزدش کوین, ساحل, ازدواج در سن دیگو در اوایل ماه آوریل. بسیاری از مهمانان خود را برای 200 نفر عروسی مبتنی بر, محلی, اما چند دوجین از آنها در حال برنامه ریزی برای پرواز از سراسر کشور است.

برای بسیاری از زوج های ازدواج کرده در این بهار و تابستان وجود دارد بنابراین بسیاری از ناشناختهها با کروناویروس در ادامه به گسترش است. که باعث اضطراب و در بسیاری از موارد “صبر کنید و ببینید” رویکرد. مراسم ازدواج گران قیمت هستند و می تواند ماه به برنامه ریزی. به تعویق انداختن یا لغو آنها ممکن است این معنی است که زوج ها در قلاب برای هزاران دلار از دست رفته سپرده برای فروشندگان است.

گره یک وب سایت عروسی, تخمین زده است که زوج ها در ایالات متحده به طور متوسط صرف بیش از $30,000 خود را در مراسم و پذیرایی.

“من حفظ بدونم که چگونه می تواند این همه گلوله و تاثیر همه چیز را از لیسانس به ماه عسل عروسی” گفت: Webb, که با این نسخهها کار در روابط عمومی توسط تلفن. “اما تا آنجا که ما می دانیم در حال حاضر ما در حال چسبیده به همه چیز به عنوان برنامه ریزی شده.”

این زن و شوهر در حال برنامه ریزی برای برقراری ارتباط به مهمانان خود که آن را به ارزش آن را به شرکت اگر آنها احساس ناراحت کننده و یا به طور بالقوه ناامن در مورد سفر به کالیفرنیا که در حال حاضر گزارش شده حدود 60 مورد از coronavirus. بسیاری از آمریکایی ها به طور فزاینده ای با احتیاط در مورد گرفتن یک هواپیما به عنوان coronavirus همچنان به گسترش و حمل و شروع به لغو پروازها. Coronavirus به تازگی با پیشی گرفتن از 100,000 موارد در سطح جهانی و حداقل 14 نفر کشته شده اند در ایالات متحده است.

عروسی صنعت در میان صنایع که شده است به خصوص ضربه توسط coronavirus. بسیاری از متخصصان صنعت با تکیه بر لباس های حمل از چین که اولین موارد گزارش شده از این ویروس. و پرواز در حال لغو و به مقاصد بین المللی مانند ایتالیا.

علاوه بر این بسیاری از عروسی بیمه را پوشش نمی سلامت شیوع بیماری به خصوص اگر هنوز هم وجود دارد پروازهای موجود برای مهمانان به سفر. که عدم اطمینان است که باعث برخی از زوج ها برای به تعویق انداختن مراسم ازدواج خود را تا سال آینده.

“من فکر می کنم لغو خواهد بود به عنوان یک انتخاب است که زن و شوهر است بنابراین زوج ها ممکن است کمتر احتمال دارد به بازپرداخت گفت:” سامانتا کاپون, a New Orleans بر اساس برنامه ریز عروسی با سه کلمه کوچک (کاپون نیز اتفاق می افتد به این خبرنگار خود wedding planner). کاپون اشاره می کند که می تواند تغییر کند اگر این وضعیت طول می کشد به نوبه خود برای بدتر است.

“اگر محدودیت های مسافرتی جلوگیری از زن و شوهر و یا اکثر مهمانان از حضور در مراسم عروسی خواهد بود که فراتر از کنترل از زن و شوهر و آنها خواهد بود به احتمال زیاد برای دریافت بازپرداخت اگر آنها را مجبور به انصراف از,” او گفت:.

کاپون گفت: او نظارت بر وضعیت “روز به روز” و توصیه می کند در این مرحله به نگاه به خود فروشنده قرارداد به منظور بررسی سیاست های خود را در اطراف به تعویق افتادن و لغو.

مت Cohlmia و خود را نامزد کتی لی

مت Cohlmia

برای مت Cohlmia و همسرش-به-می شود کتی لی, خود نگرانی عمده این است که برای اعضای خانواده و بستگان خود که در حال برنامه ریزی برای پرواز به آمریکا از چین است. Cohlmia و لی زندگی در سیاتل و در حال گرفتن hitched در منطقه شمال شهرستان بیش چهارم ژوئیه آخر هفته. “در حال حاضر ما اساسا جعل جلوتر دانستن ما ممکن است بسیاری از مردم لغو اواخر گفت:” Cohlmia.

“من بیشتر نگران اعضای خانواده (مانند) مادربزرگ های ما, به عنوان مثال,” او ادامه داد. “این در حال حاضر به اندازه کافی دشوار است برای آنها را به سفر و … ما فقط می خواهید آنها را به امن است.”

برخی از کارشناسان بهداشت عمومی در حال ارائه مشاوره در برابر اجتماعات بزرگ و یک سری از مشخصات بالا در کنفرانس کسب و کار و حتی یک ماراتن توکیو لغو شده است. در سنگاپور یک زن و شوهر ساخته نامتعارف تصمیم به livestream — و در نتیجه حضور نداشت — عروسی خود را چون مهمانان نگران بودند که آنها تا به حال به تازگی ساخته شده یک سفر به چین است.

به طور فزاینده مردم بازاندیشی کار در دفاتر شلوغ, مصرف بسته بندی شده قطار مترو و یا حضور در رویدادهای مانند مراسم عروسی. کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که ورزش این نوع احتیاط اگر ممکن است یک استراتژی خوب برای سالخورده بیماران و افراد با شرایط پزشکی مانند آسم که به صورت کشنده ترین خطر است.

اما برای بسیاری از جوانان و افراد سالم این یک موضوع شخصی تحمل ریسک است. برای کسانی که انتخاب می کنید به سفر وجود دارد راه های اثبات شده برای کاهش احتمال بیمار شدن. شستن دستها با آب و صابون یکی از آنها است و به خصوص بهتر است در طول پرواز نشان می دهد اسحاق Bogoch یک پزشک محقق در تورنتو بیمارستان عمومی موسسه تحقیقات. کسانی که احساس ناخوشی خواهد بود توصیه به ماندن در خانه تا زمانی که آنها می یابند که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان می دهد.

مایک Hynes و مگان McCann در مورد ماه عسل خود را در یونان.

مگان McCann

برخی از زوج ها حتی بیشتر نگران خود honeymoons از عروسی خود را.

روزنامه و ساحل را رزرو سفر به دیزنی لند در جنوب کالیفرنیا است که در حال حاضر هنوز هم باز است. اما مقامات پارک در حال تماس با مقامات بهداشت عمومی و است که می تواند تغییر کند اگر آنها توصیه می شود به طور موقت به بستن درهای خود را.

“آن احساس می کند مانند آن را تبدیل به یک تهدید مشروع” او گفت:.

به همین ترتیب مگان McCann و شوهر آینده اش مایک Hynes که مستقر در شیکاگو در حال بررسی این اخبار به طور منظم به کروناویروس در حال گسترش است در یونان که در آن آنها برنامه ریزی کرده ایم دو هفته و ماه عسل.

Coronavirus موارد در کشور افزایش یافته و به حداقل 66 و مدارس شروع به تعطیل به مقامات بهداشت عمومی هشدار در مورد انتقال محلی.

“من بیشتر نگران است که بیش از هر چیز دیگری” گفت: McCann که به امید او نمی خواهد از جیب اگر آن را به معنی زن و شوهر است به لغو یا به تعویق انداختن این سفر است.

اما این زن و شوهر که باید بیمه مسافرت هستند با احتیاط خوش بینانه است. “مگر اینکه شرایط تغییر به طور چشمگیری ما هنوز هم در رفتن” او گفت:. “ما هر دو سالم و جوان-ish بنابراین ما احساس اعتماد به نفس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im