زن و شوهر را در تاریخ به عنوان اولین ازدواج همجنسگرایان برگزار شد در ایرلند شمالی

زن و شوهر اول به کراوات گره در یک ازدواج همجنسگرایان در ایرلند شمالی گفته اند که آن را “باور نکردنی” تجربه و آنها “رویای زندگی”.

رابین مردم 26 و Sharni ادواردز, 27, بحباله نکاح در اوردن در یک مراسم و در یک هتل در کرریککفرگوس, Co, Antrim, زیر نقطه عطفی قانون تغییر دهید.

پس از یک مبارزه طولانی برای اصلاحات در ایرلند شمالی در موضوع بحث برانگیز از ازدواج همجنسگرایان به رسمیت شناخته شده بود در وست مینستر توسط نمایندگان مجلس در فقدان یک دولت در Stormont.

Robyn Peoples (left), 26, and Sharni Edwards, 27, at the Loughshore Hotel, in Carrickfergus, after they became the first couple to have a same-sex marriage in Northern Ireland.
تصویر: رابین مردم (L) با Sharni ادواردز گفت: “ما جنگیدند خیلی طولانی و سخت برای این فرصت’

سهشنبه علائم خود را و ششمین سالگرد به عنوان یک زن و شوهر و آنها رزرو شده بود یک مشارکت مدنی مراسم در هتل ماه قبل از اینکه این قانون تصویب شد در تابستان گذشته.

زمانی که مشخص شد اولین مراسم ازدواج هم جنس می تواند محل در ایرلند شمالی این هفته خود را تغییر دهند مراسم ازدواج مدنی.

“ما اصلا انتظار نداشت برای اولین بار زن و شوهر آن را تصادفی” گفت: Sharni ادواردز-مردم یک پیشخدمت زن از برایتون.

“امروز ما شش سال سالگرد بنابراین ما می خواستم برای رفتن پیش با یک مشارکت مدنی اما زمانی که این لایحه تصویب شد و از آن زمان کامل بود و آن را کامل تصادفی یک تصادف خوشحال ما نمی تواند بیشتر سپاسگزار است.”

بیشتر از ایرلند شمالی

Robyn Peoples (left) and Sharni Edwards
تصویر: Sharni ادواردز (R) گفت: “ما نمی تواند بیشتر سپاسگزار’

او گفت این بود: “سورئال” احساس با پوشش رسانه ای آنها دریافت و افزود: “ما به معنای واقعی کلمه زندگی رویای باور نکردنی است.”

رابین ادواردز-مردمان ارشد مراقبت کارگر از بلفاست گفت: “برای ایرلند شمالی ما باید چهره از مردم برای نشان دادن همه آن را OK.

“ما جنگیدند خیلی طولانی و سخت را برای این فرصت را به دیده می شود به عنوان برابر و در حال حاضر ما در اینجا و این فقط شگفت انگیز است.”

The wedding took place in Carrickfergus
تصویر: عروسی صورت گرفت در کرریککفرگوس Co متحده, Antrim

او افزود: “این فقط نشان می دهد که ما در برابر یک مرد و یک زن, عشق ما این است که فقط همین متفاوت است.

“گاهی اوقات مردم ممکن است سعی کنید به آن می گویند نیست. عشق ما این است که همان دقیق و این یعنی همه چیز برای ما است.

“در حال حاضر ما هستند و ما باید این فرصت را — این است که من در نهایت می توان گفت او همسر من است و ما تا به حال ازدواج ما.”

رابین ادواردز-مردم, چه کسی مقصر مخالفت سیاستمداران محلی برای به تأخیر انداختن تغییرات به ازدواج قانون تشکر کرد کسانی که تا به حال لابی برای تغییر.

او گفت: “اگر آن را برای آنها را بچه های ما نخواهد بود نشسته در اینجا در حال حاضر ما فقط می خواهم بگویم با تشکر از شما برای همه… همه کسانی که به راهپیمایی و امضا دادخواست هر کس که به ما کمک کرده تا به این مرحله ما فقط می خواهم بگویم با تشکر از شما.”

این زن و شوهر که هر دو عینک سفید, لباس عروس, لباسهای در حال حاضر برنامه ریزی دو هفته و ماه عسل در قبرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>