کشور نیاز به ماندن هوشیار در coronavirus جلوتر از پاییز فصل آنفولانزا متخصص می گوید

همه کشورها باید در سپاه پاسداران در مبارزه با Covid-19 قبل از سقوط فصل آنفولانزا به گفته جاشوا journal club, معاون دین برای سلامت عمومی عمل و تعامل جامعه در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health.

به عنوان آنفلوآنزا در نیمکره شمالی در پاییز سال وجود دارد همچنین می توان از “عوارض” از دیگر ویروس های تنفسی در گردش او توضیح داد. که همچنین اضافه کردن به ترس که coronavirus ممکن است بیشتر به راحتی منتقل می شود در طول زمستان.

“این تنها واقعا اجتماعی فاصله بود که با قرار دادن یک درب در ویروس بنابراین اگر مردم استراحت بیش از حد, شما می توانید انتظار برای دیدن یک موج خوب, قبل از سقوط,” journal club گفته CNBC “Squawk Box آسیا” در روز دوشنبه.

او همچنین گفت: وجود ترس است که مردم با آنفولانزا خواهد بود در بیمارستان در همان زمان به عنوان coronavirus بیماران خواهد بود که “دو مالیات” در سیستم مراقبت های بهداشتی.

بین ماه های اکتبر و آوریل 4 از این سال بیش از 410,000 مردم در بیمارستان بستری شد با آنفولانزا و 24,000 درگذشت, در ایالات متحده, با توجه به برآورد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 965,000 coronavirus موارد و 54,000 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

یادگیری از آسیا

برخی از کشورها در آسیا موفق شده اند در تلاش خود را به “اهلی ویروس” journal club گفت. او گفت کره جنوبی و تایوان انجام داده اند بسیار خوب است. او همچنین با اشاره سنگاپور “بسیار قوی بهداشت عمومی پاسخ” با وجود آن های اخیر “شکست” در خروش از موارد در میان کارگران خارجی که در خوابگاه زندگی.

“و من فکر می کنم که ما باید در آن نمونه و می گویند که وجود دارد برخی از چیزهایی که — حتی در صورت عدم درمان و واکسن است که می تواند انجام شود برای کنترل این ویروس و این واقعا چیزی است که همه نیاز به انجام,” او اضافه شده است.

هنوز journal club خواست همه کشورها به نگه داشتن چشم و نزدیک در این وضعیت است.

“من فکر می کنم که همه ما در حال رفتن به باید هوشیار,” journal club هشدار داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>