کشورهای خاورمیانه در حال کاهش coronavirus محدودیت. در اینجا چیزی است که کارشناسان می گویند

زنان با پوشیدن ماسک برای حفاظت در برابر coronavirus راه رفتن در بازار دبی در آوریل 28, 2020, بعد از مرکز خرید بازگشایی شد به عنوان بخشی از حرکت در خلیج فارس امارات به سهولت مستند محدودیت های اعمال شده در ماه گذشته.

کریم صاحب | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

از شیوع کروناویروس در خاورمیانه است و به احتمال زیاد به تحت کنترل با وجود کاهش محدودیت در هفته های اخیر به عنوان طولانی به عنوان اجتماعی فاصله همچنان به اجرا گذاشته کارشناسان CNBC گفت.

“اگر انزوا از کارگران خارجی به خوبی کار می کند و اگر مردم احترام اجتماعی فاصله و امن اقدامات من فکر نمی کنم که محدودیت های بلند منجر به افزایش موارد” گفت: Cédomir Nestorvic استاد جغرافیای سیاسی و اسلامی کسب و کار در دانشکده کسب و کار. کارگران مهاجر در این منطقه را مختل کرده است. با این بیماری همه گیر.

کشورهای سراسر خلیج فارس را سست جنبش کنترل و بازگشایی کسب و کار تصمیم گیری است که به نظر می رسد انگیزه های هر دو ماه رمضان و تمایل به راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی. که با وجود coronavirus موارد در ادامه به صعود.

هنوز هم ناظران خوشبین باقی می ماند. Peter Maurer, رئیس کمیته بین المللی صلیب سرخ گفت: CNBC هدلی قمار که وجود دارد یک “نه خوب آگاهی در مورد معضلات در محل” در خاورمیانه و او شده است “مثبت تعجب” چگونه دولت های آفریقایی در حال مدیریت این سیالیت از شرایط.

بلند کردن مستندات

مصر در تاریخ 23 آوریل اعلام کرد این امر سهولت محدودیت برای روزه ماه با وجود موارد رسیدن به آنچه در این کشور در بالاترین افزایش روزانه. ایران که دارای 10 بیشترین تعداد از عفونت در سطح جهان در اوایل شروع به اجازه سفرهای بین شهری و خرید در مراکز و در این هفته بازگشایی مساجد در برخی از “کم خطر” شهرستانها با توجه به گزارش رویترز.

در امارات متحده عربی, دبی برداشته دقیق 24 ساعته مستند, اجازه, مراکز خرید و رستوران ها در عمل 30 درصد ظرفیت است. مغازه که نیست و با رعایت اقدامات احتیاطی صادر شد هشدار و یا مجبور به تعطیل, Gulf News در گزارش هفته گذشته است. ملی منع رفت و آمد نیز کوتاه با دو ساعت.

دیگر کشورهای مشابه ساخته شده اند حرکت می کند هر چند اقدامات مختلف هنوز هم در جای خود.

در حالی که این تنظیمات اجازه می دهد تا جانبازان به دعا و استراحت در خارج از خانه های خود امیره Roess جورج میسون دانشگاه همچنین با اشاره به تلاش کسب و کار.

“تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر را نمی توان انجام نگرفته و این تا حدی که چرا شما شروع به دیدن برخی از کشورها محدودیت های بلند زودتر از شاید توصیه می شود” گفت: Roess استاد جهانی بهداشت و اپیدمیولوژی.

یک گارد امنیتی, کنترل دما از ورود در یک مرکز خرید در پایتخت عربستان ریاض در 4 مه سال 2020 به عنوان مراکز بازگشایی پس از مقامات شروع با مشتقات جزئی بلند کردن اجسام از مستند.

Fayez Nureldine | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داده است قابل مشاهده خوشه در عفونت پس از تغییرات اجتماعی فاصله دستورالعمل.

Osman Dar مدیر پروژه در چتم هاوس جهانی بهداشت برنامه گفت: خاورمیانه رویکرد به نظر می رسد “معقول در تعادل” با توجه به کندتر از گسترش در منطقه و متمرکز سیستم های اطلاعات است که می تواند فعال و کارآمد تماس با ردیابی.

“صحبت گسترده شده است وجود دارد اندازه گیری و روش در نظر گرفته شده در شورای همکاری خلیج فارس منطقه به لغو محدودیت های” او گفت:.

در حالی که خطرات وجود دارد این می تواند کاهش بهداشت عمومی مبارزات او اضافه شده است.

ماه رمضان در زمان coronavirus

کارشناسان همچنین وزن در, چگونه در ماه رمضان می تواند تاثیر در مبارزه با کروناویروس.

“ماه رمضان سنتی ماه جمع آوری می شود آن را در خانه در مساجد و یا در ماه رمضان ضیافت در هتل و رستوران و … مشاوره برای جلوگیری از آن و تمرین در ماه رمضان فقط در خانواده” گفت: دانشکده کسب و کار را Nestorvic.

“اکثریت بزرگی را قبول کند اما همیشه وجود داشته باشد برخی از مقاومت در برابر تغییر” او گفت:, و اضافه کرد که وجود دارد می تواند یک افزایش کوچک در عفونت برای کسانی که جمع آوری برای نماز و یا برای استراحت در شب.

از سوی دیگر چتم هاوس را Dar گفت: ماه رمضان زمانی است برای دادن و کاستن از محدودیت در مکان های عبادت می تواند کمک به حمایت از به حاشیه رانده شده در جامعه است.

“توزیع بسته های غذا برای کارگران مهاجر و خیریه مجموعه برای پرداخت صورتحساب های پزشکی از کسانی است که نمی توانیم درمان است که اغلب تسهیل و مدیریت از طریق مساجد مجموعه, برای مثال,” او گفت:.

خطرات برای کشور در جنگ

Dar گفت: درگیری در منطقه مطرح “بزرگترین خطر برای کنترل نشده و گسترش Covid-19.”

“در سوریه و یمن پایدار توقف در جنگ خواهد بود که تنها مهم ترین مداخله برای کمک به … شیوع,” او گفت:. در حالی که “بس شکننده” به نظر می رسد برگزاری در حال حاضر او افزود که “مضاعف تلاش جهانی” مورد نیاز خواهد بود برای حفظ این.

هر دو کشور باید نسبتا کم تعداد موارد اما این احتمال وجود دارد با توجه به تعداد بسیار کمی از آزمایشات انجام شده.

او همچنین گفت: “بزرگترین خطر” برای فلسطینی-اسرائیلی همکاری در مقابله با Covid-19 الحاق کرانه که “مخاطره تلاش های کنترل” برای ساکنان.

Maurer از کمیته بین المللی صلیب سرخ گفت: پناهندگان جمعیت نیاز به توجه خاص در این بیماری همه گیر.

“آنها نیاز به حضور در زمان حال با خدمات اساسی به منظور پیشگیری و اثر مثبت,” او گفت:. “این چیزی است که کاملا هسته ای.”

— CNBC ناتاشا Turak کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>