می تواند Bolsonaro بود استیضاح ؟ برزیل رهبر تحت تشدید فشار بیش از coronavirus انکار

Jair Bolsonaro رئیس جمهور برزیل طول می کشد خاموش خود ماسک محافظ به صحبت با روزنامه نگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد شیوع کروناویروس (COVID – 19) در Planalto کاخ در مارس 20, 2020 در برازیلیا, برزیل.

Andressa Anholete | گتی ایماژ

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro است موجب اعتراض عمومی بیش از دست زدن به او از coronavirus بحران با یک حرکت به استیضاح جناح راست رهبر ناسیونالیست به دست آوردن حمایت مردمی.

رئیس جمهور امریکا بزرگترین اقتصاد بارها عنوان تهدید همه گیر رد آن را به عنوان یک “کمی آنفولانزا” و محکوم کردن دولت فرمانداران برای تحمیل مستندات که باعث زیان کار است.

او همچنین مغایر با خود وزیر بهداشت مشاوره بیش از خود انزوا و اجتماعی فاصله تشویق مردم به پایان وقت خود را در قرنطینه و بازگشت به کار.

اما همه آنها به جز سه نفر از برزیل 27 متحده تا کنون حاضر به استراحت مستند اقدامات و شهروندان در بسیاری از مراکز شهری شنیده می شود کوبیدن قابلمه و ماهی تابه از خانه های خود را هر شب به عنوان یک عمل اعتراضی به رئیس جمهور خواسته است.

“آن را نمی خواهد بحث را به می گویند که او در حال حاضر احتمالا آخرین مرد ایستاده در انکار اردوگاه” جیمنا بلانکو سر از آمریکای لاتین در Verisk Maplecroft گفت CNBC از طریق تلفن.

با رد بین المللی توصیه Bolsonaro است که در این شرکت از معدود رهبران جهانی با بلاروس’ استبدادی رهبر الکساندر لوکاشنکو و رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador دو استثنا دارد.

وقتی پرسیده شد که در مورد چشم انداز Bolsonaro رو استیضاح این سال Verisk Maplecroft را بلانکو پاسخ داد: “من فکر می کنم آن است که یکی از این خطرات است که می تواند دیگر به نام black swan.”

مشاهده محبوب خرید خیابان های مرکز شهر ریو دو ژانیرو برزیل در 25 مارس سال 2020 به طور کامل خالی با توجه به بسته شدن مقرر توسط دولت با توجه به همه گیر از Coronavirus Covid-19. این منطقه به طور معمول کنسانتره ده ها هزار نفر از مصرف کنندگان روزانه.

Luiz Souza | NurPhoto via Getty Images

“حدود 20% شانس در این مرحله” بلانکو ادامه داد. “اما اگر ما سریع به جلو دو یا سه ماه و نوع سنبله در مواردی که ما شاهد در اروپا در حال حاضر من فکر می کنم احتمال استیضاح را افزایش می دهد به طور قابل توجهی.”

اواخر ماه گذشته, Facebook, Twitter و YouTube همه حذف برخی از Bolsonaro آنلاین, فیلم ها و رسانه های اجتماعی پست های چرا که آنها به نقض مربوطه سیاست های شرکت.

Bolsonaro را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر در هنگام تماس توسط CNBC.

‘سیاسی جدا شده در دولت’

بسیاری از کشورها را به طور موثر به حال تعطیل در تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس با اقدامات سخت گیرانه اعمال در زندگی روزمره میلیاردها نفر از مردم.

تا به امروز بیش از 1,033,000 مردم باید قرارداد COVID-19 در سراسر جهان با 54,369 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

از روز جمعه بیش از 8000 نفر قرارداد coronavirus در برزیل با 327 مرگ و میر در سراسر کشور. این کشور آمریکای جنوبی ثبت کرده است بیشتر در مورد از این ویروس بیش از هر کشور دیگری در منطقه است.

برزیلی, وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta هشدار داد اوایل این هفته است که این کشور coronavirus ارقام عمیقا نگران کننده است.

Mandetta همچنین با بیان برخی از نگرانی در مورد عدم در دسترس تجهیزات حفاظت شخصی و هواکش در سراسر کشور, رویترز گزارش داد. دولت قصد دارد به واردات میلیون ها نفر از اقلام پزشکی از چین طی هفته های آینده او اضافه شده است.

Bolsonaro بارها بر اهمیت عملکرد اقتصادی کشور در طول coronavirus بحران گفت: گرسنگی نیز باید یک نگرانی اصلی.

“آقای Bolsonaro اقدامات او را ترک سیاسی جدا شده در دولت و … این در حال حاضر منجر به تماس خود را برای استیضاح” رابرت وود اصلی اقتصاددان و آمریکای لاتین متخصص در واحد اطلاعات اقتصادی (EIU) گفت: CNBC از طریق ایمیل.

چوب توضیح داد که استیضاح شد “بعید است به جلو بروید در حال حاضر” تا حدودی به این دلیل دیگر چهره های پیشرو احتمالا قاضی که فرآیند طولانی درگیر اگر او بودند حاضر به مرحله پایین خواهد کاستن از ضرورت های بهداشتی و اقتصادی مدیریت بحران.

“در حالی که او تا به مبارزه راه خود را به گوشه و غیر قابل پیش بینی و unhinged رفتار حمل خطرات خود گام های بعدی — به نظر می رسد که او بیشتر می شود جدا شده او است که با داشتن به پایین حداقل برای زمان حال” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>