کوستا Smeralda کروز کشتی لنگر انداخت در بندر چیویتاوکیا در 30 ژانویه 2020

فیلیپو مونتفورت | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

یک مسافر در هیئت مدیره یک کشتی کروز در ایتالیا تشخیص داده شده است با شایع آنفولانزا, ایتالیایی اپراتور کاستاریکا کشتی گفت: در اواخر روز پنجشنبه در بیانیه ای.

برخی از 6,000 گردشگران برگزار شد در کشتی کروز بیش از ترس که بیمار مسافر می تواند با آلوده coronavirus.

“پروتکل بهداشتی” تا به حال فعال شده است نگرانی بیش از سلامت فرد سفر در کشتی توسط کشتی کوستا. کشتی رسیده ایتالیایی بندر چیویتاوکیا صبح روز پنجشنبه که در آن آن را به حال میره از پالما در جزیره اسپانیایی مایورکا.

“در حالی که ما قدر ناراحتی ناشی از این روش در زور و همکاری خود را با مقامات بهداشتی بودند موثر در مدیریت این وضعیت و در نظر گرفته شده برای اطمینان از حداکثر ایمنی برای همه مهمانان ما خدمه و جامعه به عنوان یک کل” کاستاریکا کشتی گفت: در بیانیه خود اعلام کرد که مسافر تا به حال شایع آنفولانزا.

کروز اپراتور قبلا به تایید CNBC که پزشکان پردازنده هشدار داده شده بود به یک مورد مشکوک به ویروس در 54 ساله چینی که تا به حال نگه داشته شده است در انزوا در کنار او و همراه سفر خود را پس از پنج شنبه شب.

اواخر روز شنبه, ایتالیا, وزارت بهداشت و درمان گفت که کشتی کروز نمونه ها منفی بودند.

به گزارش آسوشیتد پرس مقامات بهداشت به نمایش 6,000 مسافران و 1000 خدمه روی عرشه کشتی و تمام شد که مانع از ترک تا زمانی که این نوع از ویروس آلوده بود تعیین می شود.

کشتی کروز کوستا Smeralda حال هفت روز سفر با چند توقف برنامه ریزی شده در بنادر سراسر غرب مدیترانه. کاستاریکا کشتی گفت: کشتی باقی خواهد ماند در چیویتاوکیا تا روز جمعه قبل از ترک ساونا و از سرگیری برنامه های خود را.

کشتی کروز حادثه می آید که بیش از 9,000 موارد coronavirus تایید شده است در سراسر جهان با بیش از 200 مرگ و میر گزارش شده توسط مقامات چینی.

اکثریت قریب به اتفاق این موارد بوده است در سرزمین اصلی چین است. بیش از 100 نفر تایید شده اند در خارج از چین با این ویروس گزارش رسیده اند تعدادی از کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا و ژاپن و هند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de