مخازن ذخیره سازی نفت در Jurong جزیره سنگاپور.

ROSLAN رحمان / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ

در میان اقتصادهای آسیایی, بدهی شرکت های بزرگ در حال ساخت سریع ترین و ترین, در, چین, کره جنوبی و سنگاپور با توجه به گزارش های استرالیا بانک ANZ در هفته گذشته.

شرکت ها در این کشورها در حال حاضر شده است به سرعت در حال chalking تا بدهی در چند سال گذشته گفت: این گزارش توسط ANZ پژوهش است. اما coronavirus وضعیت صدمه درآمد و به نوبه خود تحت تاثیر قرار توانایی خود را به سرویس بدهی های خود را.

“قدر و سرعت انباشت بدهی است که بالاترین در چین و سنگاپور و کره جنوبی” در این گزارش است. “با توجه به شدت COVID-19 همه گیر و همچنین به عنوان های مختلف اقدامات دولت است که باید به دنبال درآمد شرکت در صنایع مختلف شده اند نهفته … اگر این وضعیت ادامه آن می تواند در نتیجه در رتبه بندی اعتباری کاهش رتبه ها و پیش فرض ها و کشیدن رشد اقتصادی پایین تر است.”

شرکت در بخش انرژی به خصوص سخت-آمار در سنگاپور و کره جنوبی در حالی که در چین شرکت املاک و مستغلات در حال کشیده, با توجه به گزارش.

سنگاپور انرژی بخش که شامل یک پنجم از شهرستان دولت به تولید ناخالص داخلی در سال 2019 است تجربه منفی درآمد به عبارت دیگر تحمیل ضرر و زیان — یک موضوع برای بسته های پول در بخش ANZ گفت.

“اگر چه این یک مشخصه از صنعت انرژی در سطح جهان وجود دارد بیشتر در معرض خطر محدود نقدینگی در کشور سنگاپور است که باعث می شود آن را در مورد” آن را نوشت. این شرکت ها به حساب 15.7% از مجموع بازپرداخت بدهی در این سال در کشور ANZ گفت.

شرکت های انرژی در کره جنوبی هم هستند “بیش از حد قوی تر و کوتاه در نقد بافر” در این گزارش است.

به طور کلی کوچک و متوسط (SMEs) در کشور وجود دارد یک نگرانی که آنها گرفته اند و در بیشتر اعتبار در دو سال گذشته آن را گفت. “کسب و کار کوچک تمایل به تبدیل به بسته های پول با سرعت بیشتری نسبت به همسالان خود بزرگتر که شمار اقتصاد کلان ریسک با توجه به اهمیت این شرکتهای کوچک و متوسط در کره جنوبی اقتصاد است.”

در ضمن در چین, بخش املاک و مستغلات است که “بیش از حد طولانی با توجه به سرعت گیج کننده از گسترش بیش از چند سال گذشته” ANZ گفت.

شرکت در سنگاپور ‘بیشتر در معرض خطر’ چین حداقل

در سنگاپور, شرکت های بزرگ به نظر می رسد “آسیب پذیر” را به عنوان آنها در صورت جریان وجوه نقد و خطرات ارز خارجی در این گزارش گفت:.

“شش نفر از 10 شرکت ها و بخش های به شدت قوی تر و محدود” آن گفت:.

سنگاپور شرکت ها بیشتر در معرض خطرات ارز خارجی به عنوان در مقایسه با دیگر کشورها; 60.9 درصد از برجسته شرکت های بزرگ اوراق قرضه را گرانتر در دلار ایالات متحده و تنها یک سوم در ارز محلی است. که در مقایسه با کره جنوبی که تنها یک پنجم از برجسته اوراق قرضه را گرانتر به ارز خارجی با توجه به گزارش.

اما ANZ گفت: کره جنوبی از شرکت های دیگر خطرات بسیار cash-strapped. “اگر چه در معرض سطح پایین تر از خطر ابتلا به ارز خارجی شرکت باید یک unsustainably سهم بزرگی از ‘معرض خطر’ بدهی و 80 درصد از شدت قوی تر از بخش های محدود شده, پول نقد, بافر” آن را گفت.

شرکت های چینی کرایه بهترین و به عنوان تنها سه نفر از 10 بخش ها بیش از حد طولانی و بیشترین بدهی دولتی که می آید با “یک ضمنی و تضمین در برابر پیش فرض” این گزارش گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de