Coronavirus احتمال رشد به یک بیماری همه گیر هشدار داد سابق سازمان غذا و داروی آمریکا کمیسر دکتر اسکات Gottlieb. اما او می گوید آن را خیلی دیر نیست برای مقامات برای جلوگیری از این بیماری از تبدیل شدن به یک اپیدمی در امریکا است.

شیوع پنومونی-مانند بیماری در حال حاضر اعلام شده است از یک بیماری همه گیر در چین است. یک بیماری همه گیر می تواند اعلام کرد اگر شروع به تحت تاثیر قرار تعداد زیادی از مردم در سراسر جهان; اصطلاح بیماری همه گیر است که متعلق به یک جامعه محلی است.

“من فکر می کنم آن را به احتمال زیاد خواهد شد [تبدیل به یک بیماری همه گیر] در این نقطه است. ما خواهد شد که شیوع بیماری در اینجا در ایالات متحده” گوتلیب گفت CNBC در “شیوع” گزارش. “در حال حاضر شیوع کوچک نیازی به بزرگ تبدیل شیوع زیادی شیوع لازم نیست برای تبدیل شدن به یک اپیدمی در اینجا در ایالات متحده است. وجود دارد چیزهایی که ما می توانید انجام دهید اما ما در حال رفتن به نیاز به تغییر وضعیت ما است.”

شده اند وجود دارد 425 کشته و بیش از 20,400 موارد تایید شده در چین که از روز دوشنبه با توجه به ملی کشور کمیسیون بهداشت. در ایالات متحده وجود دارد که 11 مورد تأیید.

“در حال حاضر مراحل ما شده ایم در تلاش است برای جلوگیری از مقدمه گفت:” گوتلیب که یک پزشک است و به عنوان FDA کمیساریای از مه 2017 به مارس 2019. “ما نیاز به کار از این فرض است که آن را در حال حاضر به معرفی آن را در گردش خون وجود دارد جامعه گسترش یافته و ما می خواهیم به نقطه آن شیوع بیماری به سرعت و با دخالت های به نگه داشتن آنها کوچک است.”

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus اوایل روز دوشنبه هشدار داد که جهان می تواند “خطرناکی” آمادگی برای آینده همه گیر. او فشرده نیاز برای کشورهای عضو به “سرمایه گذاری در مصلی” به عنوان ویروس گسترش در سراسر جهان است.

سرمایه گذاران شروع به نگرانی در مورد چگونه این بیماری می تواند تاثیر کسب و کار جهانی. بسیاری از شرکت های آمریکایی که تصمیم به تعطیل کردن عملیات در چین و دستور داد کارکنان به کار از راه دور به عنوان تلاش برای مهار گسترش آن.

میانگین صنعتی داو جونز به فروش می رسد بیش از 600 امتیاز در روز جمعه به عنوان کسانی که از ترس رشد هر چند شاخص بهبود برخی از کسانی که ضرر و زیان در روز دوشنبه جلسه.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im