Coronavirus خواهد رسید سودآوری آسیا و اقیانوسیه بانک ها از طریق 2021 می گوید Fitch

مشتریان چینی پوشیدن ماسک محافظ به آنها خط تا تک فایل به خرید کوفته در مغازه های محلی در 16 فوریه سال 2020 در پکن ،

Kevin Frayer | گتی ایماژ

آسیا و اقیانوسیه بانک را پیدا خواهد کرد آن را به طور فزاینده ای به چالش کشیدن برای حفظ عملکرد مالی خود را به اقتصاد جهان ضربه coronavirus همه گیر Fitch در رتبه گفت.

اعتبار آژانس در اوایل این ماه کاهش داد و چشم انداز برای 10 سیستم بانکی در منطقه به “منفی است.” تمام 17 سیستم بانکی در آسیا و اقیانوسیه که Fitch ارزیابی در حال حاضر یک “منفی” چشم انداز.

اما چشم انداز ارزیابی لزوما نشان می دهد که اقتصاد در منطقه صورت معرض خطر بی ثباتی مالی گروگان را سر آسیا-اقیانوسیه در رتبه بانک Jonathan Cornish گفت: در روز سه شنبه.

“ما نمی خواهد می گویند که این یک خطر است. قطعا از نظر عملکرد بانک ها انتظار داریم آنها را به تضعیف بیش از دوره (2020) و (2021). اما هنوز بانک ها به طور کلی آینده یک صدا در نقطه شروع با استثنا البته با چند سیستم بانکی عمدتا در بازارهای در حال ظهور” او گفت: CNBC “Squawk Box آسیا است.”

“ولی به دلیل بحران مالی جهانی و این واقعیت است که تنظیم کننده های مورد نیاز بانک ها به ساخت مقادیر اضافی از سرمایه و همچنین بهبود نقدینگی خود را از نقطه شروع بسیار بهتر از آنچه که ما را دیده اند در غیر این صورت,” او اضافه شده است.

فیچ در بیانیه ای در اوایل این ماه مشخص شده چگونه coronavirus همه گیر خواهد شد بر سودآوری بانک ها:

  • ضعیف رشد اقتصادی را تعدیل تقاضا برای اعتبار
  • بازار سرمایه نوسان می تواند جلوگیری از صدور و لیست فعالیت های
  • مستندات و جنبش محدودیت را تحت تاثیر قرار توانایی کسب و کار برای بازپرداخت بدهی در نتیجه تضعیف کیفیت دارایی بانک ها
  • کاهش نرخ بهره در بسیاری از اقتصادهای تضعیف خواهد شد سودآوری

کرنوالی گفت: بسیاری از بانک ها در طول سال گرفته شده در بیشتر مخاطره آمیز فعالیت های کسب و کار به عنوان نرخ بهره را همچنان پایین است. برای بانک ها در بازارهای در حال ظهور مانند مالزی کاهش قیمت نفت خواهد اضافه کردن فشار به سودآوری خود را, او گفت:.

“ما در حال صحبت کردن در مورد یک ضربه که رفتن به آخرین برای چند سال و تضعیف برخی از اعتباری, پروفایل, اما قطعا وجود دارد برای رفتن به چالش های پیش رو و آنها در حال رفتن به می آیند در بسیاری از اشکال و فرم ها,” او اضافه شده است.

تماشا کنید: یک جهانی بحران بدهی در آینده ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>