Coronavirus: چه کسی می گوید تغییر شرایط آب و هوایی شهرهای شلوغ رانندگی بیماری شیوع

یک زن می پوشد پزشکی ماسک در طول بارش برف در پکن فوریه 2 سال 2020 است.

Artyom ایوانف | Tass | گتی ایماژ

وجود دارد “شکی” که تغییرات در دما ، بارش و رطوبت در حال رانندگی بیماری های عفونی شیوع بیماری در سراسر جهان اما تاثیر سرعت در حال تغییر سیستم آب و هوا در coronavirus هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است, سازمان بهداشت جهانی, مقامات گفت.

اگرچه دانشمندان هنوز در حال یادگیری در مورد Covid-19 ویروس نشان داده است این قابلیت را به “سرعت بخشیدن در یک تعداد از شرایط آب و هوایی مختلف” دکتر ماریا ون Kerkhove سر که در حال ظهور و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در سازمان ملل در ژنو.

“اگر شما به یاد داشته باشید این شروع در دماهای بسیار سرد و بسیار خشک و درجه حرارت بسیار پایین-سطح رطوبت,” او گفت:. “ما نمی دانیم که چگونه این ویروس نهفته است به طور کامل نشده است.”

چین گزارش اولین مورد شناخته شده از coronavirus بین المللی بهداشت سازمان در دسامبر. 31 زمانی که بخش هایی از این کشور شد و در وسط فصل زمستان است. این ویروس تقریبا در هر کشور در سراسر جهان و آلوده بیش از 2 میلیون نفر در طیف وسیعی از محیط های مختلف.

دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت که وجود دارد بسیاری دیگر از بیماری های شناخته شده است که “به آب و هوا حساس است.”

“شما دیده می شود شیوع بیماری وبا در سراسر جهان هستند که یا مربوط به جاری شدن سیل و یا مربوط به خشکسالی آنها یا مربوط به آب بیش از حد یا بیش از حد کوچک آب,” او گفت:.

رایان گفت: برخی محیط های چنین به عنوان پر جمعیت شهرها و همچنین می تواند افزایش بیماری های عفونی خطرات.

پاکستان که دارای بیش از 6000 Covid-19 موارد از بعد از ظهر چهارشنبه تلاش کرده است برای روشن شدن coronavirus عفونی در برخی از آن بزرگتر شهری شهرهای, رایان گفت. تراکم جمعیت در شهر نیویورک است که در حدود دو برابر به عنوان بسیاری از مردم که از لس آنجلس است و اعتقاد به کمک درایو coronavirus شیوع بیماری وجود دارد.

“در بسیاری از راه های آن جمعیت هستند تقریبا مثل سیستم جرقه زنی برای آتش و نه فقط یک آتش Covid اما هر تعداد دیگر از بیماری های,” او گفت:.

این ویروس شده است که اغلب نسبت به آنفلوآنزای فصلی که همچنین sickens میلیون ها نفر از مردم در هر سال.

ماه گذشته مقامات بهداشتی آمریکا هشدار داد که آمریکایی ها نیاز به آماده شدن برای یک دوم چرخه شیوع این بیماری در ایالات متحده است. دانشمند می گویند این ویروس می تواند فصلی و خرد شدن در شرایط گرم فقط مانند آنفولانزا, اما این همچنین بدان معنی است که آن می تواند دوباره در پاییز.

“این احتمالا تبدیل به یک فصلی چرخهای چیزی است ؟ من همیشه نشان داد به شما که من فکر می کنم آن را به خوبی ممکن است” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: کاخ سفید در نشست خبری در مارس 25.

“آنچه ما در حال شروع به دیدن در نیمکره جنوبی, آفریقای جنوبی و نیمکره جنوبی کشور است که ما با داشتن موارد هستند که ظاهر می شود به عنوان آنها را در فصل زمستان,” او گفت:. “اگر آنها قابل توجه شیوع آن خواهد شد اجتناب ناپذیر است که ما نیاز به آماده می شود که ما می خواهیم یک چرخه برای بار دوم.”

دانشمندان نیز هنوز یادگیری در مورد ویروس ها ریشه. در اوایل شیوع دانشمندان گفت: coronavirus پدید آمده است که از غذاهای دریایی بازار در ووهان چین به احتمال زیاد منشأ در خفاش ها و سپس شروع به پریدن کرد به یک “متوسط میزبان” احتمالا pangolin.

خواندن تمام CNBC آخرین پوشش در coronavirus اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>