Coronavirus: واتیکان گزارش اولین مورد; ‘ممکن’ به لغو بازی های المپیک توکیو

پوشش در این وبلاگ به پایان رسیده است — اما برای تا به دقیقه به دقیقه پوشش در coronavirus, بازدید از وبلاگ زندگی می کنند از CNBC آمریکا تیم.

  • جهانی در مورد: حداقل 95,270 با توجه به آخرین آمار منتشر شده از سوی سازمان بهداشت جهانی
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 3,280 با توجه به آخرین آمار و ارقام از این که

تمام بار زیر در پکن زمان.

8:50 pm: 60 کارکنان در چوب پنبه بیمارستان دانشگاه خود جدا

یک جامعه انتقال مورد در جمهوری ایرلند منجر به 60 کارکنان در چوب پنبه بیمارستان دانشگاه خواسته به خود منزوی.

پخش RTE روز جمعه گفت که در بیمارستان گرفته شده بود مراحل را یک شبه از جمله بازدید کننده محدودیت و انقطاع از برخی روش انتخابی و خدمات سرپایی. — پرچ

8:40 pm: سنگاپور گزارش بزرگترین روزانه پرش در عفونت کروناویروس

مقامات بهداشتی در سنگاپور گزارش خود بزرگترین روزانه پرش از عفونت کروناویروس در روز جمعه با تعداد رو به افزایش 13 تا 130.
 
این ارقام شامل یک کابین خدمه عضو از خطوط هوایی سنگاپور با توجه به رویترز با مقامات گفت که او نمی رفته به کار پس از شروع علائم. — پرچ

7:55 pm: مصر مقامات بهداشتی گزارش 12 جدید کروناویروس موارد در نیل کشتی کروز, دولت, رسانه ها می گوید

مصر وزارت بهداشت تایید کرد 12 نفر تا به حال قرارداد COVID-19 در نیل کشتی کروز رفتن به جنوب شهر اقصر وزارت بهداشت خبر داد.

کشتی کروز سفر از شهر اسوان.

از روز شنبه مصر گزارش شده بود سه مورد از coronavirus در سراسر کشور. — مردیت

7:35 pm: ایران می گوید تلفات 17 به 124 نفر

ایران که یکی از بزرگترین شیوع کروناویروس در خارج از چین گزارش داد که افزایش در مرگ و میر به 124 نفر در روز جمعه.

یک سخنگوی وزارت بهداشت گفت: در تهران وجود دارد 1,000-به علاوه عفونت های جدید با توجه به انتخاب. — پرچ

یک زن ایرانی با پوشیدن یک ماسک پیاده گذشته یک نقاشی دیواری نمایش او پرچم ملی در تهران در تاریخ 4 مارس سال 2020 است.

ATTA KENARE

6:35 pm: هلند تایید اولین coronavirus مربوط به مرگ

هلند’ موسسه ملی بهداشت در روز جمعه تایید کرد اولین بار در کشور مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس.

86-year-old man آلوده با COVID-19 فوت در شهرستان بندر روتردام, سلامت, مقامات گفت.

از پنجشنبه گذشته که 38 مورد از coronavirus در هلند. — مردیت

6:30 pm: چین فراخوانی “نیروی majeure” برای محافظت از کسب و کار — اما شرکت ها ممکن است در یک بیداری بی ادب’

گسترده اختلال در آورده با شیوع کروناویروس است با چکش جهانی زنجیره تامین و موجب شرکت های چینی برای اعلام “نیروی majeure” — یک ماده است که آنها را معاف از تعهدات قراردادی.

اما کارشناسان هشدار می دهند که این حرکت ممکن است کار نمی کند.

با توجه به چین و شورای ترویج تجارت بین المللی یک دولت وابسته به نهاد چین صادر کرده است 4,811 نیروی majeure گواهی از دریا. 3 با توجه به این بیماری همه گیر.

آنها تحت پوشش قرارداد به ارزش 373.7 میلیارد یوان چین ($53.79 میلیارد دلار) رسانه های دولتی شین هوا گزارش شده است. قهوهای مایل به زرد

5:40 pm: شهر واتیکان گزارش اولین مورد coronavirus

واتیکان تایید اولین مورد از coronavirus روز جمعه گزارش رویترز با تایید مقامات بهداشتی خدمات سرپایی در شهر واتیکان درمانگاه معلق شده بود به پاکسازی مناطق.

یک سخنگوی دولت شهر اضافه شده است که مقامات ایتالیایی اعلام شده بود اطلاع از این مورد تایید شده.

به عنوان پنج شنبه, ایتالیا گزارش داده بود 3,089 موارد COVID-19 با 107 مرگ و میر. — مردیت

گردشگران با پوشیدن ماسک محافظ راه رفتن در میدان سنت پیتر در واتیکان در روز 3 مارس سال 2020 است.

واژن, FABI

5:20 pm: ایران در یمن را ‘دروغ’ بیش از ارائه برای کمک به با کروناویروس

وزیر نفت ایران بیژن زنگنه را متهم مایک Pompeo از “دروغ” پس از وزیر امور خارجه گفت: آمریکا تا به حال ارائه شده برای کمک به تهران با شیوع کروناویروس.

“ما دریافت نکرده ایم مهم کمک از هر کشور — به ویژه ایالات متحده آمریکا دروغ است” زنگنه گفت: CNBC دن مورفی در وین اتریش در روز جمعه.

وزیر ادعا کرد که تحریم های گسترده تر در ایران کالا و خدمات شد, جلوگیری از کشور را از دسترسی به حیاتی غذا و دارو برای شهروندان است.

“هنگامی که او می گوید, وزیر امور خارجه … ما هیچ تحریم(ع) در برابر غذا و دارو آن است که درست نیست چرا که با پول ما در حال رفتن به خرید مواد غذایی و مواد مخدر که همه ما صادرات (هستند) تحت تحریم?”

وزارت امور خارجه بود فورا در دسترس است به نظر در هنگام تماس توسط CNBC صبح جمعه.

از پنجشنبه که به تایید 2,922 موارد coronavirus در ایران با 92 مرگ و میر. — مردیت

4:55 pm: لغو بازی های المپیک است, غیر ممکن است,’ توکیو 2020 رئیس می گوید:

رئیس توکیو 2020 المپیک کمیته نیز گفت که این امر می تواند “غیر ممکن” برای لغو این بازی به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه Yoshiro موری نیز تایید مشعل المپیک در نخستین مراسم در یونان در 19 مارس و رسیدن مراسم در ژاپن در مارس 20 خواهد هر دو برگزار می شود و بدون کودکان, رویترز گزارش داد.

مری نظرات آمده در بحبوحه افزایش نگرانی در مورد سرعت گسترش coronavirus است که در حال حاضر نهفته برگزاری رویدادهای ورزشی در سراسر جهان است.

از پنجشنبه که گزارش ژاپن تا به حال 317 موارد تایید شده از coronavirus با شش مرگ و میر. — مردیت

4:40 pm: کره جنوبی گزارش اضافی 309 coronavirus موارد مصرف تعداد کل عفونت های نزدیک به 6,600

کره جنوبی گزارش اضافی 309 مورد از coronavirus روز جمعه در نظر گرفتن این کشور در مجموع تعداد عفونت تقریبا به 6,600.

بسیاری از جدید مورد تأیید آمد از جنوب شرقی شهر دائگو با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

تا به امروز 42 نفر فوت کرده اند در کشور به عنوان یک نتیجه از آنفولانزا مانند ویروس. — مردیت

کره جنوبی سربازان با پوشیدن دنده محافظ اسپری ضد عفونی کننده راه حل در برابر coronavirus (COVID-19) در Guryong زاغه در مارس 03, 2020 در سئول, کره جنوبی.

چانگ سونگ-Jun | گتی ایماژ

4:15 pm: سهام اروپا جست و خیز کردن در میان coronavirus نوسانات

بازارهای سهام اروپا به شدت کاهش یافت و صبح روز جمعه به عنوان coronavirus شیوع نگه می دارد تأثیر کسب و کار در سراسر جهان.

پان-شاخص Stoxx 600 سقوط 1.5% در شروع معاملات سفر و اوقات فراغت سهام ریختن 3.2% منجر به ضرر و زیان به همه بخش ها و عمده تضعیف ثبات نسبی بازار بورس به قرمز است.

بورس های جهانی شده اند ضربه های مداوم نگرانی از شیوع بیماری است. در آسیا شاخص های سهام معامله می شود عمدتا پایین اصلی بازار ژاپن بیشتر از 3 درصد است. Stateside 78% S&P ترکیبات بسته در اصلاح خاک در روز پنج شنبه. — عمرو

2:35 pm: دو نفر از کارکنان مایکروسافت تست مثبت

1:25 pm: ژاپن بازار افت بیش از 3%

ژاپن بازارهای led ضرر و زیان در سراسر آسیا به عنوان سرمایه گذاران همچنان به سقوط در میان ویروس ترس.

شاخص Nikkei 225 و گویا هر دو شاخص کاهش یافت و در حدود 3 درصد است. استرالیا و کره جنوبی سهام نیز کاهش یافت بیش از 2٪.

سهام شرکت های هواپیمایی در این منطقه کاهش یافته و در روز جمعه به وقوع ضربه مسافرت هوایی. استرالیا هواپیمایی کوانتاس کاهش یافته است 7.1% در حالی که ژاپن ANA منابع سقوط 3.76%. در کره جنوبی Korean Air Lines’ سهام کاهش یافت 5.58%. دلار هنگ کنگ-ذکر شده سهام هواپیمایی چین شرقی نیز تضعیف 4.08%.

“یک تسلیم محض ترس از جامعه گسترش چشم انداز اقتصادی عمیق تاثیر از افت شدید در تقاضا برای سفر و تشنج در تامین زنجیره ای” گفت: Vishnu Varathan سر اقتصاد و استراتژی در بانک Mizuho. قهوهای مایل به زرد هوانگ

1:05 pm: تاکسی سواری, سوار شدن, نقطه سفر در چین شاقول 85%

سفرهای شامل تاکسی و آنلاین سوار-نقطه در چین کاهش یافت 85 درصد در ماه فوریه با توجه به کشور و وزارت حمل و نقل.

راه آهن و بزرگراه و هوا حجم مسافر سقوط کرد نزدیک به 80 درصد در ماه فوریه به آن اضافه شده است. — چنگ

12:40 pm: Facebook می گوید در منطقه خلیج کارکنان به ماندن در خانه و لغو هر گونه سفر در میان شیوع کروناویروس

Facebook گفتن کارکنان در منطقه خلیج سان فرانسیسکو است که آنها باید در خانه بمانند پس از شیوع کروناویروس لمس پایین محلی. که شامل آن منلو پارک کالیفرنیا ستاد.

“بر اساس راهنمایی از شهرستان سانتا کلارا امروز ما به شدت توصیه که تمام منطقه خلیج کارکنان و مشروط کارکنان کار از خانه شروع, فردا, جمعه, آوریل 6th,” Facebook سخنگوی آنتونی هریسون شنبه شب در بیانیه ای گفت به CNBC.

این شرکت دارای دفاتر متعدد و هزاران نفر از کارکنان خود در سراسر منطقه است. همچنین دور انداختن تمام حوادث در منطقه خلیج و معرفی کارکنان لغو تمام سفر کسب و کار در داخل و خارج از منطقه است. — الیاس

10:50 am: مایکروسافت خواهد پرداخت ساعتی کارگران به طور منظم حتی اگر آنها را به صرف زمان کمتر در ساعت به دلیل coronavirus

مایکروسافت روز پنجشنبه متعهد به پرداخت عادی دستمزد به غیر از کارکنان ارائه خدمات به مایکروسافت کارگران مانند رانندگان اتوبوس و کافه تریا کارگران که ممکن است در غیر این صورت کمتر دریافت پرداخت در حالی که بسیاری از کارمندان این شرکت صرف چند هفته آینده کار از خانه برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض coronavirus.

“ما می دانیم مشکلات این است که از دست رفته کار می تواند به صورت ساعتی کارکنان” براد اسمیت, مایکروسافت, رئيس جمهور و مدیر ارشد امور حقوقی نوشت: در یک پست وبلاگ در روز پنج شنبه. “به عنوان یک نتیجه ما تصمیم گرفتیم که مایکروسافت ادامه خواهد داد به پرداخت همه ما فروشنده ساعتی ارائه دهندگان خدمات خود را به طور منظم پرداخت در طول این دوره کاهش می یابد سرویس نیاز دارد. این است که مستقل از اینکه خود را کامل خدمات مورد نیاز هستند. این اطمینان خواهد داد که در Puget صدا برای مثال 4,500 کارکنان ساعتی که در امکانات ما ادامه خواهد داد برای دریافت خود را به طور منظم دستمزد و حتی اگر ساعت کار خود را کاهش می یابد.” — Novet

10:30 am: NYC, آموزش مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان نیاز به انجام تست

شهر نیویورک ساخته شده است آن را اجباری برای تمام مربیان بهداشت-مراقبت کارگران و اولین پاسخ به آزمایش جدید کروناویروس اگر آنها دستور داد تا با توجه به بخشنامه از آن در کمیسیون بهداشت و درمان.

آنها مورد نیاز خواهد بود به انجام تست اگر آنها مصمم هستند به “در حال حاضر خطر عفونت به دیگران است.” این کارگران نیز مجاز به بازگشت به کار تا زمانی که تست منفی برای این ویروس و یا زمانی که آنها دیگر خطری از عفونت به دیگران با توجه به سفارش.

این شهر همچنین ممکن است منظور هر یک از این کارگران به قرنطینه خود را در خانه و یا مکان های دیگر اگر آنها حاضر به ارائه چنین تست. اگر آنها نمی, با رعایت این منظور آنها ممکن است به مجازات هایی مانند جریمه و یا حبس. — قهوهای مایل به زرد

9:55 am: شکاف تعطیل شهر نیویورک از یک کارمند تست مثبت

شکاف بسته شده است آن شهر نیویورک مقر پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای جدید coronavirus پوشاک ساز گفت: CNBC. این شرکت گفت که درخواست کارکنان خود را برای کار از خانه تا اطلاع ثانوی.

“ما یاد گرفتیم امروز (5 مارس) که یکی از کارمندان ما در شکاف ساختمان ستاد در نیویورک را تایید کرد به کوروناویروس. فردی بود و نه در امروز و در حال حاضر دوره نقاهت در خانه. به عنوان یک نتیجه از این اطلاعات ما تصمیم به بستن دفتر نیویورک و درخواست کارکنان برای کار از خانه تا اطلاع ثانوی” شکاف در بیانیه ای گفت. — دکتر Ruggier قهوهای مایل به زرد

9:37 am: چین گزارش 143 موارد جدید, 30 مرگ و میر بیشتر

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش 143 جدید تایید موارد به عنوان از آوریل 5 و 30 مرگ و میر بیشتر. از موارد جدید و 126 بودند از کانون هوبئی و 29 از 30 اضافی مرگ و میر ناشی از آن استان. به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 80,552 مورد تأیید و 3,042 مرگ و میر. قهوهای مایل به زرد

9:25 am: کره جنوبی گزارش 518 موارد جدید, 7 مرگ و میر بیشتر

کره جنوبی گزارش داد 518 مورد جدید از صبح روز جمعه آوردن مجموع آن به 6,284 موارد است. هفت وجود دارد بیشتر مرگ و میر در آوردن این کشور در مجموع به 42 مرگ و میر با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

بسیاری از موارد شده اند از دائگو کره جنوبی چهارمین شهرستان و که در آن بسیاری از موارد ترسیم شد به Shincheonji کلیسا ، بیمارستان در Daegu در تقلا بودند به جای افزایش در بیماران با 2,300 مردم در حال انتظار برای بستری با توجه به گزارش رویترز در روز پنج شنبه. —قهوهای مایل به زرد

9:00 am: کره جنوبی انتقاد شدید ژاپن تصمیم به قرنطینه بازدید از آن کشور

8:15 am: بحران می تواند از بین بردن $211 میلیارد دلار از آسیا و اقیانوسیه اقتصاد S&P می گوید:

Coronavirus بحران می تواند دست کشیدن $211 میلیارد دلار از اقتصاد در سراسر آسیا و اقیانوس آرام S&P رتبه جهانی گفت: در یک گزارش.

آن را به خصوص تحت تاثیر قرار, استرالیا, دلار هنگ کنگ, ژاپن و کره و سنگاپور و تایلند که “وارد کنید و یا لاس زدن با رکود اقتصادی” در این گزارش است. S&P رتبه جهانی نیز کمرنگ آن پیش بینی رشد چین از 5.7 درصد در سال 2020 به 4.8%. قهوهای مایل به زرد

7:45 am: اولین مدرسه بسته شدن در استرالیا

استرالیا دستور داد آن مدرسه برای اولین بار بسته شدن پس از 16 سال در سیدنی آزمایش مثبت برای جدید coronavirus به گزارش رویترز،.

اپینگ در سیدنی بسته خواهد شد برای حداقل یک روز در حالی که تقریبا 1200 دانش آموزان و کارکنان را تحت قرنطینه این گزارش گفت:. استرالیا دارای 60 تا کنون موارد و دو مرگ. قهوهای مایل به زرد

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

5:56 pm: شهرستان سانتا کلارا تایید 7 جامعه انتقال موارد

شهرستان سانتا کلارا مقامات بهداشت عمومی تایید کرده اند شش مورد جدید وجود آوردن تعداد کل عفونت در شمال کالیفرنیا شهرستان به 20. هفت نفر از این 20 نفر باید “شناخته شده سفر و یا تماس مستقیم با دیگر موارد شناخته شده” James Williams, مدیر, مدیریت اضطراری به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

شهرستان سانتا کلارا بهداشت عمومی مدیر گروه دکتر سارا کودی گفت: این شهرستان معرفی لغو تجمع جرم و دیگر حوادث بزرگ برای کمک به کاهش سرعت گسترش شیوع. وجود 53 مورد در کالیفرنیا که از روز شنبه با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان با ده ها تن از موارد جدید اعلام شده توسط مقامات بهداشت عمومی پنج شنبه.

“ما موارد به تاریخ به ما نشان می دهد که خطر قرار گرفتن در معرض این ویروس در جامعه ما در حال افزایش است,” او گفت:, و اضافه کرد که تعداد موارد انتظار می رود به افزایش است.

کارفرمایان خواسته شده را به حالت تعلیق همه غیر ضروری کارمند سفر نگه داشتن کارکنان از کار بیش از آغوش-ظهر از یکدیگر اجازه می دهد تا انعطاف پذیر تر از مرخصی استعلاجی سیاست ها و افزایش تله و رفت و آمد. —Kopecki

4:46 pm: San Francisco مقامات بهداشتی می گویند COVID-19 و ‘گسترش در جامعه’

سان فرانسیسکو مقامات بهداشتی اعلام کرد که دو مورد اول از COVID-19 در این شهرستان گفت: آنها قادر به تعیین منبع عفونت.

بیمار برای اولین بار است که یک مرد در 90s که دارای شرایط بهداشتی اساسی است و در “بیماری جدی” سان فرانسیسکو بهداشت عمومی مدیر دکتر گرانت Colfax پنجشنبه به خبرنگاران گفت. دوم شخص است که یک زن در 40s خود را که در “نمایشگاه” وضعیت.

“ما نمی دانیم که در این نقطه چگونه آنها در معرض ویروس که نشان می دهد آن است که گسترش در جامعه” او در بیانیه ای گفت. “ما انتظار می رود که به اتفاق می افتد و در حال بررسی بیشتر شرایط این بیماران قرار گرفتن در معرض.” —Feuer

4:27 pm: تقریبا 300 میلیون بچه ها از دست رفته مدرسه به دلیل coronavirus یونسکو می گوید:

این COVID-19 شیوع است مختل آموزش و پرورش نزدیک به 300 میلیون دانش آموز در سراسر جهان است و می تواند تهدیدی برای آینده خود آموزشی حقوق با توجه یونسکو گزارش منتشر شده در روز شنبه.

سازمان ملل سازمان که نظارت بر جهانی آموزش و پرورش گفت: تعدادی از کودکان از دست رفته مدرسه در سطح جهان بی سابقه است.

“در حالی که به طور موقت تعطیلی مدارس به عنوان یک نتیجه از سلامت و بحران های دیگر جدید نیست متاسفانه مقیاس جهانی و با سرعت فعلی آموزشی اختلال بی نظیر است و اگر طولانی مدت می تواند تهدیدی برای حق آموزش و پرورش” یونسکو مدیر کل آدری Azoulay در بیانیه ای گفت. —Bursztynsky

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: استارباکس ” چین فروش قطره, ما موارد پرش به 197

— CNBC Eustance هوانگ, جنیفر الیاس اردن Novet رایان دکتر ruggier سحر Kopecki ویلیام Feuer و جسیکا Bursztynsky کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>