Coronavirus: واکسن گروه ضربت راه اندازی شده توسط دولت

دولت راه اندازی کرده است یک گروه ضربت برای سرعت بخشیدن به تحقیق و پژوهش برای یک coronavirus واکسن در انگلستان است.

خیابان داونینگ را مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel و معاون افسر ارشد پزشکی جاناتان ون Tam شده اند با پیشرو عملیات.

کسب و کار, منشی, Alok Sharma اعلام کرد که گروه ضربت در شماره 10 را روزانه coronavirus اخبار جلسه روز جمعه افزود که هدف این بود که “مطمئن شوید که واکسن در دسترس ساخته شده است به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است”.

“این شامل نمایندگانی از دولت ، صنعت و دانشگاه و تنظیم کننده,” او گفت:.

“ما به دنبال به جلو به طوری که ما را به دستیابی به موفقیت ما آماده تولید شده توسط میلیون ها نفر.

“یک ابزار در این مبارزه خواهد بود که انگلستان اولین واکسن تولید مرکز نوآوری مستقر در Harwell.

“دولت خواهد شد تسریع در ساخت این مرکز است.”

بیشتر از Covid-19

اما آقا پاتریک گفت: در حال توسعه یک واکسن برای COVID-19بیماری ناشی از کوروناویروسخواهد بود “پیچیده و دشوار فرایند” که “چند ماه” حداقل.

و او اعتراف کرد: “هر تک پروژه بالا را ندارد احتمال موفقیت است.”

Alpok Sharma at govt briefing.
تصویر: Alok Sharma اعلام کرد نیروی کار

یکی دیگر از افزایش مرگ و میر در سراسر انگلستان بيمارستان اعلام شد تنها چند ساعت قبل از جلسه توجیهی روزانه شروع با سنبله بیش از 800 برای دومین روز متوالی.

وزارت بهداشت ثبت شده 847 جدید COVID-19 مرگ و میردر نظر گرفتن مجموع در سراسر کشور به 14,576.

آمار دولت هنوز هم نمی عبارتند از coronavirus مرگ و میر در مراقبت از خانه hospices و دیگر تنظیمات در خارج از بیمارستان پوشش واقعی تعداد زیادی از مردم که گذشت پس از ابتلا به بیماری است.

اعلام یک فرمت به انگلستان مستند در پنجشنبه وزیر امور خارجه Dominic Raab اذعان کرد که هنوز هم وجود دارد “مسائل با گسترش ویروس” در مکان هایی مانند مراقبت از خانه.

آخرین آمار منتشر شده از سوی دفتر آمار ملی انگلیس روز پنجشنبه منتشر شد نشان می دهد حدود 75 درصد بیشتر coronavirus مربوط به مرگ و میر در انگلستان و ولز در ماه گذشته از گزارش شده توسط دولت است.

Mounted police officers patrol in St James's Park in central London on April 17, 2020, after Britain extended its nationwide lockdown to tackle the novel coronavirus COVID-19 pandemic. - Britain on April 16 extended its lockdown to tackle the coronavirus for "at least the next three weeks", as it remains among the countries worst-hit by the pandemic with hundreds dying daily from the disease. (Photo by Tolga AKMEN / AFP) (Photo by TOLGA AKMEN/AFP via Getty Images)
تصویر: انگلستان است که با نزدیک شدن به پایان از آن هفته چهارم از مستند

پس انتقاد گسترده از آن تست رژیم, دولت بارها وعده داده شده به سطح شیب دار تا تست برای مراقبت اجتماعی کارکنان برای مطابقت با جاه طلبی نشان داده شده است در مورد کسانی که مشغول به کار در بیمه خدمات درمانی.

وزیر بهداشت مت Hancock همچنین اعلام کرد که بیشتر در خط مقدم خدمات عمومی کارگران از جمله پلیس, زندان کارگران و آتش خدمات پرسنل همچنین می توانید در حال حاضر آزمایش می شود.

گسترش نورد شده در میان ترس از منابع به هدر رفتن با دولت هنوز به تطبیق آن هدف از انجام 100,000 آزمون در هر روز تا پایان ماه آوریل است.

آخرین تعداد در آمد در 21,328 گرفتن تعداد کل آزمایشات انجام شده در انگلستان تا کنون به 438,991.

LONDON, ENGLAND - APRIL 17: A man is seen pressure washing the pavement on Oxford Street on April 17, 2020 in London, England. In a press conference on Thursday, First Secretary of State Dominic Raab announced that the lockdown will remain in place for at least 3 more weeks. The Coronavirus (COVID-19) pandemic has spread to many countries across the world, claiming over 130,000 lives and infecting more than 2 million people. (Photo by Andrew Redington/Getty Images)
تصویر: مستند اقدامات را در محل باقی می ماند تا زمانی که حداقل 7 مارس

آقای Hancock نشان داد دولت در آخرین برنامه ای برای افزایش تست آمار و ارقام در حالی که دادن شواهد به طور مداوم تحقیق پارلمانی به آمادگی بریتانیا برای مقابله با چنین شیوع کروناویروس.

در همان جلسه پروفسور آنتونی Costello هشدار داد, بهداشت و مراقبت های اجتماعی کمیته که دولت “بیش از حد آهسته” برای آماده شدن برای زمان بیماری همه گیر است و بیشتر امواج بودند در راه است.

پیشرو پزشک از دانشگاه کالج لندن و موسسه بهداشت جهانی گفت: نمایندگان مجلس از جمله سابق وزیر بهداشت جرمی هانت که بریتانیا احتمالا تا پایان با بالاترین coronavirus مرگ و میر در اروپا است.

به منظور جلوگیری از سنبله بزرگ در مرگ و میر پس از این کشور آغاز می شود به سهولت آن مستند اقدامات او گفت که دولت باید تا جامعه, تست ظرفیت و در آغوش کره جنوبی-style تماس با ردیابی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>