این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

7:15 pm: چین یازدهم می گوید این کشور قطعا پیروزی در مبارزه با کروناویروس

رئیس جمهور چین اصرار این کشور قطعا پیروزی در مبارزه با شیوع کروناویروس گفت: او را به اتخاذ اقدامات قاطع تر در جهت مهار گسترش یافته است.

صحبت کردن در تلویزیون دولتی در دوشنبه یازدهم گفت: سرعت بخشیدن به توسعه مواد مخدر است که باید نسبتا خوب اثرات بالينی در برابر پنومونی کشنده مانند ویروس. او همچنین هشدار داد که این وضعیت بیش از پیشگیری از ویروس باقی مانده است شدید باشد.

یازدهم نظرات آمده در مدت کوتاهی پس از چین ملی کمیسیون بهداشت در گفت و گو با تایید بیش از 3000 موارد جدید و تقریبا 100 مرگ و میر ناشی از یکشنبه شب. جهان دوم-بزرگترین اقتصاد در حال حاضر در مجموع از 40,141 تایید موارد coronavirus در کشور با 908 مرگ و میر. (See 7:48 p. m. به روز رسانی).

رئیس جمهور چین

Aris Messinis | استخر | ایسنا

6:45 pm: مغولستان تعلیق صادرات زغال سنگ به چین تا 2 مارس در بحبوحه شیوع کروناویروس

مغولستان است به حالت تعلیق در تحویل زغال سنگ در سراسر جنوبی آن به مرز چین تا مارس 2 رویترز گزارش روز دوشنبه با استناد به این کشور را ملی اضطراری کمیسیون.

حرکت طراحی شده است برای جلوگیری از گسترش coronavirus با این کمیسیون همچنین معرفی این کشور به حالت تعلیق در آن Tsagaan Sar سال جدید قمری جشن در اواخر این ماه.

مغولستان هنوز گزارش هر گونه موارد از coronavirus.

6 pm: انگلستان تایید چهار coronavirus موارد آوردن این کشور در مجموع به هشت

انگلستان تایید کرده است چهار بیشتر موارد از coronavirus آوردن تعداد کل موارد در کشور به هشت.

این موارد جدید همه شناخته شده مخاطبین قبلا تایید انگلستان مورد با این ویروس در گذشته در فرانسه, وزارت بهداشت, درمان و مراقبت های اجتماعی گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

“بیماران منتقل شده اند به متخصص بیمه خدمات درمانی مراکز در لندن, و ما در حال حاضر با استفاده از قوی کنترل عفونت اقدامات برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس” کریس Whitty, انگلستان افسر ارشد پزشکی در بیانیه ای گفت: از طریق توییتر.

پیش از آن در روز انگلستان اعلام coronavirus جدی و قریب الوقوع تهدید برای بهداشت عمومی است. (ببینید 4 p. m. به روز رسانی).

5 pm: کشتی کروز در سواحل ژاپن را تایید 66 موارد اضافی آوردن مجموع به 136

الماس شاهزاده کشتی کروز در سواحل ژاپن تایید کرده است 66 موارد اضافی از coronavirus در دوشنبه آوردن تعداد کل عفونت به 136.

این موارد اضافی از ژاپن (45) ایالات متحده (11) و استرالیا (چهار) و فیلیپین (سه) و کانادا (یکی), انگلستان (یک) و اوکراین (یک).

شاهزاده Cruises گفت: ان بی سی نیوز در بیانیه ای که آن را در ادامه به دنبال راهنمایی از ژاپن وزارت بهداشت در خصوص برنامه ریزی برای تخلیه پروتکل به ارائه مراقبت های پزشکی برای این موارد جدید.

کشتی قرنطینه به مدت دو هفته پس از مهمان قبلی که نمی باید هر گونه علائم در حالی که پردازنده آزمایش مثبت برای این بیماری شش روز پس از خروج از کشتی کروز. (ببینید 2:54 p. m. به روز رسانی).

آن نمی رود که موارد اضافی خواهد بود گزارش مربوط به افرادی که در معرض قبل از شروع قرنطینه شاهزاده Cruises روز دوشنبه گفت:.

4:20 pm: Sony خارج از عمده بارسلونا کنفرانس بیش از coronavirus نگرانی

سونی ژاپن اعلام کرد که آن را نمی خواهد در کنگره جهانی موبایل (MWC) در بارسلون اسپانیا در اواخر این ماه با استناد به نگرانی های سریع گسترش coronavirus.

“همانطور که ما در جای خود اهمیت در ایمنی و سلامت مشتریان و شرکای رسانه ها و کارکنان ما گرفته اند دشوار است تصمیم به خروج از برگزاری نمایشگاه و شرکت در MWC سال 2020 در بارسلونا اسپانیا” سونی در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه.

MWC برنامه ریزی شده است برای اجرا از Feb. 24 Feb. 27. آن است که بزرگترین رویداد صنعت مخابرات و جذب بیش از 100 ، 000 بازدید کننده در هر سال است.

آمازون, LG Electronics اریکسون و Nvidia نیز از جیبش در این کنفرانس است.

ساعت 4: انگلستان اعلام coronavirus یک “جدی و قریب الوقوع’ تهدید برای بهداشت عمومی

بریتانیا اعلام کرده است coronavirus جدی و قریب الوقوع تهدید برای بهداشت عمومی در مدت کوتاهی پس از آن تایید شد که چهار نفر در انگلستان در حال حاضر آزمایش مثبت برای ویروس.

“وزیر امور خارجه اعلام کرد که بروز و یا انتقال از رمان Coronavirus جدی و قریب الوقوع تهدید برای بهداشت عمومی” انگلستان وزارت بهداشت گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

“اقدامات مشخص شده در این مقررات در نظر گرفته شده به عنوان یک ابزار موثر در به تاخیر انداختن یا جلوگیری از انتقال بیشتر از ویروس.”

این حرکت را فراهم خواهد کرد دولت انگلیس با قدرت های اضافی برای مقابله با شیوع.

3:28 pm: چین می گوید دو خارجی کشته شده اند از coronavirus دیگران تحت درمان

Coronavirus دو تن کشته خارجی با یک شهروند آمریکایی و یک ژاپنی, ملی, چین, وزارت امور خارجه روز دوشنبه گفت:.

که باعث می شود در مجموع از 27 تایید خارجی موارد در چین که از ساعت 8 صبح روز دوشنبه به وقت محلی سخنگوی Geng Shuang گفت: با توجه به رسمی ترجمه. او اضافه کرد که سه نفر بهبود یافته اند. — چنگ

2:54 pm: بیشتر تایید موارد گزارش شده پردازنده کشتی کروز در سواحل ژاپن

ژاپنی رسانه های خبری گزارش به نقل از یک مقام دولتی که بیش از 60 افراد دیگری در هیئت مدیره الماس شاهزاده کشتی کروز را آزمایش مثبت برای ویروس. این کشتی که توسط کارناوال شاهزاده, کشتی, حمل بیش از 3,700 مسافران و خدمه و قرنطینه شده در یوکوهاما از اوایل فوریه.

روز یکشنبه در ژاپن وزارت بهداشت گفت که از 336 نفر تست شده به تاریخ 70 تایید شد به کوروناویروس. اگر تعداد بیشتری گزارش روز دوشنبه را تایید کرد و سپس آن را به تعداد افراد آلوده در کشتی به حداقل 130.

کشتی قرنطینه به مدت دو هفته پس از مهمان قبلی که نمی باید هر گونه علائم در حالی که پردازنده آزمایش مثبت برای این بیماری شش روز پس از خروج از کشتی کروز.

1:57 pm: سنگاپور سوپر مارکت ها دیدن قفسه های خالی به عنوان افراد ذخیره در تامین بیش از آخر هفته

سوپر مارکت ها در سنگاپور Tanjong Pagar محله بخشی از شهرستان دولت مرکزی کسب و کار منطقه شده بود تا حد زیادی پر از 11:00 صبح صبح روز دوشنبه پس عجله بیش از آخر هفته که دیدم قفسه های پاک و صف مار کردن درب به عنوان ساکنان با عجله به انبار کالا.

قفسه لوازم مانند کاغذ توالت, تمیز کردن محصولات و مواد غذایی حیوان خانگی باقی مانده لخت دوشنبه اما حس وحشت به نظر میرسد که کاهش خواهد یافت با توجه به خریداران CNBC به صحبت کرد.

“من فکر می کنم این همه ناشی از اجرا در هنگ کنگ, اما من فکر می کنم مردم زیاده. من شخصا نه بیش از حد نگران” یکی از افرادی که نمیخواستند نام برد و گفت: در FairPrice سوپرمارکت Tanjong Pagar خروجی.

قفسه های ذخیره سازی محصولات کاغذ و مواد غذایی حیوان خانگی ذخیره کردن لخت در FairPrice سوپرمارکت Tanjong Pagar خروجی در سنگاپور است.

کارن Gilchrist

زن دیگری بود که به دنبال خرید یک دماسنج در, رئیس,’ آموزش گفت که او احساس احساس فوریت به حال “تعلیق” از سنگاپور مطرح سلامت آن هشدار به پرتقال در روز جمعه.

از Feb. 9, 12 p. m., شهر-دولت تا به حال در مجموع 43 مورد تأیید از coronavirus. — Gilchrist

1:45 pm: Airbnb تعلیق پکن رزرو تا پایان ماه

Airbnb گفت: آن را به حالت تعلیق در رزرو از تمام لیست در پکن با بررسی در تاریخ Feb. 7 Feb. 29 در ارشاد از مقامات محلی برای کوتاه مدت اجاره میباشد.

Airbnb در بیانیه ای به CNBC گفت: آن را “بازپرداخت خواهد شد و پشتیبانی از مهمانان که به لغو رزرو. و ما ادامه خواهد داد به کار مجدانه برای ساخت برنامه هایی که ما حمایت جامعه میزبان است.”

12:52 pm: چین تجارت وزارت می گوید در شاخه های محلی به کمک خارجی-سرمایه گذاری شرکت های

چین وزارت بازرگانی با صدور اطلاعیه دوشنبه گفتن شاخه های محلی به کمک خارجی-سرمایه گذاری شرکت و کار در جذب سرمایه گذاری خارجی در پی از ویروس های مربوط به اختلالات.

پنج نقطه اطلاعیه شامل: کمک به کسب و کار رزومه عادی تولید و عملیات بهبود خدمات خارجی-پروژه های سرمایه گذاری و افزایش شفافیت و عادلانه بازی با توجه به تازگی تصویب قانون سرمایه گذاری خارجی. که با توجه به CNBC ترجمه متن چینی.

اتاق بازرگانی آمریکا در شانگهای روز جمعه گفت که از 127 شرکت در نظر سنجی 87 درصد پاسخ دهندگان بر این باورند که شیوع کروناویروس تاثیر مستقیم در سال 2020 درآمد با نزدیک به یک چهارم انتظار کاهش حداقل 16 درصد است. — چنگ

12:38 pm: چین قیمت مصرف کننده افزایش ضرب و شتم هوا

قیمت مصرف کننده در چین افزایش یافت 5.4% در سال بیش از سال در ماه ژانویه داده های رسمی نشان میدهد بیش از 4.9% پیش بینی تحلیلگران در نظرسنجی رویترز. بالاتر قیمت مواد غذایی اصلی بودند راننده به طور کلی افزایش در قیمت مصرف کننده.

اداره ملی آمار چین در بیانیه ای گفت: در چهار ماه گذشته پرش در قیمت مصرف کننده بود با توجه به سال جدید قمری جشن یک شیوع کروناویروس جدید و پایه های پایین تر از مقایسه با قیمت های سال گذشته.

جولیان Evans-Pritchard ارشد چین اقتصاددان در مشاوره سرمایه اقتصاد گفت: “به نظر می رسد که اختلال در عرضه و احتکار با توجه به شیوع کروناویروس کمک به نگه داشتن قیمت مواد غذایی بالا در طول هفته بعد از سال نو چینی, زمانی که آنها به طور معمول رها کردن است.” — لی

12:02 pm: LPGA لغو, سنگاپور, تایلند, مسابقات

زنان گلف حرفه ای بدن LPGA گفت: آن را لغو دو آینده مسابقات در تایلند و سنگاپور با توجه به شیوع کروناویروس.

دیگر رویدادهای ورزشی در منطقه یا لغو شده و یا به تعویق افتاد مانند جهانی دو و میدانی داخل سالن قهرمانی بود که با توجه به برگزار می شود, در نانجینگ چین در ماه مه.

10:58 am: چین با مشخصات بین المللی می تواند به کاهش رتبه Fitch می گوید:

Coronavirus شیوع بیماری می تواند کاهش چین با مشخصات بین المللی به دو دلیل با توجه به رتبه آژانس Fitch در. برای اولین بار چین را به نوبه خود به داخل و دوم خارجی خواهد به نوبه خود به دور آن گفت.

“سیاسی چین در اولویت خواهد بود در حال توسعه یک استراتژی و اجرای تاکتیک های برای مقابله با ویروس ها و خرید اینترنتی به طوری که برای حفظ رهبری اعتبار ، این خواهد بود که زمان مصرف و منابع فشرده” جیمز مک کورمک جهانی از رتبه های مستقل در Fitch نوشت: در یک توجه داشته باشید.

“کوتاه از یک پیش بینی نشده اگزوژن بحران آن سخت است تصور کنید که رویدادهای بین المللی از هر نوع داده شده اولویت بالاتر در پکن. در کوتاه مدت حداقل به سمت گرایش در میان سیاستگذاران چینی اجتناب ناپذیر است,” او گفت:.

10:36 am: نخست وزیر چین لی برگزار می شود یک تماس تلفنی با صدراعظم آلمان

برتر لی کچیانگ مورد بحث و بررسی مداوم شیوع کروناویروس که به کشته شدن صدها نفر عمدتا در سرزمین اصلی چین بر روی گوشی با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز یکشنبه, چین, وزارت امور خارجه گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را.

لی گفت که او امیدوار آلمان خواهد ارائه کمک های لازم در ساخت آن را آسان تر برای چین برای خرید تجهیزات پزشکی از کشور های اروپایی از طریق کانال های تجاری با توجه به CNBC ترجمه متن چینی.

مرکل تشکر چین برای کمک به آلمانی ها در سرزمین اصلی است. او اشاره کرد که کشور او مایل به تقویت همکاری با پکن در تلاش برای پیشگیری و کنترل شیوع ویروس که شامل ارائه چین با تجهیزات پزشکی و کمک های وزارت امور خارجه گفت:. — چنگ

9:21 am: Foxconn کارخانه ممکن است بازگشایی در روز دوشنبه به عنوان برنامه ریزی شده

بزرگترین آی فون اسمبلر Foxconn ممکن است بازگشایی آن کارخانه ها در چین روز دوشنبه همانطور که قبلا برنامه ریزی شده است. که به طور بالقوه می تواند ضربه اپل و برخی از تحلیلگران در حال حاضر کاهش می یابد آی فون خود را حمل و نقل پیش بینی در اوایل این ماه.

ژاپنی کسب و کار روزانه شاخص Nikkei گزارش روز شنبه که Foxconn قصد دارد برای از سرگیری تولید در دوشنبه نامیده شده است توسط مقامات چینی.

در حالی که Foxconn نیست آشکار تایید می کنند که برنامه های خود را به راه اندازی مجدد عملیات به تعویق افتاده اند آن گفت: CNBC در یک بیانیه گفت: “این عملیات برنامه برای امکانات ما در چین به دنبال توصیه های دولت های محلی و ما را دریافت نکرده اند هر گونه درخواست از مشتریان ما نیاز به از سرگیری تولید در اوایل.” — Yoon

8:46 am: بازارهای آسیا کاهش شاخص های آتی ایالات متحده در سقوط coronavirus نگرانی

تمایلات سرمایه گذار باقی مانده dented در آسیا به عنوان سهام در ژاپن و کره جنوبی کاهش یافته است. کره جنوبی معیار Kospi led زیان های پایین 1.29% در حالی که استرالیا سهام نیز معامله پایین تر است.

شاخص های آتی ایالات متحده نیز ریزش و نشان داد که نزدیک به 100-نقطه قطره به صورت میانگین صنعتی داو جونز در روز دوشنبه باز است.

تحلیلگران مورگان استنلی گفت: در یک پژوهش توجه داشته باشید که اختلال در زنجیره تامین با توجه به شیوع بیماری دیده می شود به عنوان یک “نگرانی عمده برای اقتصاد جهانی با توجه به یکپارچه زنجیره تامین به خصوص در آسیا است.” چین و اقتصاد جهان را در مجموعه ای تحت تاثیر قرار در ماه های فوریه و مارس گفتند.

بسیاری از کارخانه ها در چین به حالت تعلیق عملیات به عنوان بخشی از این کشور در تلاش برای خلق و خوی گسترش coronavirus. گزارش ها نشان می دهد کسانی که در کارخانه ها ممکن است بسته باقی می ماند برای مدت طولانی تر از حد انتظار (see 7:36 am به روز رسانی).

7:48 am: چین گزارش های اضافی 97 مرگ و میر و 3,062 موارد تایید شده

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: آن را تایید 3,062 موارد جدید و 97 اضافی مرگ و میر بیشتر در هوبئی استان است. همانطور که از یکشنبه شب دولت گفت: در مجموع 40,171 موارد تایید شده اند و 908 نفر کشته شده اند در کشور است.

7:36 am: بازگشایی چین کارخانه می تواند با تاخیر بسیاری از محلات هل دادن به مار. 1

مقامات چینی در ابتدا گفت کارخانه را بازگشایی در روز دوشنبه پس از توقیف به عنوان بخشی از این کشور در تلاش برای قرنطینه گسترش coronavirus. اما به نظر می رسد که مجموعه ای به تاخیر می افتد:

در استان گوانگ دونگ چین اصلی تولید کمربند شده است وجود دارد هیچ مقام رسمی اطلاع در زمانی که کارخانه ها باید بازگشایی شده است. بسیاری از محلات به جای ترغیب شرکت ها برای ماندن بسته تا دریا. 1.

پلیس از منطقه Huangpu در شهر Zhongshan ارسال شده در WeChat حساب رسانه های اجتماعی است که شرکت ها باید سر کار قبل از ماه مارس بدون اجازه.

یک تولید کننده لباس در شنژن گفت CNBC او دستور داده شده بود توسط مقامات محلی است که او نمی تواند بازگشایی کارخانه خود را تا زمانی که او موفق به دریافت مجوز از مقامات. او گفت که او هنوز هم در حال انتظار برای پیدا کردن آنچه در اسناد او نیاز به ارسال به دریافت مجوز. — Yoon تابه

6:56 am: هوبئی گزارش اضافی 91 مرگ و میر

چین هوبئی استان گزارش شده اضافی 91 مرگ و میر و 2,618 جدید تایید موارد مربوط به ذات الریه-مانند coronavirus تا پایان یکشنبه.

هوبئی استانی کمیته بهداشت و درمان گفت: 871 نفر کشته شده اند در این استان و در مجموع 29,631 موارد تایید شده اند تا کنون با بسیاری از آنها در شهر ووهان که سرعت گسترش ویروس برای اولین بار شناسایی شده است. هوبئی دارای حساب برای بسیاری از مرگ و میر مرتبط با جدید کروناویروس.

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

4:25 pm: 14 آمریکایی ها تست مثبت روی عرشه کشتی کروز

چهارده آمریکایی از جمله یک زن از اورگان که در الماس شاهزاده خانم کروز را آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

شاهزاده Cruises در بیانیه ای گفت که مهمانان در الماس شاهزاده را دریافت بازپرداخت خود را برای کرایه و نخواهد شد به صورت اتفاقی هزینه های متحمل شده در حالی که در کشتی. این شرکت همچنین گفت که آن را به مهمانان آینده کروز اعتباری برابر با کرایه برای این سفر است.

کارناوال متعلق به شرکت در روز سه شنبه قرار 3,700 مسافر و خدمه در کشتی در قرنطینه هنگامی که آن را به ژاپن است. این حرکت لازم بود توسط وزارت بهداشت ،

4:15 pm: آمازون پشت از بارسلونا کنفرانس

آمازون به حمایت از کنفرانس جهانی موبایل در بارسلونا در اواخر این ماه یک سخنگوی آمازون خدمات وب به تایید CNBC.

“با توجه به شیوع و ادامه داد: نگرانی در مورد رمان coronavirus آمازون خواهد برداشت از برگزاری نمایشگاه و شرکت در کنگره جهانی موبایل سال 2020 برنامه ریزی شده برای فوریه. 24-27 در بارسلونا اسپانیا” این شرکت در بیانیه ای گفت.

3:35 pm: که ارسال پیشبرد تیم به چین

سازمان بهداشت جهانی ارسال یک پیشرفت تیم به چین برای یک ماموریت بین المللی, با توجه به که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus.

دکتر بروس Aylward که بخشی از پیشرفت تیم قبلا به عنوان نماینده ویژه برای کسانی که در ابولا پاسخ تلاش از سال 2014 تا 2016 با توجه به این که وب سایت.

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: آمازون نیش ترمزی میزند از بارسلونا, کنفرانس, 14 آمریکایی ها تست مثبت در کشتی کروز

— CNBC کارن Gilchrist, ین ن لی ساناز چنگ یونیس Yoon, هیلاری تابه و جسی پوند کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im