پوشش در این وبلاگ به پایان رسیده است — اما برای تا به دقیقه به دقیقه پوشش در coronavirus, بازدید از وبلاگ زندگی می کنند از CNBC آسیا-اقیانوسیه تیم.

نخست وزیر بوریس جانسون مشخص شده “مشروط” برنامه ریزی برای بازگشایی, کشور, اقتصاد, اما گفته می شود وجود ندارد فوری برای پایان دادن به مستند در بریتانیا. ایتالیا گزارش 165 جدید و میر ناشی از Covid-19 کمترین روزانه مرگ و میر پس از 9 مارس عمران سازمان حفاظت گفت.

نا امید شده توسط مقامات محلی برگزاری بازگشایی کارخانه تسلا در فرمونت کالیفرنیا Elon Musk گفت: این آخر هفته که شرکت او را “حرکت خود را HQ و برنامه های آینده به تگزاس/نوادا بلافاصله.” اختلاف بیش از ایمنی و تجارت و بهداشت عمومی بین تسلا و کالیفرنیا در حال پخش است در سراسر ایالات متحده به عنوان متحده همچنان به استراحت و اقامت در خانه سفارشات و بازگشایی کسب و کار.

تعداد Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده است که در حال حاضر بیش از 80 ، 000 با تعدادی از موارد در بیش از 1.3 میلیون, با توجه به آخرین NBC News دفعات مشاهده شده است.

  • جهانی در مورد: بیش از 4 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: بیش از 280,000
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.3 میلیون
  • ایالات متحده و میر: بیش از 80 ، 000

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

6:30 pm: معاونت پنس به فاصله خود را برای بعد از چند روز

معاون رئیس جمهور مایک پنس در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید در واشنگتن دی سی ایالات متحده در روز پنج شنبه 23 آوریل سال 2020 است.

مایکل رینولدز | سازمان حفاظت محیط زیست | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

معاون رئیس جمهور مایک پنس خواهد فاصله خود را برای چند روز آینده پس از یکی از دستیاران خود را آزمایش مثبت برای coronavirus یک مقام ارشد گفت: NBC News.

اقدامات احتیاطی لازم نیست مقدار به خود انزوا به دلیل وجود دارد هیچ محدودیتی در برنامه خود این مقام گفت.

“معاون رئیس جمهور پنس ادامه خواهد داد و به دنبال مشاوره از کاخ سفید پزشکی واحد است و نه در قرنطینه” گفت: Devin o’malley, معاون رییس جمهور و عبدالله. “علاوه بر این معاون رئیس جمهور پنس را آزمایش کرده است منفی هر روز و برنامه در کاخ سفید فردا.” —Riya Bhattacharjee اسپنسر کیمبال

5:30 pm: Coronavirus ردیابی برای محل کار می تواند تبدیل به یک فرصت جدید برای تکنولوژی

تماس با دیجیتال ردیابی می تواند تبدیل به چند میلیارد دلار در بازار با توجه به برخی از تخمین می زند که شرکت های فن آوری را وارد کنید و این فیلد جدید برای ساخت همه چیز از wearables به نرم افزار برای پیگیری و جلوگیری از coronavirus از گسترش در محل کار.

“به دنبال در سازمان های بزرگتر که احتمالا بیشتر apt به موسسه چیزی شبیه به این مثل سازمان است که استخدام بیش از 1000 نفر و اگر من را از یک درصد از کسانی که نمی انتخاب کردن حتی با همه این فرضیات من هنوز به دنبال مانند یک رقم 4.3 میلیارد بازار بالقوه برای این کار گفت:” لورا بکر یک تحلیلگر پوشش کارمند با تجربه و مزایای IDC.

اپل و گوگل در میان گروه های غیر انتفاعی در حال ایجاد نرم افزار برای تماس ردیابی بیش از حد, اما سیستم خود را در هدف ، —Riya Bhattacharjee, Kif Leswing

5 pm: در اینجا چیزی است که سفر را مانند پس از Covid-19 همه گیر در نهايت محو می شود

Coronavirus همه گیر آورده این سفر و صنعت گردشگری به وقفه — هنگامی که آن را نشانی از بازگشایی expers می گویند به دنبال آن با شروع سفرهای جاده ای نه چندان دور از خانه. جدید سفر عادی ممکن است به معنی تغییر به اجاره تعطیلات بیش از هتل های رانندگی به جای پرواز و افزایش استفاده از بیمه مسافرتی و سفر شخصی مشاوران.

“گردشگری بازیابی به طور معمول آغاز می شود به صورت محلی گفت:” الیزابت موناهان سخنگوی TripAdvisor.com. “مسافران تمایل به سرمایه گذاری نزدیک به خانه و بازدید محلی خود را از eateries اقامت محلی برای گریز آخر هفته یا مسافرت در داخل کشور قبل از قوی تقاضا برای مسافرت های بین المللی باز می گرداند.” —Riya Bhattacharjee کنت Kiesnoski

4:30 pm: ما این است که خطر دوم coronavirus موج و افسردگی اقتصاددان علامت هشدار زندی

ساعت 4: چگونه متحده در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای حفظ coronavirus از اخلال در انتخابات سقوط

افراد منتظر در صف برای رای دادن در یک دموکرات در انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری در خارج از همیلتون دبیرستان در میلواکی ویسکانسین در 7 آوریل سال 2020 است.

کمیل Krzaczynski | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

Coronavirus بیماری همه گیر در حال تغییر است راه مردم رای خواهد داد در سال 2020 و در حالی که روشن نیست که آیا این تغییرات را تبدیل به هنجار های جدید, رای گیری از طریق پست در حال گسترش در کشورهای مختلف. برخی در حال اجرای دقیق تر برای تمیز کردن در نظر سنجی در حالی که دیگران به دنبال جایگزینی نظرسنجی از کارگران که ممکن است بیشتر succeptible به این بیماری است.

نبراسکا اولیه شنبه است. “ما در حال حاضر تمرکز اصلی انتخابات و هنوز هیچ برنامه ای برای انتخابات عمومی در ماه نوامبر” نبراسکا دستیار وزیر امور خارجه Cindi آلن گفت CNBC.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom امضا فرمان اجرایی در روز جمعه اجازه می دهد تمام رای دهندگان ثبت شده در دولت برای دریافت یک پست الکترونیکی-در رای گیری ماه نوامبر. کالیفرنیا ادامه خواهد داد به ارائه یک فرصت برای مردم به رای دادن در فرد در یک مرکز رای گیری. “که پست الکترونیکی-در انتخابات مهم است اما آن را منحصر به فرد جایگزین به مکان های فیزیکی” Newsom گفت. —Riya Bhattacharjee, Yelena Dzhanova

3:30 pm: تسلا به تشریح برنامه را به کارکنان به کار

ربات Kuka کار در تسلا مدل X در کارخانه تسلا در فرمونت کالیفرنیا.

ماسون Trinca | واشنگتن پست | گتی ایماژ

تسلا منتشر کرده است یک طرح را به کارکنان خود را به کار میان از افزایش اختلاف با محلی مقامات بهداشتی در کالیفرنیا بیش از یک پناهگاه در محل جهت است که نگه داشته است خودروساز فرمونت کارخانه بیکار در طول coronavirus بیماری همه گیر.

پاسخ تیم که شامل پزشک ایجاد ایمنی و بهداشت دستورالعمل های مبتنی بر محل سکونت و کار خاص ارزیابی ریسک ،

تسلا معتقد است که فرمونت کارخانه آبشار در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را ضروری نیروی کار دستورالعمل و باید از سرگیری تولید از آن است که بحرانی ملی زیرساخت ها است. – اما Newburger

3:15 pm: مبارزات آمریکا را غیر فعال هستند رو در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

صدها نفر از مردم در اتومبیل می رسند و در اولین روز از COVID-19 تست آنتی بادی رویداد در سایت در فلوریدا. آمریکایی ها با معلول از جمله کوری در حال تلاش برای دسترسی به آزمایش و سایر خدمات مراقبت های بهداشتی در طول coronavirus بحران است.

Paul Hennessy | پژواک سیم | برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

میلیون ها نفر از آمریکایی ها که رنج می برند از شنوایی و بینایی از دست دادن ادعای اقدامات برای معلولان با توجه به بهداشت عمومی پاسخ اضطراری برنامه ریزی شده اند و کمتر از کافی در Covid-19 بحران است. بسیاری در این جامعه در حال تلاش برای دسترسی به بحرانی خدمات مراقبت های بهداشتی از جمله Covid-19 تست. CDC و سعی دارند که اطلاعات در دسترس به معلول است. اما ناتوانی طرفداران می گویند شکاف ها باقی می ماند. —الهام جکسون

عضویت در: برای بیشتر در عمق پوشش از ما CNBC مجریان و خبرنگاران با بهداشت و درمان-مراقبت از مدیران و رهبران صنعت, درخواست برای پیوستن به سالم گرداند مجازی, اجلاس, مارس 12. بازدید cnbcevents.com/HealthyReturns برای کسب اطلاعات بیشتر.

2:30 pm: انگلستان بوریس جانسون تشریح ‘مشروط’ طرح به آرامی بازگشایی

نخست وزیر بوریس جانسون می دهد یک بیانیه در خیابان داونینگ در مرکز لندن در تاریخ 27 آوریل سال 2020 پس از بازگشت به کار پس از بیش از سه هفته پس از بستری با COVID-19 بیماری است.

دانیل LEAL-OLIVAS

نخست وزیر بوریس جانسون در زمان اولین گام به سهولت برخی از سخت coronavirus مستند اقدامات و به آرامی شروع به بازگشایی اقتصاد کشور است.

جانسون گفت که شهروندان که از خانه کار می کند باید “به طور فعال تشویق” برای رفتن به محل کار از دوشنبه اما اجتناب از استفاده از حمل و نقل عمومی در صورت امکان. مردم نیز اجازه داده می شود به مقدار نامحدودی از ورزش است.

“ما در حال حاضر نیاز به استرس است که هر کسی که نمی توانید از خانه کار می کنند به عنوان مثال کسانی که در ساخت و ساز و یا ساخت و تولید باید به طور فعال تشویق به رفتن به محل کار” جانسون گفت.

جانسون زودتر توییتی که دولت هدایت به حال دستورالعمل شامل “ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است” “محدود کردن تماس با افراد دیگر” و “حفظ فاصله خود را اگر شما بیرون بروید.”

“این زمان به سادگی برای پایان دادن به مستند این هفته” جانسون گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی ، “در عوض ما در حال برداشتن اولین گام های دقیق برای تغییر ما اقدامات است.” —Riya Bhattacharjee مت پرچ

2:15 pm: Mnuchin می گوید بیکاری اعداد را دریافت بدتر قبل از دریافت آنها بهتر’

خزانه داری آمریکا, وزیر استیون Mnuchin صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان coronavirus COVID-19 در کاخ سفید در 25 مارس سال 2020 در واشنگتن, DC.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت که نرخ بیکاری در ایالات متحده ممکن است در حال حاضر افزایش یافت و به 25 درصد و هشدار داد که این کشور می تواند “دائمی آسیب های اقتصادی” اگر این کشور بازگشایی شده است.

گزارش شماره ها احتمالا رفتن به بدتر قبل از دریافت آنها بهتر” Mnuchin گفت: Chris Wallace در طول یک مصاحبه با “فاکس نیوز یکشنبه,” اضافه کرد که “در سال آینده است برای رفتن به یک سال بزرگ.” در بیش از یک ماه coronavirus پاک است همه سود کار خود را پس از رکود بزرگ در آوردن ملت را دهه رشد اقتصادی خط به توقف سنگ زنی. —آماندا Macias

2 ساعت: نیویورک coronavirus بستری شدن در بیمارستان به سقوط مارس سطح کومو می گوید:

فرماندار نیویورک اندرو کومو را نشان می دهد یک ماسک صورت در یک جلسه توجیهی روزانه در ساحل شمالی دانشگاه بیمارستان در طی شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در منهست, نیویورک, ایالات متحده, مه 6 سال 2020 است.

برندان McDermid | ایسنا

نیویورک روزانه Covid-19 بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر شروع به بازگشت به جایی که آنها بودند که دولت بسته غیرضروری کسب و کار در ماه مارس رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز یکشنبه گفت.

کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که وجود دارد 521 بستری شدن در بیمارستان و 207 مرگ و میر قبل از روز است. بستری شکل می گرداند نیویورک “بازگشت به جایی که ما هنگامی که ما شروع به این جهنمی سفر” کومو گفت.

مرگ باقی می ماند “هنوز وحشتناکی بالا, اما بهتر است,” او گفت:. “همه از این کار همه از این پیشرفت تبدیل که جزر و مد از کاهش میزان عفونت است که همه به لطف به نیویورک و آنچه در نیویورک انجام داد” کومو گفت. —تاکر و هیگگینس

1:40 pm: San Francisco Covid-19 پاسخ ممکن است هدایت 1980s HIV تجربه

مولی کوک و پل Volberding

منبع: مولی کوک و پل Volberding

این Covid-19 شیوع آوردن خاطرات برای سان فرانسیسکو جامعه پزشکی است که خود را در خط مقدم از اپیدمی ایدز در 1980s, CNBC کریستینا فار گزارش. شهرستان ستایش شد پاسخ خود را در آن زمان و در حال ستایش برای آن پاسخ اولیه به این بیماری همه گیر کوروناویروس در حال حاضر.

“رفتن را از طریق این بیماری همه گیر به ارمغان می آورد تا احشایی, خاطرات احساسی HIV گفت:” دیرین سان فرانسیسکو ساکن باربارا ولز Seegal. “بسیاری از ما از دست عزیزان من از تعدادی از دوستان خوب. آن واقعا هرگز می رود.”

دکتر مولی کوک و دکتر پل Volberding ستایش این واقعیت است که سن فرانسیسکو در زمان حفظ حریم خصوصی بیمار به طور جدی در طول اپیدمی اچ آی وی. “کسانی از ما در این بیماری همه گیر شد واقعا حساس که در مورد” دکتر گفت: Cooke. “آن را تقریبا به یک گسل. به دنبال بازگشت ما کار می کرد می تواند با بهداشت عمومی بیشتر است.” —Riya Bhattacharjee کریستینا فار

1:10 pm: پیشرفت در نور UV فن آوری می تواند کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس

12:57 pm: کازینو خاموش کردن هزینه قبایل میلیون

زمانی که واشنگتن بسته قمار به عنوان بخشی از آن همه گیر پاسخ Kalispel قبیله در اصل خود را از دست داد اقتصاد, آسوشیتد پرس گزارش داد.

حدود 500 قمار اجرا توسط قبایل بسته اند در گیر یک حرکت است که اغلب تعطیل جوامع منبع اصلی درآمد با توجه به AP.

دولت فدرال مجاز 8 میلیارد دلار برای قبایل به عنوان بخشی از یک coronavirus بسته امداد در ماه مارس, اما پول به خارج که به افزایش فشار مالی بر رزرو.

“ما نمی توانیم صندوق هر برنامه بدون کازینو” فیل Haugen, chief operating officer از Kalispel قبیله ای اقتصادی اقتدار گفت: AP.

این Kalispel قبیله شمالی تلاش کازینو بسته برای حدود دو ماه هزینه قبیله میلیون ها دلار اما بازگشایی شد شنبه AP گزارش شده است. کازینو است که محدود کردن تعداد مشتریان اغلب تمیز کردن و عامل کمتر اسلات ماشین آلات و صندلی در جدول بازی ها به حفظ و اجتماعی فاصله روش در محل. —کریس Eudaily

12:32 pm: ایتالیا گزارش کمترین روزانه مرگ و میر تعداد موارد جدید از اوایل مارس

ناپل, کامپانیا, ایتالیا – 2020/05/10: داوطلبان آماده سازی بسته های از نیازهای اساسی با محصولات اولیه برای مردم فقیر و در محله های شهر ناپل. سازمان یافته توسط انجمن “سن گننرو” در Sanità محله. (عکس توسط Salvatore لاپورتا/KONTROLAB/LightRocket از طریق گتی ایماژ)

KONTROLAB

ایتالیا گزارش 165 جدید و میر ناشی از Covid-19 کمترین روزانه مرگ و میر پس از 9 مارس عمران سازمان حفاظت گفت: با توجه به رویترز.

موارد جدید کاهش یافت و به 802 و تحت 1,000 برای اولین بار از اوایل ماه مارس به گزارش رویترز،.

آژانس در حال حاضر گزارش 30,560 مرده از coronavirus پس از وقوع به نور آمد و 219,070 مجموع عفونت با توجه به انتخاب. —کریس Eudaily

11:52 am: شومر سوالات VA در مورد استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن-ترویج مالاریا مواد مخدر در دامپزشکان

بطری Prasco آزمایشگاه هیدروکسی کلروکین سولفات چیده شده برای یک عکس در کویینز شهر نیویورک آمریکا در روز سه شنبه 7 آوریل سال 2020 است.

کریستوفر Occhicone | بلومبرگ | گتی ایماژ

چارلز شومر سناتور. D-نیویورک گفت: Department of Veterans Affairs ممکن است قرار داده اند coronavirus بيماران در معرض خطر غیر ضروری با اجازه دادن به استفاده از هیدروکسی کلروکین یک اثبات نشده دارو در جانبازان آسوشیتد پرس گزارش داد.

شومر برای درخواست اطلاعات اضافی از VA مورد سفارش $208,000 ارزش از مواد مخدر است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت ترویج و بدون شواهد به عنوان یک درمان برای Covid-19 با توجه به AP.

“نگرانی وجود دارد که آنها با استفاده از این دارو زمانی که شواهد پزشکی می گوید آن را کمک نمی کند و می تواند صدمه دیده است” شومر گفت: AP.

مدیر سابق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار ریک روشن بود که حذف شده از پست خود در مارس و ثبت شده است یک خلاف کاران شکایت ادعا شده که این برگ برنده دولت می خواست به “سیل” نقاط داغ در نیویورک و نیوجرسی با اثبات نشده مخدر AP گزارش شده است. —کریس Eudaily

11:15 am: این بیماری همه گیر را لرزاند, سفر, صنعت

یک Delta Air Lines, Inc. کارمند پاک سازی یک شمارنده در بررسی منطقه در سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, ایالات متحده آمریکا روز پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 است.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

یک سفر جاده ای ممکن است هرگز همان خواهد بود.

یک مطالعه اخیر نشان داد که 82 درصد از مسافران نظرسنجی تغییر برنامه سفر برای شش ماه آینده اما اثرات ماندگار در صنعت سفر به احتمال زیاد کشش خوبی به آینده.

“گردشگری بازیابی به طور معمول آغاز می شود به صورت محلی” الیزابت موناهان سخنگوی TripAdvisor.com گفت: CNBC Kenneth Kiesnoski. “مسافران تمایل به سرمایه گذاری نزدیک به خانه و بازدید محلی خود را از eateries اقامت محلی برای گریز آخر هفته یا مسافرت در داخل کشور قبل از قوی تقاضا برای مسافرت های بین المللی باز می گرداند.”

چگونه یک خانواده معمولی تعطیلات تغییر یک بار سفر و گردشگری شروع دوباره پست-همه گیر? مسافران به احتمال زیاد ترجیح می دهند مقصدهای داخلی است که شما می شود و باقی می ماند در خصوصی اجاره به جای استفاده از هتل ها و استراحتگاه. —کریس Eudaily

10:42 am: ایالات آماده شدن برای برگزاری انتخابات سقوط در میان همه گیر

یک نشانه به یاد رای دهندگان به عمل اجتماعی فاصله در انتخابات بین حزب دموکرات Kweisi Mfume و جمهوری خواه کیمبرلی Klacik برای پر کردن مانده از اواخر تشکر. الیاس Cummings مدت در Edmondson دبیرستان در Baltimore, Md., روز شنبه, مارس 28 سال 2020 است.

تام ویلیامز | CQ-رول تماس از طریق گتی ایماژ

هر چند 2020 انتخابات ریاست جمهوری است که ماه به دور متحده در حال آماده سازی برای این بیماری همه گیر به تغییر راه آنها را اجرا مکان های رای گیری و رای گیری عملیات.

دولت رای گیری مقامات گفته CNBC یلنا Dzhanova آنها در حال آماده شدن برای انتخابات و اجتماعی فاصله دستورالعمل هنوز هم در اثر.

متحده, North Carolina, هاوایی, دلاور و آلاباما در حال برنامه ریزی برای تمیز کردن در نظر سنجی مراکز. کشورهای دیگر در حال پیش بینی نحوه اجرای مراکز رأی دهی اگر کارگران مسن تر و سایر داوطلبان که از ترس قرار گرفتن در معرض را نشان نمی دهد تا به کار است.

چند متحده در حال حاضر نقل مکان کرد و به گسترش رای گیری از طریق پست و کشورهای دیگر به دنبال راه هایی برای اینکه در شخص رای گیری امن تر است. —کریس Eudaily

10:23 am: میزان بیکاری در آمریکا می تواند به 20 ٪ برسد کاخ سفید مشاور می گوید:

کاخ سفید مشاور کوین Hassett گفته سی ان ان جیک Tapper که نرخ بیکاری در ایالات متحده می تواند افزایش یابد تا 20% به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس به ارمغان می آورد و این کشور را دهه رشد اقتصادی خط به توقف ناگهانی.

“این بزرگترین شوک منفی به اقتصاد است که ما تا کنون دیده اند در طول عمر ما. این آمار در اقتصاد است که در ماه ژانویه در مورد قوی ترین اقتصاد ما تا کنون دیده ام” توضیح Hassett در “وضعیت اتحادیه”.

“واقعیت این است با تمام تهاجمی آمریکا اقدام به پرتاب شاید تا آنجا که $9 تریلیون دلار در این نوع از پل به طرف دیگر ما دیدن چیزهایی مانند شغل گزارش روز جمعه — تقریبا همه کسانی که خودشان را بیکار گفت: آنها انتظار می رود به بازگشت به کار در شش ماه,” او اضافه شده است.

اقتصاد ایالات متحده از دست داد بی سابقه 20.5 میلیون شغل در ماه مارس نرخ بیکاری افزایش یافت و به 14.7% از 4.4 درصد در ماه مارس با توجه به گزارش اشتغال ماهانه منتشر شده در جمعه توسط وزارت کار. —آماندا Macias

10:14 am: Kudlow می گوید کاخ سفید در مذاکرات با کنگره در مورد بیشتر coronavirus امداد

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت که برگ برنده دولت در رسمی مذاکرات با آمریکا قانونگذاران از هر دو طرف در مورد آینده coronavirus امداد بسته است.

کاخ سفید متوقف شد مذاکرات رسمی با کنگره تا اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن به عنوان آن منتظر برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه دولت re-دهانه و دور قبلی امداد تاثیر اقتصاد است.

سنا دموکرات ها و جمهوری خواهان در یک کنفرانس برنامه ریزی شده در روز دوشنبه با Kudlow و سفید خانه اقتصادی adivsor کوین Hassett به بحث در مورد گام های بعدی. Kudlow و Hassett برگزار شد یک کنفرانس تلفنی با 50 نفر از خانه در روز جمعه برای بحث در مورد کوروناویروس پاسخ. —اما Newburger

9:55 am: چین در پاسخ به ‘دروغ’ از سیاستمداران ایالات متحده

رئیس جمهور چین امواج به ساکنان که در قرنطینه خانه می فرستد و توجه به آنها را در یک جامعه در ووهان مرکزی چین هوبئی مارس 10 سال 2020 است.

اضطراب سخت و ناگهانی Xinglei | رادیو فردا از طریق گتی

وزارت خارجه چین را رد کرد “مضحک اتهامات” توسط سیاستمداران ایالات متحده آمریکا است که چین نکردن اطلاعات در مورد Covid-19 از جمله ریشه های, ویروس, رویترز گزارش داد.

در 30 صفحه, 11,000-کلمه مقاله ارسال شده در وب سایت وزارت چین رد ایالات متحده اتهامات که این ویروس ایجاد شده و یا به بیرون درز از ووهان موسسه ویروس شناسی, با توجه به انتخاب. وزارت گفت: شواهد نشان می دهد Covid-19 است نه انسان ساخته شده و این موسسه نمی تواند سنتز جدید کروناویروس.

به چالش کشیدن اتهامات که این کشور شد و آهسته به صدا هشدار به جامعه بین المللی این وزارت گفت که چین به اطلاعات ارائه شده در “به موقع” “باز و شفاف” شیوه رویترز گزارش داد.

وزارت مقاله همچنین در پاسخ به انتقاد از چین اداره 34 ساله دکتر که سعی در بالا بردن زنگ بیش از شیوع بیماری در ووهان Li Wenliang که بعد از درگذشت ویروس.

وزارت گفت: Li شد “کاران” و او هرگز دستگیر رویترز گزارش داد. —کریس Eudaily

9:12 am: آمریکا برای رسیدن به مغلوب ساختن پیشی جستن 100,000 یک هدف در ماه جولای در حالی که تقاضا برای تنفس دستگاه کاهش یافته است

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در خط مونتاژ در طول یک تور از Honeywell امکانات تولید محافظ ماسک صورت برای بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در شهر فینیکس, آریزونا, مه 5 سال 2020 است.

تام برنر | ایسنا

ایالات متحده با صرف نزدیک به 3 میلیارد دلار به تولید هواکش پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اواخر ماه مارس است که دولت او را 100,000 تنفس دستگاه در 100 روز با توجه به آسوشیتد پرس.

AP تحليل فدرال پیمانکاری داده ها نشان داد که وزارت بهداشت و خدمات انسانی را فراتر از رئيس جمهور را هدف جولای 13, است که یک هفته بعد از 100 روز به هدف های تعیین شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن.

HHS به نظر می رسد به گرفتن حدود 200000 جدید تنفس دستگاه تا پایان سال 2020 با توجه به AP که بیش از دو برابر تعداد برآورد هواکش که در ایالات متحده بيمارستان قبل از همه گیر.

اما ونتیلاتور فشار ممکن است بیش از حد, بیش از حد دیر است.

تقاضا برای دستگاه کاهش یافته است در طول ماه گذشته به عنوان ایالات متحده مرگ و میر از این ویروس نزدیک 80,000 با توجه به AP. پزشکان تغییر راه آنها با استفاده از هواکش در بیماران پس از مشاهده غیر منتظره ای بالا نرخ مرگ و میر برای coronavirus قربانیان قرار داده و در دستگاه تنفس. —کریس Eudaily

اصلاح: این مطلب به روز شده است برای درست ایالات متحده مرگ و میر است که با نزدیک شدن 80,000.

8:37 am: بوریس جانسون آماده پنج لایه سیستم هشدار دهنده برای کاهش انگلستان مستند

دو خانواده حفظ اجتماعی فاصله در حالی که صحبت کردن به یکدیگر در خارج از خانه در Hampstead شمال لندن به انگلستان همچنان در lockdown برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

ویکتوریا جونز | بهبهان تصاویر | گتی ایماژ

انگلستان در حال تغییر است آن گل سرسبد “در خانه ماندن” شعار “باقی بماند هشدار” رویترز گزارش.

نخست وزیر بوریس جانسون تنظیم شده است به اعلام پنج لایه سیستم هشدار دهنده در انگلستان به عنوان بخشی از دولت نقشه راه برای کاهش مستند اقدامات با توجه به انتخاب.

جانسون برنامه ریزی شده است برای اعلام به روز رسانی در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی که شامل فشار برای افرادی که از خانه کار می کند به بازگشت به کار و کاهش محدودیت اجازه می دهد مردم را به ورزش تنها یک بار در روز با توجه به یک دولت رسمی و رسانه های بریتانیا از طریق رادیو فردا.

“ما نیاز به گسترده تر پیام زیرا ما می خواهیم به آرامی و با احتیاط راه اندازی مجدد اقتصاد و کشور” وزیر مسکن رابرت Jenrick در مصاحبه ای گفت: با توجه به رویترز. —کریس Eudaily

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: روسیه موارد بالا 200,000

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de