یک زن می پوشد یک ماسک محافظ برای جلوگیری از گسترش سارس-مانند ویروس به عنوان او راه می رود خارج از شهر ممنوعه (بازگشت) پس از بارش برف در پکن در فوریه 2 سال 2020 است.

نیکولاس Asfouri | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

5:50 pm: هنگ کنگ بسته اکثریت گذرگاه های مرزی با سرزمین اصلی چین

هنگ کنگ رهبر کری لام روز دوشنبه اعلام کرد که این شهرستان را به حالت تعلیق 10 از امکان 13 گذرگاه های مرزی با سرزمین اصلی چین در تلاش برای محدود کردن سرعت پخش كردن, coronavirus.

هزاران نفر از کارکنان پزشکی در هنگ کنگ رفت و در اعتصاب شروع دوشنبه وادار شهر دولت برای تن دادن به یک تقاضا برای تعطیلی کامل مرزهای خود را با سرزمین اصلی چین برای جلوگیری از گسترش ویروس. (12 p. m. به روز رسانی).

لام گفت: پزشکی کارگر اعتصاب قرار دادن بیماران در معرض خطر توصیف این حرکت به عنوان “بسیار معنی.”

این شهر اجرایی شده است گفت: قبلا کامل مرز خاموش شدن با سرزمین اصلی چین خواهد بود “تبعیض آمیز است.”

5:40 pm: G-7 وزرای بهداشت برای برگزاری نشست به بحث در مورد کوروناویروس در روز دوشنبه

ایتالیا با وزارت بهداشت تایید وزرای بهداشت از گروه هفت (G-7) بحث شیوع کروناویروس در یک تماس تلفنی در 10 p. m. پکن زمان (ساعت 2 بعد از ظهر وقت تهران) روز دوشنبه.

G-7 گروه شامل بریتانیا, کانادا, فرانسه, آلمان, ایتالیا, ژاپن و ایالات متحده است.

می آید در مدت کوتاهی پس از چین ملی کمیسیون بهداشت گزارش 361 نفر در کشور فوت کرده است به عنوان یک نتیجه از ویروس.

4:45 pm: روسیه می گوید اتباع خارجی پیدا کردم با کروناویروس ممکن است اخراج شوند

نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin روز دوشنبه گفت که اتباع خارجی یافت می شود شما با coronavirus ممکن است اخراج با توجه به اینترفاکس اعلام کرد.

نظرات خود را پس از دو مورد اول از پنومونی کشنده مانند ویروس گزارش شده است که روسیه در هفته گذشته.

مسکو را به حالت تعلیق مستقیم قطار مسافری به چین و همچنین پروازهای مستقیم.

3:30 pm: چین می گوید: برخی از کشورهای overreacted به شیوع ویروس

چین وزارت امور خارجه روز دوشنبه گفت: برخی از کشورها به خصوص آمریکا باید overreacted به شیوع کروناویروس با توجه به انتخاب.

ایالات متحده به ویژه گسترش ترس به جای ارائه قابل توجهی کمک وزارت خارجه چین گفت. این اولین بار بود که به کشور تحمیل ممنوعیت سفر بر مسافران چینی آن را گفت.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته امضا برای ایالات متحده به انکار ورود به هر اتباع خارجی که سفر در چین در دو هفته گذشته.

“همه آن را انجام داده تنها می تواند ایجاد و گسترش ترس است که به عنوان مثال بد” سخنگوی وزارت Hua Chunying گفت: با توجه به رویترز.

این وزارت افزود که این غیر منطقی است برای جلوگیری از مردم را از ورود به مرزهای. چند کشور دیگر نیز قرار داده شده محدودیت های مسافرتی در اتباع چینی و یا کسانی که با سفر در تاریخ چین است.

3:15 pm: سهام چین شیرجه با نزدیک

سرزمین اصلی چین به بازارهای سقوط در بازگشت خود از تمدید قمری تعطیلات سال جدید و حفظ شیب کاهش ،

ترکیبی شانگهای کاهش یافت 7.72% در حالی که شنژن جزء کاهش 8.45%. شنژن کامپوزیت شیرجه 8.41%. قبلا آنها کاهش یافت تا آنجا که نزدیک به 9 درصد.

خشکی یوان چین لمس یک کم از 7.0223 در برابر دلار آمریکا در آخرین معاملات در 7.0141 در حالی که خود دریایی آمریکا بود که در 7.0132 در هر دلار.

2:30 pm: روسیه شروع به تخلیه شهروندان از ووهان

روسیه قصد دارد برای شروع به تخلیه شهروندان خود از ووهان در روز دوشنبه. وجود بیش از 600 روس ها در این شهر چینی با توجه به گزارش رویترز با استناد به روسیه معاون نخست وزیر.

روسیه که گزارش شده دو coronavirus موارد هفته گذشته به حالت تعلیق مستقیم قطار مسافری به چین و همچنین پروازهای مستقیم.

1:30 pm: Coronavirus مرگ و میر در سرزمین اصلی چین پیشی سارس

تعداد مرگ و میر در سرزمین اصلی چین در حال حاضر پیشی گرفته است که از سارس. مقامات گفت که از زمان شیوع کروناویروس را کشته بود 361 مردم از طریق پایان از یکشنبه. با توجه به سازمان بهداشت جهانی اولین مورد از رمان coronavirus در ووهان چین گزارش شد Dec. 31.که تعداد بیشتر از 349 مرگ و میر در طول شیوع بیماری سارس به طول انجامید که از سال 2002 تا 2003.

12:50 pm: چین می گوید, ماسک ظرفیت تولید دو برابر ویروس تاثیر بر اقتصاد ‘موقت’

چین ظرفیت تولید ماسک صورت دو برابر شده است که از یکشنبه شب گفت: لیان Weiliang معاون توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون در یک جلسه مطبوعاتی در پکن صبح روز دوشنبه.

پس از تهدید این ویروس به تصویب دولت خواهد خرید بیش ماسک لیان گفت: با توجه به کسب و کار’ نگرانی در مورد تولید بیش از حد.

در ضمن موجودی از سبزیجات در ووهان کانون شیوع بازگشت به “سطح نرمال” با توجه به وانگ Bingnan معاون وزیر وزارت تجارت در همان جلسه.

لیان اضافه شده است که تاثیر این ویروس بر اقتصاد به ویژه مصرف در حال افزایش است اما تاثیر کلی به اقتصاد است “موقت.”

12:00 pm: هزاران نفر از کارکنان بهداشتی درمانی در هنگ کنگ اعتصاب

هزاران نفر از کارکنان پزشکی در هنگ کنگ رفت و در اعتصاب شروع دوشنبه وادار شهر دولت برای تن دادن به یک تقاضا برای تعطیلی کامل مرزهای خود را با سرزمین اصلی چین برای جلوگیری از گسترش ویروس.

حدود 2,400 کارکنان در یک اعتصاب در روز دوشنبه با توجه به گزارش رویترز. اگر دولت پاسخ نمی دهند 6:00 p.m هنگ کنگ/گناه همه کارکنان از جمله بیش از 6000 نفر از کارگران خدمات ضروری — را کامل اعتصاب از روز شنبه با توجه به گزارش جنوب چین صبح پست.

11:10 am: Huawei رزومه تولید

چینی غول تکنولوژی Huawei گفت: آن را از سر گرفته است و تولید کالا از جمله دستگاه های مصرف کننده و دیگر تجهیزات مخابراتی.

حرکت در خط با یک بخشنامه دولت که اجازه می دهد تا برخی از صنایع انتقادی باقی می ماند و در عمل در میان تصمیم دولت برای گسترش shutdown در بیش از نیمی از چین در استان ها و مناطق در تلاش برای کنترل شیوع.

10:40 am: ویتنام تایید سه مورد جدید

ویتنام تایید کرد سه coronavirus موارد با توجه به رویترز با استناد به این کشور وزارت بهداشت ، به ارمغان می آورد که مجموع آن به هشت مورد. این کشور اعلام کرده بود یک اضطراری برای بهداشت عمومی در روز شنبه و به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد و از سرزمین اصلی چین است.

9:50 am: ما گزارش دو مورد

دو نفر — یک زن و شوهر — تایید شد در سن بنیتو در کالیفرنیا اواخر روز یکشنبه. شوهر به تازگی از سفر به ووهان, در حالی که همسر نداشت. ساخته شده است که تعداد کل موارد در ایالات متحده در 11.

9:32 am: سرزمین اصلی چین سهام غوطه تقریبا 9%

سرزمین اصلی چین به بازارهای سقوط در بازگشت خود از تمدید قمری تعطیلات سال جدید.

شنژن جزء شیرجه 8.69% و شنزن کامپوزیت فرو 8.65 درصد در اوایل معاملات. شانگهای کامپوزیت سقوط بیش از 8 درصد.

هر دو بخش خشکی و دریایی یوان ضعیف گذشته 7 سطح در برابر دلار در صبح روز دوشنبه یک کلید سطح روانی.

بانک خلق چین, اما, یکشنبه اعلام کرد که آن را تزریق 1.2 تریلیون یوان ($174 میلیارد دلار) ارزش نقدینگی به بازار از طریق باز کردن بازار معکوس عملیات مخزن.

که کل نقدینگی در سیستم بانکی حدود 900 میلیارد یوان بیشتر نسبت به یک سال پیش آن اضافه شده است.

چین اوراق بهادار کمیسیون تنظیم مقررات گفت: دولت متعلق به مردم روزانه در روز یکشنبه که در آن اعتقاد بر این شیوع و تاثیر آن بر بازار خواهد بود کوتاه زندگی می کردند. برای حمایت از شرکت های آن گفت: این امر تماس در اوراق قرضه شرکت های بزرگ سرمایه گذاران برای تمدید بدهی های سررسید تاریخ و در نظر گرفتن راه اندازی مصون سازی ابزار برای به اشتراک گذاری در بازار به سهولت در بازار وحشت.

8:45 am: بیشتر استان یا مناطق گسترش shutdown

همانطور که از صبح روز دوشنبه در حداقل 24 استان ، شهرداری و مناطق دیگر در باید گفت که کسب و کار به سر کار قبل از Feb. 10 در اولین. که با توجه به در دسترس عموم اظهارات از دولت است.

در سال گذشته بخش هایی از چین اختصاص بیش از 80 درصد از تولید ناخالص ملی و 90 درصد از صادرات با توجه به CNBC محاسبات از اطلاعات قابل دسترسی از طریق وزش اطلاعات است.

پکن: تشویق شرکت ها به کارکنان کار از خانه تا فوریه. 10.

هوبئی: کسب و کار در حال بازگشایی حداقل تا فوریه. 14. مقامات روز جمعه گفت که هوبئی خواهد بیشتر گسترش تعطیلات به یک “مناسب میزان” با توجه به دولتی روزنامه روزانه مردم.

تیانجین: کسب و کار و مدارس به بازگشایی تا اطلاع ثانوی.

آنهویی, Chongqing, Fujian, Guangdong, Guangxi, Guizhou, Hebei, Heilongjiang, Henan, هونان, مغولستان داخلی, Jiangsu, Jiangxi, Jilin, Liaoning, Ningxia, Shaanxi, Shandong, شانگهای, Shanxi سوژو شیان یوننان ژجیانگ: کار این است که به سر هیچ زودتر از نیمه شب در فوریه. 9.

8:10 am: چین بازار مجموعه به بازگشایی در روز دوشنبه

سرمایه گذاران در حال نیروبخش برای بازگشایی سرزمین اصلی چین به بازار ساعت 9:30 صبح پس از تمدید تعطیلات با انتظارات آنها را ضرب و جرح در میان شیوع ویروس.

بانک خلق چین, اما, یکشنبه اعلام کرد که آن را تزریق 1.2 تریلیون یوان ($173 میلیارد دلار) ارزش نقدینگی به بازار از طریق باز کردن بازار معکوس عملیات مخزن.

در ضمن دیگر بازارهای آسیا سقوط در روز دوشنبه باز با ژاپن و استرالیا و کره جنوبی همه حذف بیش از 1٪.

7:50 am: چین تایید 57 اضافی مرگ و میر و 2,829 موارد جدید

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود اضافی 57 کشته و 2,829 جدید مورد تأیید عنوان پایان یکشنبه. به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 361 مرگ و میر و 17,205 مورد تأیید دولت گفت.

6:54 am: چین هوبئی تایید اضافی 56 کشته و 2,103 موارد جدید

هوبئی استانی کمیته بهداشت و درمان تایید 2,103 موارد جدید و اضافی 56 مرگ و میر در این استان از طریق پایان Feb. 2. آن گفت که به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در منطقه به 11,177 به عنوان مرگ و میر افزایش می یابد به 350 مرگ و میر در استان است.

ووهان چین است این شهر هوبئی استان و کانون شیوع کروناویروس.

تمام بار زیر در ایالات متحده به وقت استاندارد شرقی.

5 pm: کالیفرنیا, شهرستان, گزارش نهمین ما مورد coronavirus

نهم ایالات متحده در مورد کوروناویروس تایید شد در شهرستان سانتا کلارا در روز یکشنبه. این مورد دوم در منطقه خلیج سان فرانسیسکو. در این صورت است که در یک زن بود که به تازگی در ووهان چین و بازدید از ایالات متحده به دیدن خانواده در Jan. 23 با توجه به شهرستان سانتا کلارا عمومی وزارت بهداشت.

3 بعد از ظهر: راه آهن روسیه توقف قطار مسافری به چین

راه آهن روسیه گفت: این امر به طور موقت به حالت تعلیق مسافر قطار به چین از نیمه شب تا اطلاع ثانوی از جمله خدمات راه آهن در امتداد مسکو-پکن مسیر.

2 ساعت: چین پس از اتمام ساختمان بیمارستان جدید در 10 روز

چین در شهر ووهان به پایان رسید ساختمان اورژانس بیمارستان به درمان بیماران آلوده به ویروس. Huoshenshan بیمارستان را 1,400 پزشکی از کارکنان نیروهای مسلح با شروع در روز دوشنبه و یک ظرفیت 1000 تخت دولت چین آژانس خبری شین هوا گزارش شده است.

برای پوشش بیشتر در coronavirus خواندن یک شبه وبلاگ از CNBC آمریکا تیم.

— CNBC ساناز چنگ Eustance هوانگ و اما Newburger و همچنین رویترز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im