Coronavirus به روز رسانی: جهانی سهام در بازارهای بین المللی به عنوان زخمی گذشته 2,500

یک مرد چینی می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او راه می رود توسط تبلیغات بنر در فوریه 20, 2020 در پکن ،

Kevin Frayer

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

7:15 pm: چین هشدار به شهروندان در برابر سفر به ما می گوید: گردشگران بارها و بارها تحت درمان ‘ناعادلانه’

چین وزارت فرهنگ و گردشگری هشدار داد شهروندان در برابر سفر به آمریکا گفت: گردشگران چینی تا به حال بارها و بارها شده است درمان می شود “ناعادلانه” stateside.

در بیانیه منتشر شده روز دوشنبه وزارت شهروندان خواست به منظور بالا بردن آگاهی خود را با توجه به ایالات متحده آمریکا وضعیت امنیتی و “بیش از حد” اقدامات پیشگیری.

کاخ سفید بود فورا در دسترس است به نظر در هنگام تماس با CNBC در روز دوشنبه.

چین تا به حال خواست شهروندان خود در برابر سفر به آمریکا در ماه ژوئن سال 2019 در زمان اوج تجارت تنش بین دو کشور اقتصاد است.

6:40 pm: ووهان ناگهان لغو looser, سفر, سیاست تنها پس از چند ساعت

این ووهان شهرداری دولت در زمان خود اولین گام روز دوشنبه نسبت به شل شدن شهرستان گسترده ای مستند است که آغاز شده در Jan. 23. چند ساعت بعد اما مقامات شهرستان لغو سیاست تغییر و گفت: آن صادر شده توسط یک کنترل ترافیک و دریافت نمی کنند تصویب unnamed “رهبران اولیه.”

به عنوان یک نتیجه محدودیت های مسافرتی باقی می ماند به عنوان ووهان با این نسخهها کار به پیاده سازی رئیس جمهور چین را رهنمود برای محدود کردن coronavirus از طریق جنبش مردم, آخرین اطلاعیه گفت.

زودتر آنلاین, بیانیه, در حال حاضر حذف شده گفت: مردم به دنبال درمان بیماری های خاص و یا در غیر این صورت رشته در ووهان می تواند در دسته در طول ساعت های اوج به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال روش های خاص.

اطلاعیه اولیه در آمد و مدت کوتاهی پس از یازدهم نظرات در یکشنبه که مقامات محلی باید یک “دقیق” رویکرد زمانی که کنترل این ویروس و نرم کننده سفر.

ووهان پایتخت هوبئی استان و حساب برای اکثر مرگ و میر و تایید موارد از شیوع کروناویروس که شروع به ظهور در ماه دسامبر. — وو

6:20 pm: جهانی سهام roiled ایتالیا و کره جنوبی صدای زنگ coronavirus

بازارهای سهام در سراسر جهان به فروش کردن در صبح روز دوشنبه به عنوان خونتان coronavirus موارد در ایتالیا و کره جنوبی و خاورمیانه جرقه ترس از گسترش بیشتر فراتر از چین است.

کره جنوبی شاخص Kospi تعطیل 3.9% در حالی که ایتالیا FTSE MIB سقوط بیش از 900 امتیاز در اوایل تجارت است.

پان-شاخص Stoxx 600 معیار سقوط 3.5% با بریتانیا FTSE 100, شاخص CAC 40 در فرانسه و آلمان داخ همه به شدت در حال سقوط.

Stateside داو آتی شد با اشاره به از دست دادن بیش از 700 نقطه در روز دوشنبه باز با قراردادهای آتی در شاخص S&P 500 و Nasdaq نیز در حال سقوط است. — Smith

معامله گران واکنش نشان می دهند پس از بسته شدن بل در بازار بورس نیویورک (NYSE) در 5 اوت سال 2019 در وال استریت در شهر نیویورک است.

یوهانس Eisele | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

5:50 pm: ایران تایید 61 coronavirus موارد با مرگ و میر 12 در سراسر کشور

معاون وزیر بهداشت نیز تایید کرد که تا به 61 نفر قرارداد coronavirus با 12 مرگ و میر در سراسر کشور.

صحبت در یک کنفرانس خبری در تلویزیون دولتی روز دوشنبه ایران را به ایرج Harirchi گفت: بسیاری از موارد تایید شده از COVID-19 شده بود در شهر قم.

پیشتر در روز دوشنبه چین ملی کمیسیون بهداشت گزارش اضافی 409 موارد از coronavirus با 150 مرگ و میر. که به ارمغان می آورد تعداد کل تایید عفونت به 77,150 با 2,592 مرگ و میر در سراسر کشور. (نگاه کنید 10:58 p. m. به روز رسانی). — مردیت

5:30 pm: چین تاخیر اقتصادی در جلسه به عنوان coronavirus نگرانی باقی بماند

رهبران چینی تصمیم گرفت روز شنبه به تعویق انداختن جلسه سوم از 13th, ملی, با توجه به رسانه های دولتی.

هیچ تاریخ آینده داده شد. کنگره دیدار که در اصل مجموعه ای برای شروع 5 مارس و یک کلید رویداد سالانه در پکن که در چین منتشر اقتصادی آن اهداف برای سال, از جمله تولید ناخالص داخلی.

از آنجا جدید پنومونی زا ویروس شروع به گسترش در چند هفته گذشته مقامات چینی را دلسرد محلی از سفر و جمع آوری با هم.

به تعویق افتادن علائم اولین بار از چین به تصویب رسید فعلی مارس برنامه در سال 1995 برای جلسه پارلمان رویترز گزارش داد. — چنگ

اعضای محلی محله کمیته پوشیدن ماسک محافظ به عنوان آنها بررسی متوسط ساکن ورود در یک سنگر قرار داده شده به مردم را کنترل ورود و خروج محلی hutong به عنوان بخشی از تلاش های دولت برای کنترل گسترش coronavirus در فوریه 19 سال 2020 در پکن ،

Kevin Frayer | گتی ایماژ

5:20 pm: ING انتظار سقوط در گردشگری به هزینه های آسیا تا $115 میلیارد دلار در سال 2020

چین سریع-پخش coronavirus می توانید ببینید آسیا از دست دادن بیش از 100 میلیارد دلار در گردشگری رسید ING گفت: در یک یادداشت تحقیقاتی منتشر شده دوشنبه.

رابرت Carnell اقتصاددان ارشد و رئیس تحقیقات برای آسیا و اقیانوس آرام در ING گفت هلندی مالی گروه را بر عهده داشتند و صفر گردشگری رسید از گردشگران بازدید از چین و گردشگران چینی پرواز به آسیا.

این یک “ناخالص ساده” Carnell گفت: اما آن را متناسب با یک سناریو که در آن شیوع پرسه طولانی پس از آن قله.

“سفر رسمی محدودیت ممکن است آهسته برداشته شود و مسافران باقی می ماند ممکن است با احتیاط طولانی پس از آن را بی خطر است برای آنها را به سفر دوباره” او گفت:.

درآمد گردشگری کمک حدود 11 درصد از تولید ناخالص داخلی چین در سال 2018 با توجه به تجارت و اقتصاد است. — ابیگیل Ng

4:55 pm: ایتالیایی سهام غوطه 4% به عنوان coronavirus تعطیل شهرها و مدارس و مسابقات فوتبال

ایتالیایی سهام سقوط در اوایل تجارت صبح روز دوشنبه به عنوان منطقه یورو سومین اقتصاد دست و پنجه نرم با بیشترین شیوع کروناویروس در خارج از آسیا است.

بازارهای اروپایی screeched پایین در اوایل معاملات با FTSE MIB شاخص تجارت 990 امتیاز پایین در 23,808 یا 4 درصد پایین تر است. سهام بانک به شدت کاهش یافت در حالی که سهام یوونتوس فوتبال باشگاه, به طور خلاصه, متوقف, پس از سقوط از 11 درصد است.

وجود گسترده نگرانی از گسترش ویروس در شمال ایتالیا; این کشور در حال حاضر 152 مورد تأیید و چهار مرگ و میر ناشی از این ویروس که از صبح روز دوشنبه با یک افزایش شدید در موارد بیش از آخر هفته. — Ellyatt

4:45 pm: کره جنوبی تایید 70 بیشتر موارد از coronavirus مجموع بیش از 830

کره جنوبی تایید اضافی 70 نفر از coronavirus آوردن تعداد کل عفونت در سراسر کشور به 833.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: بسیاری از موارد جدید آمد از جنوب شرقی شهر Daegu.

زودتر جلسه توجیهی گزارش بیشتر 161 نفر قرارداد کشنده آنفولانزا مانند ویروس. (ببینید 9:24 a. m. به روز رسانی).

به این معنی که این کشور نیز به ثبت رکورد روزانه سنبله از coronavirus با 231 موارد اضافی را تایید کرد روز دوشنبه. — مردیت

4:05 pm: کره شمالی گزارش قرنطينه 380 خارجی در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس

کره شمالی گزارش قرنطینه 380 خارجی به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

اکثر کسانی که در قرنطینه هستند تصور می شود دیپلمات های مستقر در شهر پیونگ یانگ Yonhap news agency گزارش روز دوشنبه با استناد به رسانه های دولتی در کره شمالی.

آن را بلافاصله روشن نیست چه مدت قرنطینه دوره گذشته خواهد بود در حالی که ملیت از کسانی که در انزوا نشده است نشان داد.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) است که قبلا آن را گفت تا به حال هیچ نشانه ای از COVID-19 داشتن به کره شمالی. — مردیت

در این عکس گرفته شده در فوریه 6, 2020, یک کارگر از Songyo لباس بافتنی کارخانه در پیونگ یانگ تولید ماسک برای حفاظت در برابر جدید کروناویروس.

KIM WON-JIN | خبرگزاری گتی ایماژ

3:27 pm: چین بزرگترین صنعتی کسب و کار از سر کار به تدریج

کار چیدن در چین سه صادرات استان با توجه به توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون.

برای شرکت های صنعتی بیشتر از یک مقیاس خاص از سرگیری کار در صدر 90% در استان ژجیانگ و بیش از 70% در گوانگدونگ و جیانگسو, مقامات گفت. که اشاره به شرکت با درآمد سالانه حداقل 20 میلیون یوان ($2.86 میلیون) از کسب و کار اصلی خود ، در سراسر کشور, معدن زغال سنگ تولید حدود 76 درصد مواد غذایی پردازش در 70% و railcar بار بهبود به حدود 95 درصد به قبل از سال جدید قمری تعطیلات سطوح این کمیسیون گفت. آهن و تولید فولاد حدود 67% و فلزات غیر آهنی از سر گرفته است و در یک نرخ از حدود 86 درصد است.

برخی از شرکت ها به ویژه کوچک و متوسط کسب و کار مواجه شده اند با مشکلات بزرگی در تولید و عملیات با توجه به تاثیر این ویروس با توجه به NDRC پارتی, منشی, Cong Liang. او می گوید که این ویروس’ اثر در اقتصاد چین است که در کوتاه مدت. با توجه به این فشارها بر رشد منابع انسانی و امنیت اجتماعی, معاون وزیر شما Jun گفت: تاثیر بر اشتغال است “نه” و این که کشاورزان و فارغ التحصیلان دانشگاهی مواجه خواهد شد مشکلات بیشتر. — چنگ

1:25 pm: شش استان پایین تر coronavirus اضطراری سطح پاسخ

چین بزرگترین استان با صادرات گوانگدونگ و زغال سنگ-تولید استان شانشی خود را کاهش واکنش های اضطراری سطح در دو, در حالی که, Gansu, Yunnan, Guizhou و لیائونینگ هر کاهش آنها به سطح سه.

جمع و جور کردن اجازه می دهد تا مقامات محلی برای پاسخگویی به منطقه خاص نیاز دارد و به دنبال یک کاهش در تازه تایید موارد خارج هوبئی استان کانون این بیماری است. از 398 چنین مواردی گزارش روز یکشنبه, 11 آمد از استانهای دیگر از هوبئی با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت.

کاهش سطح پاسخ به شرح زیر تاکید بیشتر از دولت مرکزی در حفظ رشد اقتصادی است. رئیس جمهور چین روز یکشنبه گفت که این ویروس را دشوار است به شامل در این کشور پس از تاسیس جمهوری خلق چین” و “به ناچار معامله نسبتا بزرگ ضربه” به اقتصاد کشور است. او همچنین گفت: هر منطقه باید اتخاذ اقدامات برای از سرگیری کار و تولید بر اساس سطح محلی از خطرات بهداشتی با توجه به انگلیسی زبان گزارش از وزارت امور خارجه خبرگزاری ایسنا. — وو

12:36 pm: کره جنوبی شرکت های هواپیمایی فروش

سهام کره ای و هوایی Asiana Airlines کاهش بیش از 5 درصد هر یک پس از افزایش در تعداد موارد تایید شده در کره جنوبی. به عنوان تعداد کل عفونت های گزارش شده در کشور شروع به پریدن کرد بیش از 700 هر دو شرکت های هواپیمایی در زمان مراحل را برای لغو پروازها به شهر دائگو که در آن بسیاری از موارد جدید تشخیص داده شده اند.

Asiana Airlines به حالت تعلیق پروازهای بین Daegu و ججو تا دریا. 9 (دیدن 10:45 am به روز رسانی). رویترز گزارش داد که کره جنوبی نیز متوقف تمام پروازها به مقصد این شهر تا دریا. 28. کم هزینه حامل هوا بوسان فروش 3.89%. — Roy Choudhury

10:58 am: چین گزارش 150 اضافی مرگ و میر

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش اضافی 150 کشته و 409 جدید تایید موارد از Feb. 23. از 409 موارد جدید, 398 آمد از استان هوبی در حالی که تنها 11 گزارش شده و در بقیه سرزمین اصلی چین است. آورده است که در سراسر کشور شمارش آرا از مجموع عفونت به 77,150 مورد تأیید و 2,592 مرگ و میر.

هوبئی استانی کمیته بهداشت و درمان گزارش 149 اضافی مرگ و میر در این استان از جمله 131 در ووهان که در آن پنومونی-مانند ویروس برای اولین بار شناسایی شده است. از Feb. 23 هوبئی استان گزارش شده و در مجموع 64,287 تایید موارد 2,495 مرگ و میر. این کمیسیون گفت: 16,738 مردم شده است از بیمارستان مرخص شده. — Roy Choudhury

10:45 am: Asiana Airlines تعلیق پروازهای بین Daegu و ججو

کره جنوبی دومین حامل Asiana Airlines گفت که تعلیق پروازهای داخلی بین Daegu و ججو از Feb. 25 تا دریا. 9. بسیاری از موارد جدید گزارش شده در کشور در آمد از شهر Daegu. (ببینید 9:24 ق. ظ و ساعت 7 صبح روز رسانی) — Roy Choudhury

9:24 am: کره جنوبی موارد پیش افتادن از 760 مرگ و میر افزایش به هفت

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده اضافی 161 موارد در صبح روز دوشنبه آوردن مجموع به 763 در سراسر کشور. بسیاری از جدید تایید موارد گزارش شده در شهر Daegu.

اضافی دو نفر گفته اند که شمار کشته شدگان به هفت. — Roy Choudhury

8:47 am: کره جنوبی سهام سقوط بیش از 2%

8:15 am: رئیس جمهور یازدهم می گوید: بیماری همه گیر است که یک بحران و ‘آزمون’ به صورت چین

Coronavirus شیوع عمده ای اضطراری برای بهداشت عمومی است که به سرعت در حال گسترش و تبدیل به مشکل شامل رئیس جمهور چین گفت: در یک جلسه در پکن روز یکشنبه رسانه های دولتی شین هوا گزارش شده است.

“این است که هر دو یک بحران و یک آزمون بزرگ برای ما” یازدهم گفت: در هر انتخاب را ترجمه از سخنان خود اضافه کرد که تلاش های انجام شده به درمان مردم از عفونت و کاهش نرخ مرگ و میر حفظ ثبات اجتماعی و تقویت چین اورژانس های پزشکی, لوازم و مایحتاج روزانه.

این بیماری همه گیر و تاثیر آن بر چین توسعه اقتصادی و اجتماعی است که به طور موقت و به طور کلی کنترل, اما آن را معامله نسبتا ضربه ای در کوتاه مدت یازدهم گفت: با توجه به انتخاب. رئیس جمهور همچنین با تاکید بر اهمیت منظم از سرگیری کار و تولید. — Roy Choudhury

7:18 am: رئیس صندوق بین المللی پول می گوید شیوع ویروس می تواند بهبود اقتصادی در معرض خطر

Coronavirus شیوع آغاز شد که در چین و پس از گسترش به بیش از 25 کشور قرار می تواند بهبود اقتصاد جهانی در معرض خطر, صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva در بیانیه ای گفت: پس از یک G-20 در نشست وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران در عربستان سعودی است.

“این یک فاجعه انسانی, اما آن را نیز منفی اقتصادی تاثیر” Georgieva گفت. “من گزارش G20 که حتی در مورد سریع مهار این ویروس رشد در چین و سایر نقاط جهان خواهد بود نهفته است. البته همه ما امیدواریم که برای V-shaped, بهبود سریع — اما با توجه به قطعیت این امر می تواند عاقلانه برای آماده شدن برای بیشتر حالات نامطلوب.” — Roy Choudhury

ساعت 7 صبح: کره جنوبی در آماده باش کل موارد بالا 600

دولت کره جنوبی مطرح COVID-19 هشدار به بالاترین سطح پس از یک انفجار اخیر از تایید عفونت موارد است که در این کشور شمارش از 31 عنوان Feb. 18 به 602 روز یکشنبه. بسیاری از موارد جدید بودند از شهر Daegu که مربوط به یک وطنی گروه مذهبی Yonhap گزارش شده است. حداقل پنج نفر کشته شده اند از این ویروس با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

با مقایسه این الماس شاهزاده خانم کروز بود که قرنطینه در سواحل یوکوهاما ژاپن از اوایل فوریه تا به حال حداقل 634 مورد تأیید ژاپن گزارش وزارت بهداشت و سازمان بهداشت جهانی است. بسیاری از کشورها شروع به تخلیه شهروندان خود از کشتی و برخی از افراد آزمایش مثبت پس از خروج از کشتی. — Roy Choudhury

یک پرستار مشغول به کار در انزوا بخش ارتباط با یک همکار در ترانزیستوری-walkie در Jinyintan بیمارستان تعیین شده برای COVID-19 بيمار در ووهان در مرکز چین هوبئی شنبه, فوریه. در 17 سال 2020 است.

از ویژگی های چین | برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

4:18 pm: اسرائیل ممکن است به قرنطینه 200 کره جنوبی بازدید کنندگان

اسرائیل ممکن است به قرنطینه برخی از 200 بازدید کننده از کره جنوبی در یک پایگاه نظامی در یک شهرک در کرانه بیش از coronavirus نگرانی با توجه به اسرائیل “وای. نت” سایت خبری. اسرائیل وزیر کشور Veronique دری گفت به طور جداگانه به او دستور داده بود کره جنوبی و ژاپن به اضافه یک لیست از کشورهای آسیایی که به سفر به و از اسرائیل بودن محروم. — لاولیس جونیور

3:48 pm: اتریش توقف قطار ترافیک با ایتالیا

اتریش متوقف آموزش ترافیک با همسایه جنوبی آن نگرانی که دو مسافر بر در محدود قطار از ایتالیا با آلوده شدند coronavirus. ایتالیا دست و پنجه نرم کردن با بیشترین شیوع کروناویروس در خارج از آسیا با بیش از 130 موارد گزارش شده و سه مرگ و میر. — لاولیس جونیور

1:08 pm: چهار مسافر تست مثبت برای coronavirus در انگلستان

چهار مسافر آزمایش مثبت برای این ویروس در انگلستان پس از تخلیه از الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن با توجه به افسر ارشد پزشکی کریس Ersin.

“چهار بیشتر بیماران در انگلیس آزمایش مثبت برای COVID-19 آوردن تعداد کل موارد در انگلستان به سیزده” در این بیانیه از افسر ارشد پزشکی انگلستان گفت. — لاولیس جونیور

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: اتریش توقف قطار ترافیک با ایتالیا و ترکیه می بندد ایران مرز

— CNBC ساناز چنگ, Lilian وو و برکلی لاولیس جونیور کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>