Coronavirus به روز رسانی: آلمان موارد پرش بیش از 5,300; شیوع در شیکاگو بزرگترین زندان

پوشش در این وبلاگ به پایان رسیده است — اما برای تا به دقیقه به دقیقه پوشش در coronavirus, بازدید از وبلاگ زندگی می کنند از CNBC آمریکا تیم.

  • جهانی در مورد: حداقل 1,612,646.
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 96,787.
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (466,299) اسپانیا (157,022) ایتالیا (143,626) فرانسه (118,785) آلمان (118,235).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز از 7:30 p. m. پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

7:30 pm: کره جنوبی گزارش بهبود بیماران آزمایش مثبت دوباره

کره جنوبی مقامات بهداشتی گزارش داده اند که 91 بیمارانی که پاک شده است از این ویروس را پس از آزمایش مثبت دوباره

مدیر کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در روز جمعه که coronavirus ممکن است “دوباره فعال” رویترز گزارش داد, به جای بیماران ابتلا به عفونت برای بار دوم.

علت ظهور مجدد نامشخص است و به گفته مقامات اپیدمیولوژیک تحقیقات ادامه دارد. — الیوت اسمیت

یک سرباز کره جنوبی با پوشیدن یک بنر خواندن “Covid-19 رایگان” و یک ماسک محافظ می ایستد در دمای غربالگری نقطه در فرودگاه بین المللی اینچئون در اینچئون کره جنوبی روز دوشنبه 9 مارس سال 2020 است.

SeongJoon Cho | بلومبرگ | گتی ایماژ

7:20 pm: سوئیس غرق 800 تایید موارد بالا 24,000

سوئیس مرگ و میر از coronavirus افزایش یافته است به 805 سوئیس عمومی وزارت بهداشت تایید جمعه برخاسته از 756 روز پنج شنبه.

موارد تایید شده در کشور افزایش یافته به 24,308 از 23,574 در روز پنج شنبه. — الیوت اسمیت

6:00 pm: اسپانیا روزانه مرگ و میر افزایش برطرف دوباره

روزانه افزایش مرگ و میر ناشی از کروناویروس در اسپانیا کاسته دوباره در روز جمعه اسپانیایی وزارت بهداشت تایید 605 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته را به کل از دست دادن زندگی به 15,843.

تعداد موارد تایید شده در جهان دوم بیشتر تحت تاثیر قرار کشور افزایش یافت به 157,022 روز جمعه از 152,446 در روز پنج شنبه. — الیوت اسمیت

5:50 pm: ما در حال حاضر دومین coronavirus مرگ و میر

آمریکا مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس رسیده 16,686 در روز جمعه و آن را در رتبه دوم در جهان پشت ایتالیا که در آن 18,279 که مردم از این ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. — الیوت اسمیت

4:00 pm: روسیه گزارش ثبت افزایش روزانه در coronavirus موارد

روسیه گزارش 1,786 موارد جدید در روز جمعه یک رکورد روزانه سنبله طول می کشد که این کشور تعداد موارد تایید شده به بیش از 11,900, با توجه به رسمی دولت روسیه ،

در یک سخنرانی تلویزیونی, آدرس ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اعلام کرد که گسترش در سراسر کشور “غیر-کار در هفته” تا مارس 30 با توجه به مسکو بار. — الیوت اسمیت

3:50 pm: جنگ زده یمن گزارش اول خود را coronavirus مورد

یمن یک کشور در حال حاضر ویران شده توسط یک جنگ طولانی است که فلج خود را مراقبت از سلامت سیستم خود را تایید کرده است اولین مورد از coronavirus در روز جمعه.

خبر می آید در پی دو هفته اعلام آتش بس توسط عربستان سعودی که رهبری ائتلاف مبارزه با حوثی های جنبش که هنوز به توافق می کنید به غیر روحانی کردن اسلحه در سفارش به آدرس این بیماری همه گیر. — الیوت اسمیت

2:30 pm: کانادا و فرانسه می گویند کمک های مالی از coronavirus ماسک نمی خواهد نفوذ در تصمیم گیری های Huawei و 5G

کانادا و فرانسه این هفته را تکذیب کرد که کمک های مالی از ماسک از هواوی خواهد نفوذ خود را در تصمیم گیری در مورد اینکه آیا این شرکت چینی نقش مهمی در خود 5G rollouts.

چینی ها فن آوری های غول پیکر است که در تیراندازی گرفتار بزرگتر ایالات متحده-چین تجارت و فن آوری, جنگ, بی سر و صدا با توجه ماسک برای تعدادی از کشورها در سراسر جهان است. Huawei متهم شده است که توسط حداقل یک کنگره ایالات متحده با استفاده از کمک های مالی را به نفع خود به نفع وقتی که می آید به شرکت در 5G.

Huawei در روند دادن 6 میلیون ماسک به کانادا همراه با شخصی دیگر تجهیزات حفاظتی تورنتو را گلوب و ایمیل گزارش این هفته است. — Arjun Kharpal

1:15 pm: موارد جدید در آلمان پرش 5,323

تعداد موارد تایید شده در آلمان ادامه روند رو به بالا از چند روز گذشته. عفونت شروع به پریدن کرد 5,323 در 24 ساعت گذشته به کل از 113,525 با توجه به داده ها از رابرت کخ موسسه بیماری های عفونی.

تعداد مرگ و میر اضافی افزایش 266 به کل از 2,373. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

12:20 pm: Coronavirus همه گیر باعث خواهد شد یک مقدار بزرگتر موج حمایت از تولیدات داخلی می گوید: تجارت متخصص

دولت ها در سراسر جهان تبدیل خواهد شد به طور فزاینده ای حمایتی در کوتاه مدت به عنوان آنها سعی کنید به منظور محدود کردن آسیب های اقتصادی از coronavirus گیر یک متخصص تجارت گفت: در روز پنج شنبه.

COVID-19 در حال حاضر به بیش از 180 کشور و سرزمین و باعث برخی از کشورها برای محدود کردن صادرات لوازم پزشکی — این تصمیمی است که می تواند نشت به مناطق دیگر مانند محصولات غذایی گفت: دبورا Elms, مدیر اجرایی در مشاوره آسیایی, مرکز تجارت.

“وجود دارد یک مقدار بزرگتر از موج حمایت از تولیدات داخلی در کوتاه مدت است که ما باید انتظار این است که نه فقط در لوازم پزشکی … اما آن را نیز شروع به تاثیر مواد غذایی گفت:” CNBC “سرمایه اتصال.” — ین ن لی

11:25 am: شیوع کروناویروس به بهداشت عمومی در چین فشار به آن نیاز دارد

آن است که آیا سیاست های جدید سرمایه و یا حتی یک مدرسه شیوع آنچه را رسما به نام COVID-19 تشدید کرده است ملی توجه ناکافی بودن چین بهداشت عمومی و زیرساخت از تخت بیمارستان به تخصص های پزشکی.

بهداشت و درمان چالش های جهانی هستند و نه محدود به چین است که زیر آتش اولیه برای پوشش تا از شدت بیماری مسری و تلاش های اخیر برای منحرف کردن منشاء آن دور از کشور است.

“من معتقدم که این بحران بسیار شدید آن را تغییر عمومی در اولویت نسبت به بخش بهداشت و درمان می گوید:” یواخیم فون Amsberg معاون رئیس جمهور برای سیاست و استراتژی در پکن مستقر در بانک سرمایه گذاری زیرساخت های آسیایی. — ساناز چنگ

10:55 am: شیوع بیماری در زندان شیکاگو

نشانه شفاعت برای کمک به آویزان در یک پنجره در طبخ زندان شهرستان پیچیده در مارس 09, 2020 در شیکاگو, ایلینوی. صدها نفر از coronavirus موارد در این زندان گزارش شده است.

اسکات اولسون | گتی ایماژ

حدود 450 زندانیان و کارکنان زندان در شیکاگو بزرگترین زندان باید آزمایش مثبت با توجه به گزارش رویترز با استناد به شهرستان اصلاحات مقامات. که به نمایندگی یکی از بزرگترین کشور شیوع بیماری در یک سایت تا کنون.

افزایش در موارد زیر تمرکز در اوایل این هفته زمانی که زندانیان در طبخ زندان شهرستان ارسال شده دست نوشته نشانه التماس برای کمک در ویندوز از سلول های خود را که نادیده می گیرند یک خیابان عمومی با توجه به گزارش.

اقدامات در حال انجام با توجه به مقامات. عبارتند از کسانی که خارج از سایت 500 تخت قرنطینه تسهیلات برای زندانیان است. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

9:55 am: کره جنوبی گزارش 27 جدید موارد مرگ و میر 4

تعدادی از عفونت در کره جنوبی ادامه داد: به سرعت با این کشور گزارش 27 جدید موارد با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. آن را تا به حال چهار مرگ و میر بیشتر.

شهر Daegu بود که کره جنوبی کانون و او خوشه در موارد طول ضخامت از همه گیر گزارش هیچ مورد جدید.

به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 10,450 موارد و 208 مرگ و میر. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

9:10 am: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: برای کمک به کشاورزان خواهد بود با سرعت بالا

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او کارگردانی کرده است وزیر کشاورزی سانی Perdue به “تسریع در کمک به کشاورزان که صدمه دیده اند تاثیر این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که او همچنین گفت Perdue به “استفاده از تمام وجوه و مقامات در اختیار او” را به اطمینان حاصل شود که این کشور در تامین مواد غذایی است که “پایدار و قوی و امن است.” — Weizhen قهوهای مایل به زرد

8:10 am: مکزیک می گوید: موارد جدید پرش با 260

موارد جدید در مکزیک افزایش 260 آوردن این کشور در مجموع به 3,441 موارد آن وزارت بهداشت گفت: با توجه به رویترز. وجود دارد در مجموع 194 مرگ و میر.

این کشور همچنین از ثبت اول مرگ و میر زنان باردار که درگذشت از coronavirus یکی از آنها به هنگام تولد قبل از او درگذشت وزارت بهداشت گفت: با توجه به گزارش. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

7:55 am: چین گزارش 42 مورد جدید, 1 بیشتر مرگ

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: وجود 42 جدید تایید موارد به عنوان از آوریل 9, از آن 38 بودند نسبت به مسافرانی که از خارج از کشور. به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 81,907 موارد NHC گفت.

وجود دارد یک مرگ و آوردن چین مجموع تلفات به 3,336 با توجه به NHC.

به طور جداگانه وجود دارد 47 جدید بدون علامت موارد که در آن مردم آزمایش مثبت برای این ویروس اما نشان نداد علائم. که به ارمغان می آورد آن تعداد موارد بدون علامت در حال حاضر تحت آزمایشات پزشکی به 1,097 این NHC گفت. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

مسافران پیاده روی به خروج از Hankou ایستگاه راه آهن در ووهان در مرکز چین هوبئی چهار شنبه, مارس 08, 2020, پس از 76 روز از مستند این شهرستان با توجه به Covid-19.

برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

6:48 pm: آمازون می گوید آن را به زودی می تواند شروع آزمایش برخی از کارگران انبار برای coronavirus

آمازون گفت که این کار در حال توسعه coronavirus آزمون است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به محافظت از انبار کارگران که به طور ویژه در معرض این بیماری است.

در یک پست وبلاگ این شرکت گفت: آن را آغاز کرده است ساختمان “افزایشی ظرفیت آزمون” که در نهایت می تواند منجر به “تست منظم از تمام کارکنان از جمله کسانی که در نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند.”

آمازون گفت: بسیج کارکنان در سراسر شرکت از جمله تحقیقات دانشمندان برنامه مدیران تدارکات متخصصان و مهندسان نرم افزار به شکل یک تیم اختصاص داده شده است که کار بر روی توسعه coronavirus آزمون. این تیم در مراحل اولیه به دست آمده از تجهیزات لازم برای ساخت اولین آزمایشگاه آمازون گفت.

هنگامی که کار در جریان است که امید است “شروع به تست اعداد کوچک ما کارکنان خط مقدم به زودی” آمازون گفت. “ما مطمئن هستیم که تا چه حد ما را در مربوطه قاب زمان, اما ما فکر می کنم آن را به ارزش تلاش و ما آماده برای به اشتراک گذاشتن هر چیزی که ما یاد بگیریم با دیگران است.” —آنی پالمر

6:31 pm: JPMorgan در حال حاضر می بیند اقتصاد پیمانکاری 40 درصد در سه ماهه دوم و بیکاری رسیدن به 20%

جی پی مورگان اقتصاددانان صادر حتی بیشتر وخیم هوا در حال حاضر پیش بینی 40% کاهش در این کشور تولید ناخالص داخلی برای سه ماهۀ دوم سال و افزایش در ماه آوریل نرخ بیکاری به 20% با 25 میلیون شغل از دست داده است.

در اوایل هوا آنها گفت: سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی خواهد بود پایین 25 درصد.

اقتصاددانان همچنان به دیدن نیمه دوم بازیابی مبتنی بر این فرض است که اختلال از همه گیر محو در ماه ژوئن. آنها توجه داشته باشید که تعداد زیادی از مردم به دنبال بیکاری بالغ بر 16.8 میلیون در فقط سه هفته.

“با این اطلاعات در دست ما فکر میکنیم مارس شغل گزارش نشان می دهد حدود 25 میلیون شغل از دست رفته پس از این نظرسنجی در ماه مارس در هفته و نرخ بیکاری در حدود 20%” آنها نوشت: “با توجه به انتظار ضربه زدن به ساعت کار این سه ماهه ما در حال حاضر به دنبال -40.0% سالانه رشد تولید ناخالص داخلی واقعی در 2Q از -25.0% قبلا.” —پتی Domm

5:45 pm: اتحادیه اروپا در مورد مهر و موم معامله در نیم تریلیون یورو coronavirus طرح نجات

اتحادیه اروپا و وزرای مالی توافق شده در روز پنج شنبه در نیم تریلیون یورو ارزش حمایت خود را coronavirus-کتک اقتصاد پس از هفته ها کشمکش که در معرض دردناک در بخش بلوک رهبری برای شیب رکود است.

اتحادیه اروپا نیروگاه و آلمان و فرانسه و همچنین قرار دادن پای خود را به پایان اپوزیسیون از هلند بیش از اتصال شرایط اقتصادی به اورژانس اعتباری برای دولت هوازدگی اثرات این بیماری همه گیر و پس از اطمینان برای ایتالیا است که بلوک را نشان می دهد همبستگی. —رویترز

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: Universal Studios گسترش پارک تعطیلی; ما coronavirus موارد بالا 452,000

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>