این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

10 صبح: سهام چین به نوبه خود مثبت روز پس از چکش

پس از غوطه وری بیش از 7 درصد در دوشنبه چینی سهام تبدیل مثبت در نیم ساعت اول تجارت در روز سه شنبه. شانگهای کامپوزیت رشد شاخص در اطراف 0.65% و شنژن جزء شروع به پریدن کرد 1.82% — ضریب اطمینان سرمایه گذاران در سراسر منطقه به نظر میرسد که تا حدودی بهبود یافته به عنوان عمده دیگر شاخص ها نیز ارسال شده بود.

آژانس رتبه بندی مودی گفت: شیوع کروناویروس خواهد صدمه دیده است چین با کاهش اختیاری مصرف کننده هزینه های حمل و نقل, خرده فروشی, گردشگری و سرگرمی. اما دولت به معنای مالی برای جذب شوک اقتصادی با توجه به شرکت.

9:39 am: جدید ووهان بیمارستان آغاز می شود پذیرش بیماران

ووهان جدید Huoshenshan بیمارستان شروع به پذیرش بیماران از ساعت 9 صبح روز سه شنبه با توجه به دولت پخش دوربین مدار بسته.

ساخت و ساز آغاز شد و به مدت دو جدید اورژانس بیمارستان ها با هدف مبارزه با شیوع کروناویروس در این شهرستان بیش از یک هفته پیش با خدمه مشغول به کار در سراسر ساعت برای تکمیل امکانات. این Huoshenshan بیمارستان است گفت: به 1,000 تخت در حالی که دوم تسهیلات را از 1500 تخت آسوشیتد پرس گزارش داد.

9:11 am: بارگذاری, بلند کردن اجسام سواران آسیایی تبار گزارش تبعیض در آمریکا

سواران گفت: CNBC رانندگان آنها امتناع سواری از مردم با صدایی نام. یک Facebook با بیش از 12000 کردن اجسام و رانندگان آن شده بود که بسیاری از اعضای آن می گویند که آنها نمی خواهید انتخاب کنید تا به سواران آسیایی تبار و آن را نا امن برای انجام این کار.

یک CNBC جستجو بر داشت ده ها تن از تویت ها مربوط به هر دو سواران و غواصان تمایلی برای به اشتراک گذاشتن یک ماشین با یک فرد ظاهر آسیا.

8:59 am: چین می گوید این امید ما را به ارائه کمک به مبارزه با شیوع

چینی, سخنگوی وزارت خارجه Hua Chunying در بیانیه ای خواست ایالات متحده برای خودداری از زیاده به این بیماری همه گیر و به همکاری با پکن و جامعه بین المللی تلاش در مهار شیوع بیماری. هوآ گفت: چین امیدوار است ایران می خواهد مربوط به ارائه کمک های به زودی.

هر چند ایالات متحده در هفته گذشته نقل مکان کرد و به انکار ورود به هر اتباع خارجی با سفر اخیر سابقه در چین, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا در توئیتر خود نوشت واشنگتن “ارائه شده چین و رئیس جمهور یازدهم هر گونه کمک که لازم است.”

7:55 am: چین تایید 64 اضافی مرگ و میر و 3,235 موارد جدید

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود اضافی 64 مرگ و میر و 3,235 جدید تایید موارد است. آن گفت: تمام اضافی مرگ و میر در هوبئی که در آن ووهان واقع شده است. به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 425 مرگ و میر و 20,438 مورد تأیید دولت گفت.

6:43 am: چین هوبئی تایید اضافی 64 مرگ و میر و موارد 2,345 فتح کرد گرفته شد

هوبئی استانی کمیته بهداشت و درمان تایید اضافی 64 مرگ و میر و 2,345 فتح کرد گرفته شد موارد از طریق پایان از دوشنبه. آن را تایید کرد که مجموع موارد افزایش یافته است به 13,522 به عنوان مرگ و میر در این استان بازدید 414.

استان پایتخت ووهان در نظر گرفته شده است کانون شیوع. اگر چه کشورهای دیگر گزارش خود را در مورد اکثریت قریب به اتفاق هنوز در چین واقع شده.

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

5 pm: واشنگتن بیمار درمان شده و مرخص

Coronavirus بیمار در واشنگتن درمان شده و تخلیه شده از پراویدنس مرکز پزشکی منطقه ای در اورت واشنگتن یک نماینده از شهرستان اسنوهومیش سلامت منطقه گفت:. بیمار دوره نقاهت در انزوا در خانه, سخنگوی گفت. “من در خانه و در ادامه برای دریافت بهتر” بیمار که هویت ناشناخته باقی مانده در بیانیه ای گفت:. “من از تمام نگرانی های مطرح شده توسط اعضای عمومی و من نگاه به جلو به بازگشت به زندگی عادی است.”

4:43 pm: Goldman Sachs لغو سالانه همکاران جلسه

گلدمن ساکس لغو آن سالانه همکاران جلسه برنامه ریزی شده برای این هفته به دلیل سفر از محدودیت های ناشی از شیوع کروناویروس مانع برخی از آسیا-مبتنی بر کارکنان از ساخت آن را به بانک نیویورک ستاد با توجه به دو نفر آشنا با برنامه. مدیر ارشد اجرایی داود و سلیمان را به جای آن میزبان یک townhall جلسه برای حدود 250 نفر از همکاران قادر به حضور در نیویورک یکی از مردم گفت.

4:38 pm: شاخص های قرنطینه امکانات برای مسافران از هوبئی

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که در حال حاضر مشغول به کار با دولت های محلی و مقامات بهداشتی برای تهیه امکانات برای قرنطینه. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد اجباری 14-روز قرنطینه در روز جمعه برای هر آمریکایی که در سفر به استان هوبئی در دو هفته قبل از اعلام.

“بحث در مورد که در آن دسته از بیماران خواهد شد این است که یک مکالمه CDC شده است به طور فعال با دولت های محلی و ادارات بهداشت” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی روز دوشنبه گفت. “ما در حال کار را از طریق یک پلان عملیاتی که ممکن است کمی متفاوت در هر یک از این مکان های بسته به چه مقدار آماده سازی آنها انجام داده ایم.”

وجود دارد در حال حاضر 195 آمریکایی ها در قرنطینه اجباری به گفته مقامات بهداشتی. اما این تعداد می تواند رشد کند.

برای پوشش بیشتر در coronavirus خواندن یک شبه وبلاگ از CNBC آمریکا تیم.

— CNBC برکلی لاولیس جونیور و ویلیام Feuer کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im