Coronavirus به روز رسانی: چین مرگ و میر در 1,665 کروز اپراتور منتظر آزمون جدید در مسافر

دختر با پوشیدن یک ماسک صورت نقش او روروک مخصوص بچه ها در یک پارک در پکن در فوریه 15 سال 2020 است.

وانگ ژائو | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

11.11 هستم: چین می فرستد بیش از 25000 پزشکی کارگران به هوبئی

چین با اعزام بیش از 25000 سلامت کارگران برای کمک به هوبئی از Feb. 14 به عنوان مرکزی چینی استان به دنبال شامل گسترش جدید coronavirus دولتی ایسنا در گزارش به نقل از یک مقام ارشد در ملی کمیسیون بهداشت.

“تعداد کل پزشکی کارگران بسیار فراتر رفته است که برای نجات در سال 2008 Wenchuan زلزله و ما آن را در یک مقدار سریع تر سرعت” وانگ Hesheng معاون کمیسیون این گزارش گفت:. او با اشاره به قدر 8 زلزله در مارس 2008 که ضربه جنوب غربی استان سیچوان چین که منجر به کشته شدن حدود 70,000 80,000 به مردم است.

وانگ گفت که از 25,633 پزشکی کارگران فرستاده شده به هوبئی حدود 20000 نفر در حال حاضر مشغول به کار در شهر ووهان — که ویروس ابولا برای اولین بار پدید آمده است. این مقام گفت: این تعداد شامل کادر پزشکی فرستاده شده توسط ارتش با توجه به انتخاب.

10.13 هستم: کشتی کروز اپراتور در انتظار آزمایشات بیشتر برای مسافر گفت: به آزمایش مثبت در مالزی

کشتی کروز اپراتور برای MS Westerdam کشتی که لنگر انداخت در کامبوج پنجشنبه گذشته گفت که در انتظار نتایج حاصل از یک آزمون جدید برای دیدن اگر یک مسافر که با هواپیما به مالزی تا به حال ویروس.

Holland America Line در بیانیه ای گفت: “در حالی که اولین نتایج گزارش شده آنها مقدماتی در این مرحله و ما منتظر ثانویه تست برای تایید.”

مالزی, مقامات بهداشت و درمان گفت: 83 ساله زن آمریکایی پرواز از کامبوج به مالزی — با 144 نفر دیگر از کشتی — در روز جمعه با توجه به انتخاب.

مالزی سلامت minitistry گفت: این زن و شوهر نشان داد علائم اما تست خود آمد منفی رویترز گفت.

کادر پزشکی قیافه عنوان آنها را برای ووهان در نانچانگ, چین مرکزی استان جیانگشی در فوریه 13 سال 2020 است.

Stringer | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

9.31 هستم: کیت های آزمایش نشان می دهد که نتایج در 15 دقیقه در حال گزارش در حال توسعه در چین

محققان چینی گزارش توسعه جدید کیت های آزمایش برای COVID-19 است که برش های کوتاه از زمان تست با توجه به گزارش وزارت امور خارجه-رسانه مهر.

دولت کلید آزمایشگاه بیماری های تنفسی گفت: در رسانه های اجتماعی که جدید کیت نیاز به یک قطره خون برای آزمایش و نتایج نشان داده می شود و در 15 دقیقه.

اما رادیو فردا با اشاره به این که جدید روش تست توسط Guangdong مبتنی بر آزمایشگاه “هنوز دریافت اجماع در تست صنعت است.”

8.49 هستم: چین افزایش شمار تلفات 1,665 به عنوان مجموع موارد رسیدن به 68,500

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش شده است که وجود دارد 2,009 جدید مورد تأیید و 142 اضافی مرگ و میر ناشی از Feb. 15.

که به ارمغان می آورد تعداد کل موارد در سرزمین اصلی چین به 68,500 و کل مرگ و میر تا کنون به 1,665 طبق آخرین آمار از کمیسیون یکشنبه منتشر شد.

در مجموع 9,419 را بهبود یافت و مرخص شد و این کشور در کمیسیون بهداشت و درمان گفت.

8.00 pm: هوبئی گزارش 139 اضافی مرگ و میر و 1,843 موارد جدید

هوبئی را مقامات بهداشتی گزارش 1,843 موارد جدید و 139 مرگ و میر بیشتر از Feb. 15.

در حال حاضر وجود دارد 56,249 موارد شناخته شده این ویروس تنفسی در هوبئی که کشته 1,596 مردم در این استان به تنهایی. هوبئی مرکز بیماری همه گیر است و اختصاص بسیاری از موارد و مرگ و میر تا کنون.

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

4.15 pm: تویوتا سر گرفته خواهد شد خروجی در سه خودکار گیاهان در چین

تویوتا از سرگیری تولید در سه نفر از آن چهار اولیه خودکار گیاهان در چین در روز دوشنبه ، این شرکت در ابتدا برنامه ریزی شده برای راه اندازی مجدد تولید در فوریه.3 اما به تعویق افتاد به دلیل شیوع ویروس. — Newburger

2.00 pm: کشتی کروز تایید 67 جدید کروناویروس موارد به عنوان مشکل ممنوعالخروجی کیروش شهروندان

الماس شاهزاده کشتی کروز است که در قرنطینه در ژاپن تایید 67 مورد جدید از این ویروس در هیئت مدیره. این کشتی قرار بود تحت قرنطینه در هفته گذشته در یوکوهاما با حدود 3,700 مردم در هیئت مدیره.

آمریکا مسافران روی عرشه کشتی تخلیه خواهد شد در روز یکشنبه با چارتر هواپیما متعلق به سفارت آمریکا در توکیو. وجود 400 شهروندان ایالات متحده در هیئت مدیره و حداقل 40 آمریکایی ها بودند که آلوده شده اند گرفته شده کشتی برای درمان. کسانی که در حال تخلیه را انجام دهند 14 روز از قرنطینه پس از رسیدن به آمریکا — Newburger

1.30 ساعت: Xi شروع به مبارزه با ویروس زودتر از قبلا شناخته شده به تازگی منتشر شده سخنرانی را نشان می دهد

رئیس جمهور چین صادر داخلی سفارشات در مورد شیوع ویروس تقریبا دو هفته قبل از اولین اظهارات عمومی در این بیماری همه گیر با توجه به تازگی منتشر شده سخنرانی در روز شنبه در Qiushi نشریه حزب کمونیست را بالا انداخت.

این سخنرانی نشان می دهد که یازدهم شروع به دادن سفارشات در مورد شیوع بیماری در اوایل ژانویه ، 7. اولین دستورالعمل در این بیماری همه گیر شد Jan. 20 که در آن او ارائه دستورالعمل مختصر در ویروس.

چین آزادی بیان یک تلاش آشکار برای کاهش خشم عمومی بیش از دست زدن به شیوع و نشان می دهد که یازدهم باعث شده است که مبارزه با این بیماری همه گیر از جمله quarantining میلیون ها نفر از مردم در هوبئی استان در کانون شیوع.

یازدهم به سخنرانی در فوریه 3, در مورد زمانی که این ویروس در حال تبدیل شدن به یک بحران ملی. — Newburger

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: که خواستار رهبران جهان به ‘توقف ننگ و نفرت” اطراف شیوع کروناویروس

— CNBC اما Newburger کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>